Strona główna > Polska > Czas podjąć działanie

Czas podjąć działanie

Szanowni Państwo,

kiedyś, dawno temu (za górami i za lasami ;-), zanim powstała jeszcze Wolna Polska, narodziła się idea aby stworzyć polski portal na którym nikt nie będzie krępować publicystów cenzurą, na którym publicyści będą mieć w działaniu wolną rękę i razem, niczym kolektyw, będą poruszać najbardziej niewygodne dla mainstreamu tematy z najlepszych merytorycznie źródeł z całego świata. Ta idea jest matką Wolnej Polski i napiszę to z nieukrywanym poczuciem szczęścia, w imieniu Redakcji, że ta idea ziściła się pod postacią tego skromnego portalu.

Dziś pragniemy przypomnieć, że na Wolnej Polsce może działać każdy kto ma elementarną wiedzę w temacie i serce do walki. My nie gryziemy (pod warunkiem, że jakaś białogłowa nie ugryzie nas pierwsza ;-). W informacyjnym działaniu nie jest ważny ani Twój wiek, płeć, orientacja religijna, polityczna itp. W informacyjnym boju o Prawdę, w tych apokaliptycznych czasach, należy działać ponad podziałami a samo nasze działanie zweryfikuje nasz stosunek do wydrążonej w bólach Prawdy.

Nikt z nas nie jest alfą i omegą. Nikt z nas nie ma monopolu na Prawdę. Jednak wierzymy, że wspólnymi siłami, korzystając z najlepszych merytorycznie źródeł z całego świata, będzie nam do niej zawsze bliżej aniżeli dalej. Będziemy mogli nadążyć za zmianami jakie zachodzą w obecnym świecie i je spróbować merytorycznie wytłumaczyć, plwając na kłamstwa zawodowych kłamców mainstreamu pokroju „stokrotki” i innych lisich propagandystów.

My nie żebrzemy o pomoc. Bez względu na nią, będziemy robić to, co do nas należy i to, co jest słuszne. My wskazujemy drogę tym, którzy chcą, albo dopiero zechcą działać, bo każdy z Was jest na wagę złota i może zrobić więcej dobrego, niż to sobie wyobraża w chwili gdy czyta te słowa. Może współtworzyć najlepszy polski („niepoprawny politycznie”) portal w sieci, który jest odwiedzany przez tysiące rodaków każdego dnia i z każdego zakątku świata. Może dołożyć swoją cegiełkę do wspólnej sprawy i zamiast próżno marnotrawić swój potencjał, może zrobić coś pożytecznego dla naszego wspólnego dobra. To właśnie oferuje Ci Wolna Polska i lata bezinteresownej pracy ludzi, którzy pomogli Ci drążyć Prawdę i być teraz tu, w tym miejscu, w którym obecnie się znalazłeś/znalazłaś.

Rozważ to drogi rodaku/rodaczko, bo gdy będziesz schodzić z tego świata z cisnącym się pytaniem na ustach: co zrobiłem/zrobiłam dla obrony Prawdy, dobra, obrony swojej wiary i przeciwdziałaniu NWO w swoim życiu? Za jakimi wartościami w tym życiu dążyłem/dążyłam? To co sobie odpowiesz, na chwilę obecną? Byłem zajęty czytaniem gazet o samochodach? Byłam zajęta robieniem zakupów w centrach handlowych? Czy może byliście zajęci piciem, ćpaniem i hedonizmem? Z pewnością większość ludzi nigdy nie zada sobie tego pytania, natomiast Ci, którzy dążyli do Prawdy i nic z nią nie zrobili, będą doskonale zdawać sobie sprawę jaki świat po sobie zostawiają i do którego, swoją biernością, niestety ale się przyczynili.

A bierność, kochani, to największa broń masowej zagłady jaką doświadczyła ludzkość. Bierność dziś zabija nie tylko całe narody, ale i całą Zachodnią cywilizację. Wróg bowiem wie, że aby wygrać tę wojnę, to należy wpierw zabić w ludziach Ducha Walki i uczynić z nas „zdehumanizowane euro-ssaki”.

Nie pozwól na to. Obudź w sobie Ducha Walki. 

Jeśli znasz język obcy, to tłumacz wartościowe materiały. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w publicystyce, to wyślij nam próbkę swoich możliwości. Jeśli nie znasz języka obcego, ani też z jakichś przyczyn nie możesz walczyć piórem, to wesprzyj nas w jakikolwiek inny sposób. Jeśli wspierasz tych, którzy działają, to oczywiście działasz także, bo razem z nimi. Rodaków/rodaczki, którzy chcą dołożyć własną cegiełkę na Wolnej Polsce prosimy o kontakt.

W imieniu Redakcji i z wyrazami szacunku, a303

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *