Strona główna > Rosja > Czas Antychrysta i jego pachołków…

Czas Antychrysta i jego pachołków…

Czas Antychrysta i jego pachołków…Jak można to znosić ?! Jak można w obliczu tego wszystkiego milczeć ?!

aaa

W środku Wielkiej Trojki Lożowej sam patparcha Cyryl Gundiajew.

————————————————————————————————————–

Od Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Co jeszcze powinien uczynić zaprzaniec Boga, łże-patriarcha Cyryl ażeby cerkiewna społeczność wiernych prawosławnych podniosła swój głos przeciwko zbezczeszczeniu i pohańbieniu Cerkwi Prawosławnej i Wiary Prawosławnej ? On publicznie i otwarcie wyparł się Chrystusa, otwarcie i publicznie wprowadza do Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej religię Antychrysta czyli ekumenizm. Ale posłuchajcie bardzo uważnie jego słów, jego antychrystowego kazania i wyznania wiary! Czyż i wy także tak wierzycie ?

Jak więc można przed Chrystusem podczas Boskiej Liturgii wspominać tego pachołka Antychrysta jako swojego ojca? Nie wolno ! W żadnym wypadku nie wolno ponieważ w ten sposób mówimy Bogu, że mamy wspólną i taką samą wiarę z łże-patriarchą Cyrylem. Przecież my zwiemy go ojcem w sensie duchowym a nie biologicznym. A pokrewieństwo duchowe jest wielokrotnie ważniejsze od pokrewieństwa biologicznego! Kto ma rozum niech rozumie!

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video.

Za: http://3rm.info/main/69478-vremya-antihrista-i-ego-slug-nu-kak-mozhno-eto-terpet-kak-mozhno-na-eto-molchat-video.html

Data publikacji: 9.11.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *