Strona główna > Inne > cykl: Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato nr 2

cykl: Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato nr 2

Dr Eric Bischoff, słynny niemiecko-żydowski naukowiec, dokonał odkrycia jawnego przyzwolenia na dokonywanie praktyk żydowskiego mordu rytualnego w Thikunne Zohar, edycja Berdiwetsch, 88b, księdze rytuałów kabalistycznych:

Ponadto, jest tutaj przykazanie odnoszące się do zabijania obcych, którzy są jak bestie. To zabijanie ma być dokonywane w przepisanej prawem (żydowskim) formie, wg określonej metody. Ci, którzy nie poddają się żydowskiemu prawu religijnemu, mają być złożeni w ofierze Najwyższemu Bożkowi żydów (szatanowi).

Morderstwa na dzieciach chrześcijańskich popełnione przez żydów zwykle mają miejsce w ważne dla nich dni świąteczne, Purim, na miesiąc przed Wielkanocą, oraz w Paschę, w okresie Wielkiej Nocy. Prawo żydowskie dyktuje, że pogańska ofiara na Purim, żydowskie święto zwycięstwa żydów nad Gojami, może być osobą dorosłą.

A gdyby nie udało się schwytać pogańskiej ofiary, wówczas można użyć krwi poprzedniej ofiary. Jednak prawo żydowskie jest całkiem jasno sformułowane co do ofiary na Paschę, musi być to Białe Dziecko (gdyż Biali byli Prawdziwi Izraelici, a żydzi to wiedzą) w wieku poniżej 7 lat, które ma zostać całkowicie wykrwawione, ukoronowane cierniem, torturowane, bite, dźgane nożem, a na koniec ma być mu zadany ostateczne pchnięcie w bok, nożem szczegółowo opisanym, jaki ma znajdować się w rękach rabina, a zatem w sposób całkowicie odtwarzający scenę ukrzyżowania Chrystusa.

Ta mściwa ceremonia zapewnia żydom sytuację, że nawet jeśli Goje zostaną zaalarmowani i poznają prawdziwą naturę tych ludzi, zrozumieją, o czym mówił Chrystus, gdy przemawiał przeciw nim, to zydzi i tak zawsze będą wygrywać poprzez mordowanie krytyków i przejawów krytyki. Wskutek tego, wielu krytyków żydów jest mordowanych w tych straszliwych ceremoniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.