Strona główna > Świat > Ukraina > Cywilizacja żydowska czerwona bądź brunatna

Cywilizacja żydowska czerwona bądź brunatna

Na Ukrainie i w Polsce w społeczeństwie nie dochodzi do głosu poczucie grzechu. Rekiny biznesu tworzą swoje reguły życia bez reguł, gdzie zamiast pięści decyduje prawo mamony. Liczy się tylko kasa, a grzechem jest tylko jej brak. Żydowska cywilizacja, która doprowadziła do powstania bolszewizmu małomiasteczkowego w carskiej Rosji, gdzie do władzy dorwał się żydek z ukraińsko-polskiego Berdyczowa Lew Trockij, doprowadziła do morderstw tysięcy Bogu winnych ludzi.

a420

Goje nigdy się nie byli ludźmi dla żydków czerwonych i brunatnych. Jakie w takim razie pochodzenie ma diabeł, który w tej chwili rządzi światem? Aby nie zwariować używam lek poezji polskiej.

Czytam poezję „Próba rozwiązania mitologii” Zbigniewa Herberta:

„Bogowie zebrali się w baraku na przedmieściu. Zeus mówił jak zwykle długo i nudnie. Wniosek końcowy: organizację trzeba rozwiązać, dość bezsensownej konspiracji, należy wejść w to racjonalne społeczeństwo i jakoś przeżyć. Atena chlipała w kącie. Uczciwie – trzeba to podkreślić – podzielono ostatnie dochody. Posejdon był nastawiony optymistycznie. Głośno ryczał, że da sobie radę. Najgoręcej czuli się opiekunowie uregulowanych strumieni i wyciętych lasów. Po cichu wszyscy liczyli na sny, ale nikt nie chciał mówić. Żadnych wniosków nie było. Hermes wstrzymał się od głosowania. Atena chlipała w kącie…”

Ta ukrainna ziemia jest przesiąknięta krwią. Nikt w tej krainie nie chce znać prawdy. Mity tu zamieniają myślenie. Są także wypróbowanym przykryciem dla zbrodni ludobójstwa. Żydzi są perfekcyjni w tworzeniu mitów. Ale te mity są dalecy od piękna mitów greckich. Bo kłamstwo nigdy nie bywa piękne. A kłamstwo nie zna żadnego umiaru.

Ludzie już toną w tym kłamstwie, ale kłamczuchy zawodowi mówią, iż to tylko droga do Edamu bezgrzesznemu. Ale z tego powodu żadnych wniosków nie było.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2472:lubaski-cywilizacja-ydowska-czerwona-bd-brunatna

Data publikacji: 29.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *