Strona główna > NWO > Apokalipsa > Czciciele diabła gotują się na przyjęcie Antychrysta

Czciciele diabła gotują się na przyjęcie Antychrysta

Czciciele diabła przygotowują się na przyjęcie Antychrysta. Oni chcą wyhodować czerwoną jałówkę. Izraelscy naukowcy zdecydowali się przyspieszyć nadejście moschiacha. Instytut Świątynny (The Temple Institute) wspólnie z izraelskimi farmerami zajmuje się hodowlą czerwonych krów do dalszego wykorzystania w przyszłej Trzeciej Świątyni.

aa

W celu rozpowszechnienia informacji o pierwszym tego rodzaju projekcie i zbieraniu środków na jego realizację Instytut Świątynny rozpoczął kampanię kolektywnego finansowania pod nazwą „Wyhodujemy w Izraelu czerwoną jałówkę”.

Według świętych ksiąg żydowskich kapłani Świątyni złożyli jako ofiarę czerwoną jałówkę i wykorzystali jej popioły do oczyszczenia ludzi, którzy stykali się z trupami.

Uważa się, że nadejście moshiacha nie będzie miało miejsca dopóki w Jerozolimie nie będzie wzniesiona Trzecia Świątynia. Do realizacji tego przedsięwzięcia konieczne jest złożenie ofiary z czerwonej jałówki, urodzonej w Izraelu przy określonych warunkach i w kontrolowanym środowisku.

W czasach starożytnych Izraelitów oczekiwano na narodzenie się potencjalnej czerwonej jałówki ale pracownicy Instytutu Świątynnego uważają, że połączenie nakazów Tory i zaawansowanej wiedzy naukowej pozwoli na wyselekcjonowanie świętej jałówki w naszych czasach.

Pod kierunkiem rabinów z Instytutu Świątynnego zamrożone embriony krów amerykańskiej rasy „Red Angus” są implantowane w krowy izraelskie co pomoże zaszczepić tę rasę w państwie żydowskim. Metoda ta została zatwierdzona przez Ministerstwo Rolnictwa Izraela i już przyniosła pozytywny wynik. W kraju urodziło się kilka byków rasy „Red Angus”.

Źródło: http://jewishnews.com.ua/ru/publication/izrailyskie_uchenie_reshili_priblizity_prishestvie_messii

Za: http://3rm.info/main/57972-dyavolopoklonniki-gotovyatsya-vstretit-antihrista-oni-vyraschivayut-krasnuyu-korovu.html

Data publikacji: 16.07.2015

Przekład: Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

98 − 88 =