Strona główna > Świat > Ćwierć miliona ludzi na paradzie równości w Izraelu

Ćwierć miliona ludzi na paradzie równości w Izraelu


Władze Tel Awiwu poinformowały, że na tegorocznej edycji tak zwanej parady równości pojawiło się blisko ćwierć miliona osób, w tym liczne delegacje z całego świata. Z tego powodu organizatorzy manifestacji ruchu LGBT mówili głównie o rekordowej frekwencji w trakcie wydarzenia odbywającego się od ponad dwudziestu lat. Drugie największe izraelskie miasto od lat chwali się mianem samozwańczego „najbardziej przyjaznego gejom miasta”.

Część izraelskich mediów starała się przeciwstawić „radosną” demonstrację dewiantów seksualnych, trwającym w tym samym czasie manifestacjom w Iranie, podczas których broniono praw Palestyńczyków i krytykowano syjonistyczną brutalność wobec zwolenników palestyńskiej niepodległości. Było to więc starcie pomiędzy „liberalną demokracją” i „tolerancją” a „reakcjonizmem”, którego symbolem jest „antyamerykanizm” i „ideologiczna orientacja przeciwko demokracji liberalnej”.

Ostatecznie w największej i jednej z niewielu demonstracji środowisk LGBT na Bliskim Wschodzie wzięło udział blisko ćwierć miliona uczestników, co zdaniem organizatorów było absolutnym rekordem imprezy odbywającej się od ponad dwudziestu lat. W ubiegłych latach frekwencja i tak dopisywała, ponieważ w drugim największym mieście „obrońcy naszej cywilizacji” zazwyczaj według medialnych relacji pojawia się około 200 tysięcy zwolenników promocji dewiacji.

Izraelskie media informują, że do zabezpieczenia tzw. parady równości zmobilizowano setki policjantów oraz wolontariuszy, którzy mieli czuwać nad porządkiem w zamkniętym zresztą dla ruchu centrum Tel Awiwu. Nie obyło się jednak bez incydentu, ponieważ na demonstracji pojawiła się też grupa pro-palestyńskich aktywistów, oskarżających izraelski rząd o chęć przykrycia swojej nietolerancyjnej polityki w celu ukrycia swojego stosunku do Palestyńczyków.

Miejskie władze dostosowały się do wymagań uczestników parady równości, między innymi poprzez zawieszenie tęczowych flag na budynkach publicznych, uznając wydarzenie za bardzo korzystne pod względem finansowym, właśnie z powodu dużej liczby przybywających wówczas turystów. Po raz kolejny Tel Awiw przyjął też samozwańczy tytuł „najbardziej przyjaznego gejom miasta na świecie”.

Na podstawie: timesofisrael.com, thetower.org.

Zobacz również:

Izraelscy osadnicy przekonują się do homoseksualizmu

Za: http://autonom.pl/?p=22480

Data publikacji: 10.06.2018


8 thoughts on “Ćwierć miliona ludzi na paradzie równości w Izraelu

  1. Ech, gdyby tak większość Izraelczyków zaczęła chodzić na takie parady to była by jeszcze jakaś nadzieja.
    A gdyby tak wszyscy… aż łezka w oku się kręci.

  2. No i mamy główne źródło zepsucia moralnego na świecie jakże „umiłowany” przez Boga „Izrael” czy może lepiej było by stwierdzić Synagoga Szatana.

  3. a ja zostalam doslownie zakrzyczana przez niby katulikuf z sekty Watykan 2 za to, ze przypomnialam im, ze prawdziwy „KK uwaza sodomie za grzech wolajacy o POMSTE do nieba”.
    Te barany posadzily mnie o ‚brak tzw. tolerancji ‚ i powiedzialy m:i ‚nie sadzcie .a nie bedziecie sadzeni”. Glupota i hipokryzja tych lwystepnych ludzi poraza.

  4. żydowska BIBLIA O HOMOSEKSUALIŹMIE

    Bóg mówi w Biblii o homoseksualiźmie, że jest to obrzydliwość (Kpł 18,22; 20,13), bezwstyd i zboczenie (Rz 1,27), bezeceństwo i zło (Sdz 19,23), grzech przeciwny naturze (Mdr 14,26; Rz 1,26), a ci którzy się takich czynów dopuszczają plugawią się (Kpł 18,24) i będą wyłączeni spośród swego ludu (Kpł 18,29), a będą ukarani śmiercią (Kpł 20,13) i nie posiądą Królestwa Bożego (1 Kor 6,9)…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *