Strona główna > NWO > Apokalipsa > Cywilizacja, która kształci własnych niszczycieli. Kathy Griffin i prawdziwe oblicze demonicznej Lewicy

Cywilizacja, która kształci własnych niszczycieli. Kathy Griffin i prawdziwe oblicze demonicznej Lewicy

Teraz cały świat może zobaczyć  jak obłąkana, pełna szaleństwa i przemocy jest Lewica. „Komik” Kathy Griffin opublikowała film z zakrwawioną,  ściętą głową prezydenta Donalda Trumpa, dostarczając tym sposobem jeszcze bardziej  „świeżego  mięsa” dla przesiąkniętej nienawiścią, obłąkanej lewicy, zdegenerowanej ponad wszelkie możliwe granice.

a

Nie ma innego sposobu na powiedzenie niż  to, że  Kathy Griffin i obłąkana, zdegenerowana lewica są PSYCHICZNIE CHORZY   i stwarzają bardzo REALNE ZAGROŻENIE DLA społeczeństwa.  Ten nieszczęsny, terrorystyczny styl ucinania głów,  opublikowany przez Kathy Griffin, zachęca do śmiertelnej PRZEMOCY  wobec zwolenników Trumpa i WYSYŁA WIADOMOŚĆ, że mordowanie  przeciwników politycznych przez nietolerancyjną Lewice jest normalną, akceptowalną działalnością.

To jest to, w co ta, doprowadzona do obłędu, lewica już wierzy, oczywiście.  Zaogniony do maksimum przez niesamowicie nieuczciwe, zdyskredytowane, fałszywe środki masowego przekazu (MSM),  Trump Derangement Syndrome (Sundrom obłąkania Trumpem), przerodził się w lewicową, morderczą wściekłość, która teraz celebruje przerażające obrazy ścinanych głów, które były kiedyś jedyną domeną FANATYCZNYCH TERRORYSTÓW. Co jest jeszcze bardziej niepokojące to, fakt, że Kathy Griffin najwyraźniej przypuszczała, że ​​zamieszczenie filmu na youtubie przedstawiającego krwawą, obciętą głowę Trumpa w jej garści, miałoby być niby w jakiś sposób zabawne lub inspirujące.

Jest to raczej inspirujące dla szalonych, chorych psychicznie lewicowców, którzy teraz wykazują, że nie mają możliwości uczestniczenia w cywilizowanym społeczeństwie. To, co Kathy Griffin naprawdę osiągnęła, to przedstawienie dokładnie tego, w  co ta chora psychicznie, obłąkana lewica wierzy: prawie wszyscy z nich chcą, aby Trump został zamordowany. Te opinie podzielają psychicznie chorzy blogerzy  i „dziennikarze”, którzy pracują w tak zwanych środkach masowego przekazu, takich jak Washington Post i New York Times.

Nawet w tych przekazach prasowych masowe mordowanie Trumpa i jego zwolenników jest szalenie popularnym poglądem.  Nie ma już żadnej taktyki, żadnego filmu wideo, żadnego poziomu przemocy, który szedłby za daleko dla obłąkanej Lewicy.

Tłum. Renata

Za: http://www.naturalnews.com/2017-05-30-kathy-griffin-sums-up-the-deranged-violent-lunatic-left-with-video-of-the-bloody-decapitated-head-of-president-trump.html

Od tłumacza: oczywiście, ta satanistyczna menda już niby ‚przeprasza’ za to co zrobiła i już niby ‚nie będzie’. Szkoda, że inkwizycja już nie działa bo taką to tylko, jak czarownicę, na stos.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *