Strona główna > Świat > Czas zniszczyć wampira

Czas zniszczyć wampira

Wszystko ma swój czas,

i jest wyznaczona godzina

na wszystkie sprawy pod niebem:

Jest czas rodzenia i czas umierania,

czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono,

czas zabijania i czas leczenia,

czas burzenia i czas budowania,

czas płaczu i czas śmiechu,

czas zawodzenia i czas pląsów,

czas rzucania kamieni i czas ich zbierania,

czas pieszczot cielesnych i czas wstrzymywania się od nich,

czas szukania i czas tracenia,

czas zachowania i czas wyrzucania,

czas rozdzierania i czas zszywania,

czas milczenia i czas mówienia,

czas miłowania i czas nienawiści,

czas wojny i czas pokoju.

Cóż przyjdzie pracującemu

z trudu, jaki sobie zadaje?

Przyjrzałem się pracy, jaką Bóg obarczył ludzi,

by się nią trudzili.

Uczynił wszystko pięknie w swoim czasie,

dał im nawet wyobrażenie o dziejach świata,

tak jednak, że nie pojmie człowiek dzieł,

jakich Bóg dokonuje od początku aż do końca.

 vampires_02

żydowski aktor Bela Lugosi w swojej klasycznej roli wampira. Zwróć uwagę na jego medalion!

Jeśli pojawi się wąż, po prostu go zabij, nie próbuj zbierać komisji w sprawie węży” ~ Ross Perot

Amerykanie w końcu zaczynają się budzić w rzeczywistości. Izrahellski system musi zostać usunięty z ziaren czasu. Jeśli USA rzeczywiście chcą pokoju i bezpieczeństwa, to nadszedł czas, aby wyrzucić to, co pozostało z mini-wojny światowej, jaką zorganizowali żydowscy neoconi po 9/11 i skoncentrować się na jednym zagrożeniu ~ izrahellu.

Ale to nie będzie łatwe. Podobnie jak nowotwór rozpoczyna atak w jednym miejscu, a następnie rozprzestrzenia się po całym ciele, przezwyciężając jego obronę, szpiegostwo izrahellskie wykorzystało podobną taktykę ataku. Trujące ukąszenie pająka działa podobnie.

 recbite

Gdy ugryzie pustelnik brunatny, dopiero po jakimś czasie zaczynają się objawy działania jadu, po kilku dniach dochodzi do paraliżu. Po ugryzieniu trucizna tworzy czerwoną plamę i ranę od ukąszenia, następnie rozprzestrzenia się po całym ciele, więc twoje białe krwinki szaleją po całym ciele próbując ją zwalczyć. Miejsce po ugryzieniu jest wówczas bezbronne, a ciało po prostu zaczyna obumierać i gnić z powodu gangreny.

Amerykanie żyją w analogicznej sytuacji ataku izrahellskiego szpiegostwa i terroryzmu. Jasne, że oni mają pewne zasadnicze cele, na które kierują uderzenia, jak szpiegostwo wojskowe i nuklearne. Ale ich polityczne szpiegostwo rozprzestrzenia się równie daleko i szeroko, a więc są wszędzie. Mogę podać jeden szokujący przykład.

Nasilenie szpiegostwa izrahellskiego nastąpiło w latach 80-tych, kiedy otrzymali wielki impuls do tworzenia własnego kompleksu wojskowo-przemysłowego, aby móc eksportować za duże sumy i rzeczywiście konkurować z Ameryką. Izrahell nie ma prawdziwego portu i nie nadaje się do budowy regularnie działającego wielkiego przemysłu.

Tak więc jednym głównym eksportem izrahellskim jest śmierć i chaos.

U szczytu tej ofensywy w latach 80-tych, połowa środków kontrwywiadowczych FBI była przeznaczona na „blokowanie” izrahellskiego szpiegostwa wojskowego, gdyż kradli wszystko, co mogli dostać w swoje ręce, w tym nawet projekty we wczesnym etapie rozwoju, które następnie próbowali wprowadzić na rynek szybciej, lub w lepszej wersji. O kwestię miniaturyzacji broni nuklearnej mi chodzi tutaj.

 OB-TI853_pollar_G_20120613150046

Pollard był po prostu dobrym żydowskim chłopcem, więc izrahellczycy i amerykańscy żydzi mocno naciskają na jego uwolnienie, ponieważ ich zdaniem nie zrobił nic złego.

To było jeszcze w samym środku Zimnej Wojny, gdy FBI miało codziennie pełne ręce roboty z tradycyjnymi obawami o szpiegostwo. Tak jak ukąszenie pająka pustelnika brunatnego, gdy FBI było przeciążone swoimi sprawami, Jonathan Pollard podjął działanie, jakie było w stanie zniszczyć cały wysiłek i osiągnięcia pokolenia amerykańskiego wywiadu.

Pollard od izrahellczyków otrzymał zadanie wykorzystania pierwszej nadarzającej się możliwości wykonania w nas uderzenia na rzecz Rosjan z uszczerbkiem dla naszej siły jądrowej oraz dokonania spustoszenia w szeregach naszych zagranicznych sieci szpiegowskich. Sprawdził się doskonale. Był w stanie wniknąć do marynarki wojennej, spenetrować szyfry atomowych okrętów podwodnych oraz rozbroić systemy rakiet naziemnych. Pozostawały tylko B-52 jako środek odstraszający, coś z czym o wiele łatwiej było zmagać się Sowietom, gdyby trzeba było skoncentrować na nich wszystkie zasoby.

Działania Pollarda zniszczyły również nasze wschodnio-europejskie siatki szpiegowskie. Ponad 1000 agentów CIA aresztowano, a wielu zabito. Dlaczego izrahell to zrobił? Międzynarodowe żydostwo grało podwójną grę przeciw nam wraz z Sowietami. Chcieli, aby miliony sowieckich pseudo-żydów mogło wyemigrować do izrahella, aby syjoniści mogli wyrzucić odpowiednią liczbę palestyńskich pracowników niskiego szczebla, a także powstrzymać negatywne zmiany demograficzne. Teraz wiadomo już, dlaczego akta Pollarda są nadal klasyfikowane jako tajne, i dlaczego społeczność wywiadowcza walczyła tak mocno o jego uwolnienie, kiedy wpadł.

 BORSE-and-VAMPIRE

Można też zobaczyć, jak głęboko sięga polityczne szpiegostwo, gdy spojrzeć na listę osób who’s who w amerykańskim establishmencie politycznym, które wpisały się do ruchu Uwolnić Pollarda, w tym m.in. Hillary Clinton, a nawet były dyrektor CIA, James Woolsey, który doskonale wie, co izrahellczycy naprawdę nam zrobili.

Syjoniści dali Sowietom najlepszą okazję do pierwszego uderzenia, jaką kiedykolwiek mieli w zakresie swych możliwości. I taka dawka danych wywiadowczych jest zawsze niezbędna, można je odłożyć na półkę do wykorzystania w jakiś inny deszczowy dzień. Wiedzieli, że szyfry w końcu się zmienią, a nowe środki bezpieczeństwa zostaną wprowadzone. Musieli albo tego użyć albo stracić ~ więc musimy założyć, że planowali pierwsze uderzenie, a izrahell został w tej transakcji sowicie nagrodzony.

Aby pokonać izrahellskie szpiegostwo w Ameryce, wszyscy ludzie z podwójnym obywatelstwem i polityczni sayanie muszą zostać wyrwani z korzeniami i zniszczeni.

Problem w tym, że jest ono tak niezmierne, że cały kraj byłby w niewiarygodnym szoku na wieść o głębokości zdrady. Wstrząs zaufania publicznego do rządu byłby tak głęboki, że faktycznie stałby się głównym zagrożeniem bezpieczeństwa narodowego.

To jest mur milczenia, za jakim to wszystko zostało ukryte, oraz dlaczego nasz rząd nie ostrzegł Amerykanów przed ciągłym atakiem, na jaki zawsze byliśmy wystawieni ze strony izrahella i jego pomocników, którzy stanowią bandę zdrajców. Ten brak ostrzeżenia nawet ze strony organizacji weteranów, utrzymywał Amerykanów w stanie ogłupienia i szczęśliwości (lub nieszczęśliwości) w sprawie tej katastrofy bezpieczeństwa narodowego.

Ale na szczęście fala się odwraca. Gdy AIPAC stworzył swój 250 osobowy zespół agentów w celu dokonania nalotu na Kongres, aby uruchomić linię wsparcia dla Obamy w sprawie Syrii, okazało się, że Amerykanie dostali się tam przed nimi i zdążyli wylać rzeki swej pogardy wobec tego, co ich zdaniem, było kolejną fałszywą inscenizacją „obrony demokracji i wolności”.

AIPAC został zgnieciony, ale ich koledzy z mediów starannie zamietli wszystko pod dywan z pierwszych stron gazet.

Podnosząc się z gruzów tej porażki, w panice, aby rzucić jakiś ochłap na stół i pokazać, że AIPAC wciąż obawia się spraw na Bliskim Wschodzie, zobaczyliśmy planowany przeskok ze sprawy Syrii z powrotem na Iran, na odświeżone straszydło zagrożenia. Ale był tu jeden problem. Mistyfikacja „zbombardowania Iranu” została już pobita na śmierć po długiej historii wycia wilka o tym, że „będą mieć bombę w ciągu sześciu miesięcy”.

Amerykańska społeczność wywiadowcza była ostrożna w swych początkowych ruchach, robienia nacisków na to, aby mieć możliwość ataku na podstawie rezolucji ONZ, nawet gdyby Obama miał powiedzieć coś tak głupiego, jak to, że nadal chce użyć siły militarnej do „sukcesu” w konflikcie z Iranem, więc tylko poinformował parę dni później, że jest otwarty na dyplomatyczne rozwiązanie. Pan Pokojowa Nagroda Nobla był „na to otwarty” tylko dlatego, że został do tego zmuszony.

Ostatni wysiłek syjonistów, aby ONZ wykonało wielki ruch, to akcja zeszłorocznej postaci z kreskówki, Bibi Patałacha, pokazującego inny komiks o ataku przed forum międzynarodowym. Społeczność wywiadowcza była w szoku z powodu tej głupoty, a nawet sami izrahellczycy publicznie potępiali tępacką strategię gangu z Likudu.

Plan wskrzeszenia Irańczyków jako negatorów holocau$tu i szantażystów jądrowych spalił na panewce, ale z innym skutkiem niż to widzieliśmy już w przeszłości. Istnieje teraz inny dźwięk w powietrzu, światło rozbłysło i ludzie zadają pytania,

Dlaczego pozwalamy syjonowi nam to robić? Zamiast reagować na ich działania, dlaczego sami nie zaczniemy aktywnie działać i wykańczać ich”. To jest ogromna zmiana w myśleniu, ale taka, o jaką wielu z nas zabiegała przez długi czas.

ZION-VAMPIRE-SILOJedyna część zmiany w polityce zagranicznej reżimu w Ameryce, jaka naprawdę jest potrzebna, to eliminacja największego zagrożenia, jakie po prostu musimy wyeliminować, a jest nim wojujący reżim syjonistyczny w izrahellu oraz armia sayanów, jaka została rozmieszczona w USA. To powinno być naszym priorytetem numer jeden w zakresie bezpieczeństwa narodowego, ale to nie będzie łatwe.

Już widać próby dymu i luster w Kongresie, jaki chce grać rolę dobrych chłopców w kwestiach takich, jak masowe gromadzenia danych przez NSA. W tym tygodniu zagrali dwie karty, projekt prawa o powstrzymaniu NSA przed gromadzeniem takich danych, a także „niezależne dochodzenie” na temat działalności szpiegowskiej wszelkiego rodzaju przez NSA.

Na samym szczycie listy 'niezależnych' jest podejrzewany o szpiegostwo izrahellskie Richard Clarke ze stajni Busha. Gdy pracował w Pentagonie i brał udział w 9/11 oraz planowaniu strategii zmian reżimu był przesłuchiwany przez FBI w sprawie o szpiegostwo na rzecz izrahella. W typowej zagrywce, reżim Busha szybko przeniósł go do Białego Domu, gdzie agenci FBI nie mogli go przesłuchać bez zgody prezydenta.

To naprawdę rozgniewało lojalnych ludzi w FBI, więc zwrócili się do taktyki, jaką musieli robić w przeszłości wobec pozostających na szczycie władzy szpiegów, którzy mają bardzo wysoką polityczną ochronę. Mimo, że nigdy nie mogli wykorzystać zebranych informacji, ponieważ byłoby to niedopuszczalne, ustawili „obserwację” Clarke’a przez nadzór łączności i mieli nawet ludzi w Białym Domu, którzy dawali im cynki. Lojalni ludzie z Secret Service pomogli w tej okropnej sytuacji, kiedy musieli zajmować się ochroną zdrajców na samym szczycie.

Nawiasem mówiąc, prawdziwy nadzorca Jonathana Pollarda wcale nie znajdował się w izrahellskiej ambasadzie, jak donosi oficjalna przykrywka.

On był w Białym Domu, prowadził go w sprawie, jakie dokumenty ma zdobyć, o jakie nazwiska chodzi, oraz jak je zdobyć. Pollard nigdy nie dowiedziałby się, że coś takiego istnieje, i gdzie to było schowane, gdyby ten ktoś nim nie kierował.

Kluczową osobą do uruchomienia takiej operacji byłby ktoś taki, jak właśnie wysoki urzędnik Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Nigdy dotąd nie usłyszeliśmy, kim rzeczywiście była ta osoba. Tacy specjaliści od infiltracji są utrzymywani przez lata na takiej pozycji. Nasze źródła są pewne swego, w tym jeden z tych ludzi, którzy nosili podsłuchy w samym środku.

Zostało to już ujawnione na Veterans Today w jednym z ostatnich artykułów, ale należy teraz zacząć ostrzyć osinowe kołki, bo teraz zbliża się czas podjęcia walki z syjonistami i wykończenia ich. A jak już wspomniano wyżej, mają oni istotną polityczną tarczę chroniącą ich aż do teraz. Do tej pory była naprawdę nieprzenikniona.

Musimy zebrać wszystkie środki chwastobójcze i dobrać się do nich, a wtedy może uda nam się odzyskać część utraconej dumy.

 stakes4

autor: Jim W. Dean

źródło: http://snippits-and-slappits.blogspot.ca/2013/09/its-time-to-kill-zionist-vampire.html

Tłumaczenie: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.