Strona główna > Świat > Cyber atak potwierdził finansowanie terrorystów przez Izrael, Arabię Saudyjską i Katar

Cyber atak potwierdził finansowanie terrorystów przez Izrael, Arabię Saudyjską i Katar

Cyber atak hakerów na komputer szefa personelu premiera Izraela ujawnił sekretną informację na temat wsparcia Tel Awiwu dla ISIS w Iraku i dostarczania broni terrorystom w Syrii, jak również szerokiego wsparcia dla Arabii Saudyjskiej i Kataru w tej kwestii.

a

Hakerzy włamali się na komputer Manzara Al-Safadi, znanego jako Mandi Al-Safadi oraz starszego pracownika służb bezpieczeństwa, który pracował nad aktami dotyczącymi Syrii, gdzie zdobył cenny wywiad odnośnie wsparcia grup terrorystycznych w Syrii i Iraku.

Hakerzy zaczęli badać komputer i odszukali konwersacje z kilku miesięcy, które ujawniły nazwiska wielu libańskich osobowości i opozycjonistów syryjskich, którzy współpracowali z Izraelem w syryjskim kryzysie.

Dokument ujawniony przez hakerów pokazał, że Katar i Arabia Saudyjska są za finansowym wsparciem dla terrorystów syryjskich oraz osobą-łącznikiem między terrorystyczną grupą Al-Nusra i Katarem był niejaki Mohammad Al-Khatif.

a

Wycieknięte dokumenty: http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Documents/1394/04/18/13940418000252.pdf

Również dokumenty z komputery osoby o nazwisku Omar Al-Haji, który był religijnym przedstawicielem ISIS w prowincji Reqqa w północno-wschodniej Syrii, wyjawiają pewne ważne informacje o sieci wywiadowczej w Turcji.

Zeszłego miesiąca ważny syryjski analityk powiedział, że światowy syjonizm uknuł spisek, by pomóc stworzyć kalifat ISIS w państwach regionu, by zapewnić bezpieczeństwo państwu Izrael.

Źródło: https://uprootedpalestinians.wordpress.com/2015/07/12/hack-of-netanyahu-chief-of-staff-shows-israels-control-of-isis-terrorists/

tłum. mkmb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *