Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Cykl: Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato nr 4

Cykl: Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato nr 4

Według The Jewish Encyclopedia, wydanie z 1903 r., tom. IV., str. 90, podczas wykonywania operacji obrzezania na dzieciach, mohel (żydowski rabin, który robi obrzezanie):

bierze do ust trochę wina i przykłada je do części poddanej operacji, po czym wysysa krew z tego miejsca, a następnie wypluwa mieszankę wina i krwi do odpowiedniego dla tej ceremonii pojemnika„.

Wśród samych Żydów, obrzęd krwi jest integralną częścią ceremonii obrzezania żydowskich mężczyzn. Według Encyklopedii żydowskiej, tom VI, strona 99, w czasie wykonywania obrzezania mohel lub rzezak,

bierze do ust trochę wina i przykłada wargi do części poddanej obrzezaniu, po czym ssie krew z tego miejsca, jaką następnie wydala w postaci mieszaniny wina i krwi do przygotowanego na ten cel pojemnika

To, czego nam nie mówi Encyklopedia żydowska to fakt, że ta mieszanka wina i krwi jest potem wypijana przez rabina jako wielki przysmak. Nie ma innych ludzi w dzisiejszym świecie obchodzących podobnie przedziwny rytuał krwi, może za wyjątkiem niektórych tubylców z epoki kamiennej żyjących w najgłębszych dżunglach Konga i Nowej Gwinei.

Nienawiść do Chrześcijaństwa jest tradycją wśród żydów. Jednym z zasadniczych dni  uroczystości świątecznych jest Purim. To święto jest orgią nienawiści wobec Hamana, o którym historia znajduje się w Księdze Estery w Starym Testamencie, jedynej żydowskiej księdze w całej Biblii.

Historia ta dotyczy Kserksesa, króla Persji, który zakochał się w żydówce, prostytutce Esther, i uczynił ją królową w miejsce swej prawowitej żony. Haman, minister królewski, zwrócił się do niego ze skargą na zachowanie żydów, którzy, jak powiedział, nie przestrzegali praw ziemi, i uzyskał od króla rozkaz, aby ich zabić.

Esther padła przed królem na kolana i błagała go, po czym nakłoniła go, aby przywołał Hamana na ucztę. Tam, królowa Estera dalej nakłaniała króla, aby oszczędził żydów, a  powiesił Hamana na szubienicy przygotowanej do egzekucji jej opiekuna. Zamiast zniszczyć żydów, zostali zabici ich wrogowie, w tym dziesięciu synów Hamana, którzy zostali powieszeni.

To święto często jest obchodzone jako rażący pokaz obżarstwa, opilstwa i rzucania przekleństw i zaklęć na pamięć Hamana, a nawet do dnia dzisiejszego żydowscy piekarze robią ciastka, zaprawione suszoną krwią chrześcijańską, w kształcie ludzkich uszu, które są zjadane przez żydów tego dnia i nazywane są „Uszami Hamana”, po ukazuje po raz kolejny wrodzoną nienawiść i barbarzyństwo żydów w naszym środowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.