Strona główna > Świat > Cywilizacja jako wielkie kłamstwo

Cywilizacja jako wielkie kłamstwo

Crazy Horse (Szalony Koń): “Jesteśmy tym, czym nas nazywasz, jedna ziemia jedna matka, nie sprzedajesz ziemi, po której chodzą ludzie”.

Hand made earth toy on hands

John Trudell: … “Wielkim Kłamstwem jest nazywanie tego “cywilizacją”. To nie jest cywilizowane, to był dosłownie najbardziej krwiożerczy brutalny system, jaki kiedykolwiek narzucono na tej planecie. To NIE jest cywilizacja, to jest „wielkie łgarstwo”. …Wielkim Łgarstwem jest to, co reprezentuje „CYWILIZACJĘ”. I to właśnie jest tym wielkim kłamstwem, albo inaczej – jeśli to coś reprezentuje cywilizację i naprawdę jest tym, czym jest cywilizacja – wobec tego, wielkim kłamstwem jest to, że cywilizacja jest dla naszego dobra.

…W ludzkim przeznaczeniu NIE jest zawarte zniszczenie ziemi. To jest arogancja.  

Trójca Zmiany: Wina, Grzech i Potępienie.

To, co jest zawarte w ludzkim przeznaczeniu, to zniszczyć zdolność cywilizowanego człowieka do życia w zgodzie z ziemią. My jako istoty ludzkie, jeśli bierzemy na siebie odpowiedzialność za nasze życie i żyjemy wedle reguły zgodności, zgodności z samym sobą tak bardzo, jak to tylko możliwe – wówczas będziemy mieć wpływ na leczenie tej choroby – lecz ziemia na to nie pozwoli, a wtedy zastosowany będzie antybiotyk na skalę planetarną. Jeśli będzie to oznaczać otwarcie dziury  ozonowej i starcie z powierzchni ziemi człowieka cywilizowanego, to ziemia to zrobi. I ziemia nadal będzie trwać.

Może powinniśmy zająć się tworzeniem rodzaju lojalności względem tej planety i tej ziemi i naszej przyszłości oraz naszych następców: więcej niż powinniśmy być dla rządzących systemów politycznych, jakie stworzyły wszystkie te problemy.

Obecnie większość ludzi próbuje znaleźć rozwiązania dla tych problemów, lecz starają się to osiągnąć w ramach zawężonych abstrakcji „demokracji”. A przez to, jeśli nie pragną myśleć obiektywnie o naszych zobowiązaniach względem naszych własnych potomków, wówczas nie znajdą sami żadnych rozwiązań. Będą tylko w nieskończoność utrwalać łańcuch zniewolenia”.

John Trudell w filmie o swym życiu z 2005 r., “Trudell”.

Cała rodzina Johna Trudella została spalona żywcem, aby przeszkodzić mu w kontynuowaniu pracy, gdyż FBI mówiło o nim:

„Jest niezwykle przekonujący…dlatego niezwykle groźny”.

Przez cały okres tej parodii, jaka nazywa się naszym postępowaniem z rdzennymi mieszkańcami, rutynowo stosowaliśmy określenie „nadwyżka ziemi” jako sposób na wydarcie tych ziem, jakimi nagrodziliśmy krajowców na podstawie zobowiązań traktatowych.   Tak samo traktujemy teraz coś, co zwykło się nazywać prawem do ziemi przez tzw. amerykańskich obywateli po to, żeby pozwolić rządowi ukraść nasze surowce mineralne i rozwodnić te prawa do własności, jakie jednostki rzekomo „posiadają”. Ponieważ niegdyś użyliśmy ZAKAZU, aby doprowadzić do tego, że pewne prywatne zachowania dadzą się opodatkować i zmieniliśmy nasze osobiste przyzwyczajenia – to obecnie poodwracaliśmy całe życie każdej osoby w tym kraju przez ZAKAZANIE wszelkich działań, jakie formalnie powinny przypadać naszemu wolnemu wyborowi, jako ludzi wolnych – i tak samo jak zniewolenie całych szczepów ludności tubylczej  – ten rząd obecnie zmienił każde włókno w całym naszym życiu w tym wyjętym spod prawa miejscu, jakim niegdyś była Ameryka.

Jeżeli mamy przetrwać, musimy powrócić do zrozumienia spraw podstawowych, jakie motywowały życie zanim przyjęliśmy coś, co zwie się tzw. „cywilizacja”, jaka dumnie wzniosła swój ohydny łeb, a teraz deprawuje każdy aspekt umierającego świata, jaki otacza człowieka, który próbuje jakoś przetrwać na tej planecie.

John Trudell dał światu przykład tego, co znaczy żyć życiem, jakie ma jakiś sens. Jeśli więcej z nas ma odnieść sukces podobny do niego, musimy przeciwstawić się rządowemu horrorowi i przezwyciężyć strach – zaakceptować fakt naszej odpowiedzialności za to, co zrobiliśmy tej planecie i większości ludzi, że wciąż jesteśmy w stanie wojny, wojny z otaczającym nas światem: ponieważ w gruncie rzeczy, CYWILIZACJA stała się na naszej rzeczywistości NAJWIĘKSZYM  Z  KŁAMSTW!

Jim Kirwan

źródło: http://www.kirwanesque.net/2012/4618/civilization/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.