Strona główna > Świat > Ćwiczenia antyterrorystyczne w Londynie – bomby w Brukseli

Ćwiczenia antyterrorystyczne w Londynie – bomby w Brukseli

Komentarz: Wszystkie klikalne odnośniki znajdują się w źródle artykułu.

Wyobraźcie sobie: Członkowie służb w kombinezonach odkażających uczestniczą w symulowanym ataku terrorystycznym w centrum Londynu.

[…]

Ten raport był na 20 marca, przesilenie wiosenne, tradycyjnie czas nowej nadziei, optymizmu i rozwoju. Tu naznaczony jest strachem. Wiąże się go z paryskimi atakami [1] [20th March]

Stołecznej policji i oddziałom specjalnym SAS kazano przygotować reakcję na 10 równoczesnych ataków na ulicach brytyjskiej stolicy.
Stołecznej policji i oddziałom specjalnym SAS kazano przygotować reakcję na 10 równoczesnych ataków na ulicach brytyjskiej stolicy.

Wcześniej, 3 marca, w Anglii przeprowadzono „największe ćwiczenia antyterrorystyczne w Europie” [‘Europe’s largest terror drill‘]:

Setki „martwych” ciał rozrzucono po całej przerażającej scenie rzezi, ofiary tej wielkiej katastrofy. Są to traumatyczne widoki, kiedy dziesiątki służb ratowniczych brały udział w pierwszym dniu największego w historii reagowania na katastrofę w Europie.

Problem jest taki, że takie planowanie katastrofy łatwo może nabyć cechy nadmiernego realizmu…

23 marca – wybuchają trzy bomby w Brukseli

Atak rozpoczął się o 8:00 dwu bombami na lotnisku, i zakończył o 9:11 bombą w metro. Porównując, bomby w Madrycie były 11 marca 2004. (Dodajmy liczby 22/3/16 i mamy 7+7 albo 77.) Te wydarzenia zwykle mają miejsce rano w celu zdobycia największego rozgłosu medialnego.

CNN pokazała film z chaotycznej sceny z wypełnionego dymem metra i ludźmi uciekającymi z życiem (see here) – ALE on nie był z 22 marca 2016, w Brukseli, a z 11 kwietnia 2011, ataku bombowego na metro w Mińsku, Białoruś. Posłuchajcie wywiadu CNN z jakimś opowiadającym o tym lewym dziennikarzem „Chrisem Cuomo” on nie widział wybuchu, ale czuł jakiś podmuch w metrze itd. CCTV nie pokazała jeszcze nagrań, a na twitterze już ostrzegano o być może starych czarno-białych obrazach. Pokazane przez CCTV śmiertelne wybuchy w Brukseli [the deadly Brussels Airport explosions] wydają się być fałszywe. Przypominają video z czasu ataku bombowego na Lotnisku Domedodowo w Rosji w 2011. Ale film pokazujący osoby uciekające po wybuchu szeroko pokazywano na portalach społecznościowych od czasu wybuchów w Brukseli we wtorkowy poranek.

Co do powodu ujawnienia nieprawdziwego CCTV – Jim Stone jest zwykle dobry w sprawie takich wydarzeń: „Skontaktowało mnie kilka osób z Brukseli, które powiedziały, że wybuch pochodził z sufitu, a NIE z żadnego wózka na podłodze. Wystarczająco dużo ludzi usiłowało się przebić z tą informacją. I TO DLATEGO NIE MA ANI JEDNEGO ZDJĘCIA Z CCTV Z WYBUCHU, i dokładnie dlatego próbowali oszukać każdego tym 4-letnim video z innego miejsca”.

W południe 22-go na lotnisku znaleziono Kałasznikowa [a Kalashnikov rifle was found], obok ciała „martwego terrorysty” – w jaki sposób Kałasznikow znalazł się w budynku lotniska?

Bezpieczeństwem na brukselskim lotnisku zajmowała się… tak, zgadnęliście: ” ICTS Europa działa w Belgii poprzez swoją filię ICTS Belgium SPRL”. Co za niespodzianka. ICTS International należy do dwóch izraelskich Żydów Ezra Harela i Menachema Atzmona.

a

a

Porównajmy dwoje „aktorów kryzysowych”: Bataclan w Paryżu 13.11.2015 i w Brukseli. Obydwoje wyglądają niezwykle cało i swobodnie – z lewą krwią. Jak to się stało, że palce dziewczyny są całe czerwone? Czy zanurzyła je w pojemniku z farbą w dolnym lewym rogu zdjęcia?

Winni są plastusie

Dzień po wydarzeniu dzienniki pokazywały dwu podejrzanych: braci Khalid and Ibrahim El Bakraoui. Wygodnie – byli zamachowcami, więc nikt nie może tego kwestionować. Nie ma śladu żadnej broni ani samobójczego pasa… ale, chwileczkę, mogli mieć jedną rękawicę na lewych dłoniach? Może to był jakiś tajny włącznik do detonowania jakiejś niewidzialnej bomby? Musieli być dość rośli by wywołać takie szkody. I skoro sfotografowano ich razem, pchających wózki, to jak jeden z nich mógł wysadzić lotnisko, a drugi metro? Jeden z nich – Ibrahim, właśnie wrzucił laptopa do pojemnika na śmieci [ his laptop into a trash can]…z samobójczym listem. Powiedział jak czuł się zagrożony i samotny… Na pewno to jest to co zrobiłby zamachowiec samobójca. Powód popełnienia przez nich samobójstwa, a nie tylko odpalenia bomb, jest dalej całkowicie niejasny.

Kilka dni wcześniej, 16 marca [A few days earlier, on 16th], „tych dwu rzekomo zatrzymano, jak mówią media, kiedy jeden z braci pojawił się w szpitalu ze złamaną nogą. Drugiego brata znaleziono w domu przeszukiwanym przez policję. Dwaj bracia znani byli z powiązań z przestępczością na terenie Brukseli”. Plastusie zwykle są znani policji. Teraz nam się mówi, że ci dwaj zamachowcy samobójcy – gazety publikują zdjęcie obu na lotnisku, bez żadnej broni, bez „pasa” – a pchających wózki! Dlaczego, kto mógłby wątpić w ich śmiertelne intencje? To są plastusie.

Izraelski minister nauki ataki wiąże z ‚głupawą’ krytyką Izraela [rebukes of Israel’]

An Israeli minister powiązał ataki z krytyką Izraela: „Minister nauki, technologii i przestrzeni Ofir Akunis powiązał we wtorek śmiertelne ataki w Brukseli z częstą krytyką przez Europę polityki Izraela, która jego zdaniem odwracała uwagę od zwalczania rosnących tam islamskich komórek terrorystycznych. Na Facebooku Akunis z partii Likud przesyła Belgii kondolencje i rannym życzy szybkiego powrotu do zdrowia. Następnie pisze o tym jak „wielu w Europie wolało głupawo zajmować się krytyką Izraela, etykietowaniem produktów pochodzących z osiedli i bojkotami”. Władze belgijskie nakazały mediom [have told the media] nie informować o śledztwie zamachu, „żeby nie szkodzić dochodzeniu”. Izrael twierdzi, że wiedział wcześniej [known in advance] o wydarzeniu – „miał dokładne ostrzeżenia wywiadu”: „Służby wywiadowcze wiedziały, z wysokim stopniem pewności, że ataki planowano w najbliższej przyszłości na lotnisku, i oczywiście, także w metro” – nikt inny, prawda? Dokładnie tak jak 11 września, 7 lipca, na pewno wierzymy w to zapewnienie.

Erdogan przewidział atak – 4 dni wcześniej!

Ten nowy atak terrorystyczny przepowiedział prezydent Turcji Erdogan 18 marca [predicted by Turkey’s President Erdogan] przemawiając na ceremonii upamiętnienia 101 rocznicy bitwy pod Gallipoli w nadmorskim mieście Canakkale. Powiedział: „nie ma żadnego powodu dlaczego bomba która wybuchła w Ankarze nie może wybuchnąć w Brukseli, w każdym innym europejskim mieście”. Było to 13 dni po śmiertelnym ataku terrorystycznym z 13 marca, kiedy bomba w aucie wybuchła na przystanku autobusowym koło głównego Placu Kizilay w Ankarze, z 37 ofiarami śmiertelnymi i 120 rannymi. Za atak prezydent obwinił kurdyjskich radykałów i krytykujących liderów europejskich za odmowę uznania pewnych grup kurdyjskich za grupy terrorystyczne. „Żmije z którymi sypiacie mogą w każdej chwili was ukąsić” – dodał. Turcja jest głównym sponsorem grup ISIS w Syrii [ISIS terror groups]. Po Francji, Belgia pokazała się jako następny kraj prawdopodobnie mający opowiedzieć się za uznaniem „Palestyny”. W grudniu 2014 belgijski rząd „zgodził się jednostronnie uznać palestyńską państwowość”. Czy to nastąpi wkrótce? 22 marca 2016 palestyński minister spraw zagranicznych Riad Al-Malki miał stanąć przed komisją spraw zagranicznych [the foreign affairs committee] w Brukseli w celu omówienia wznowienia rozmów pokojowych na Bliskim Wschodzie. W nocy 16 / 17 marca brukselskie lotnisko przeszło dużą reorganizację [re-organising of the Brussels Airport], wprowadzono nową „strefę bezpieczeństwa”. To byłby idealny czas na zainstalowanie materiałów wybuchowych.

Fałszywe video

„Film z CCTV rzekomo pokazujący śmiertelne wybuchy na brukselskim lotnisku wydaje się fałszywy” – [The Independent newspaper]. Jest to raczej film z jakiegoś wybuchu na rosyjskim lotnisku w 2011. To fałszywe video pokazano o 9:07 jako film z CCTV [fake video was released]. Ale –

W żaden sposób media nie mogłyby dostać filmów z monitorów tuż po atakach. Co więcej, po ataku lotnisko zamknięto. Inaczej mówiąc, video nie byłoby dostępne dla mediów w okresie krótszym niż godzinę po ataku. Co zrobiła Derniere Heure to wykorzystała film z międzynarodowego lotniska w Moskwie, usunęła dźwięk po rosyjsku, zmieniła datę i wyemitowała w internetowej TV o 9:07.

The Independent poinformował o tym jakby to była sprawa mediów społecznościowych, które to zainicjowały. Ale w rzeczywistości [In fact, however ]-

Artykuł w The Independent opiera się na kłamstwie. To media głównego nurtu opublikowały filmy z Mińska i Moskwy. To dzięki mediom społecznościowym zdemaskowano wykorzystanie przez nich fałszywych video.

Ujawniono dwa fałszywe filmy – jeden z rzekomej CCTV o pierwszej bombie na lotnisku, drugi video z komórki o wybuchu w metro.

Kim jest ‘ISIS’?

Nieznana samozwańcza agencja informacyjna [self-proclaimed news agency] (Amaq Agency) rzekomo reprezentująca ISIS poinformowała, że bojownicy Państwa Islamskiego ‚dokonali serii ataków przy pomocy pasów wybuchowych i innych urządzeń…” w Brukseli. Natychmiast Reuters powołała się na tę tajemniczą, nieznaną agencję jako na prawdziwe źródło. Nic na tym portalu WordPress nie jest starsze niż 2-3 dni, więc dlaczego ktoś mógłby poważnie traktować tę informację? (Zob Global Research) The Guardian reports informuje, że „Powiązana z ISIS agencja informacyjna AMAQ mówi, że jej bojownicy dokonali…” – więc ten zupełnie nowy portal na WordPress promuje się do „powiązanej z ISIS agencji”. W grudniu ubiegłego roku napisano w Daily Mirror report:

Zdaniem hakerów, strony zwolenników Państwa Islamskiego wychodzą z adresów internetowych powiązanych z Departamentem Pracy i Emerytur (DWP) brytyjskiego rządu. Grupa młodych ekspertów komputerowych nazywających się VandaSec odkryła dowody pokazujące, że co najmniej 3 strony popierające ISIS można prześledzić do DWP. Każdy komputer i komórka loguje się do internetu poprzez adres IP, rodzaj numeru identyfikującego. Hakerzy pokazali Mirror Online szczegóły IP wykorzystywane przez trójkę różnych cyfrowych dżihadystów logujących się na Twitter, które wykorzystywali do szerzenia ekstremistycznej propagandy. Na pierwszy rzut oka, adresy IP wydają się pochodzić z Arabii Saudyjskiej, ale po dokładniejszym zbadaniu przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi wydają się wiązać z powrotem z DWP… Brytyjski rząd sprzedał dużą liczbę adresów IP saudyjskim firmom.

Sprzedaż tę zakończono w październiku 2015. Koniec, jest jasne – strony ISIS i adresy IP dostarczył DWP Jej Królewskiego Rządu. Prawdopodobnie razem ze wspomnianą „Amaq Agency”? Jak w przypadku paryskich ataków, władze oskarżają zamachowców, ale nigdy nie pokazują żadnych dowodów. Ci fikcyjni „terroryści” nie mają żadnych żądań, ani nie odnoszą żadnych korzyści z ataków, pozostawiają widoczne ślady dowodów, i atakują ludzi nie stanowiących żadnego zagrożenia dla islamu.

9/11 – 11/9

Bardzo ciekawy jest tu czas: dwa wybuchy na lotnisku miały miejsce „w ciągu kilku sekund” – co eliminuje wszelkie pomysły o zamachowcach, nie że były na to jakieś dowody. Później wybuch w metro nastąpił o 9:11 [11 minutes past 9]:

Władze brukselskiego metra, STIB, poinformowały, że pojedynczy wybuch miał miejsce o 9:11 w drugim wagonie pociągu zatrzymanego w Maelbeek.

Dla porównania, pierwsza bomba 7 lipca wybuchła na londyńskiej stacji Aldgate dokładnie za 11 minut 9 (8:49). Bomby tego ranka były zsynchronizowane – wybuch na linii Piccadilly był dokładnie 1 minutę później.

Piekło na brukselskim lonisku – świadectwo naocznego świadka

Zdjęcia rannych [Pictures of the fake wounded]

„Świadek” Giugla Paravicini told how opowiedziała „… jak oficer policji kiedy usłyszał wybuch, stracił nogę” – o ho ho. Ale chwileczkę – „inny człowiek z którym rozmawiałem, którego ręce były pokryte krwią” – dlaczego taki człowiek chciałby przeprowadzić z nim wywiad? I „… widziałem faceta z całkowicie otwartą klatką piersiową” – ale, zaczekaj, nie widzieliśmy ANI JEDNEJ OSOBY w ogóle z raną w tej całej szaradzie – tylko różnych aktorów z lewą krwią. Potem „inny człowiek, bez głowy, którego ciało jeszcze się poruszało się i drgało…” – Daj mi spokój!

Relacja świadka [EYEWITNESS ACCOUNT] na BRUKSELSKIM LOTNISKU POLITICO Giulii Paravicini pochodzi od Yassine Amrani, 39, obecnego tam w czasie wybuchów: „Wszędzie były ciała bez głowy. Była kobieta wrzeszcząca kiedy trzymała dziecko i krzyczała ‚Gdzie moje dziecko?’. Powiedziałem jej, że trzymała dziecko, ale miała drugie którego nie mogła znaleźć”. Yassin powiedział iż jego przyjaciel poszedł na III piętro, gdzie wybuchła bomba, i wrzeszczał do niego by przyszedł bo wszędzie byli martwi ludzie. „Krew płynęła po podłodze, próbowałem pomóc, i dlatego jestem cały we krwi” – powiedział Yassine.

Być może *nie* wierzysz w tę historyjkę. Co wydaje się miało miejsce, to w hali odjazdów puszczono bombę dymną. To ewakuowało halę i dlatego widzimy tylko pozostawione bagaże. Potem wybuchła druga bomba w suficie, co spowodowało odpadanie płytek sufitowych, i wtedy na scenie pojawili się aktorzy kryzysowi. „Te płytki wyglądały tak [Those tiles look like] jakby odpadły po ewakuacji ludzi z tego terenu. Na pewno nie ma żadnych dowodów na to by kogoś zraniły czy uderzyły… poza tym, że płytki sufitowe i okna wypadły, ale nie ma znaku szkody fizycznej wywołanej rzekomymi bombami gwoździowymi”.

Fotoreporterzy stoją 1.50 m od bomby – bez żadnych zadrapań

Ogromna druga bomba, jak się mówi, wybuchła między stanowiskami odprawy nr 8 i 9. Półtora metra od tego epicentrum stała dziennikarka Kardava. Widziała „wszystkich pokrytych krwią. Stracili nogi. Wszyscy… osoby które fotografowałam nie mogły uciekać, a ja nie mogłam im pomóc. Było mi bardzo, bardzo trudno je zostawić. Byłam jedyną osobą stojącą”. Martin Buxant zatwitował wypowiedź świadka: „Widzieliśmy ciała wyrzucane w powietrze a potem jak bezwładne spadały”. Daily Mail opisał jak „‚Słyszałem faceta wykrzykującego jakieś arabskie słowa kiedy wybuch… potem drugi wybuch, ogromna eksplozja, dużo większa…’ To był horror. Widziałem co najmniej 7 zabitych. Była krew. Ludzie stracili nogi. Widziało się ich ciała, ale nie nogi’ – powiedział”. Więc martwi byli wszędzie dookoła, ciała wyrzucane w powietrze, każdy tracił nogi – a ta kobieta tylko dalej fotografuje. Żadne z pokazanych przez nią na Facebooku zdjęcie nie pokazuje nikogo bez kończyn, nie brakuje im niczego. Ale ludzie są pokrwawieni. Oczywiście nie ma ani śladu by widziała albo mogła sfotografować ‚zamachowca’ który był obok niej tuż na prawo. Skończmy z tym ikonicznym zdjęciem zrobionym przez p. Kardava, które obiegło cały świat. Och, jak poruszające!

Zszokowana dama po prawej to Nidhi Chaphekar, pracuje jako szefowa obsługi pokładowej dla Indian Jet Airways. Miała "opuścić Brukselę z Mumbaju, gdzie jest jej baza, kiedy uderzyli zamachowcy [when the attacks hit.]." Rozdarty żółty żakiet to mundurek pokładowy. Ale, nie było żadnych lotów z Brukseli do Mumbaju [Jet Airways flights] (obserwowanych przez Reddit), najbliższy 26-go. Historyjka fałszywa.
Zszokowana dama po prawej to Nidhi Chaphekar, pracuje jako szefowa obsługi pokładowej dla Indian Jet Airways. Miała „opuścić Brukselę z Mumbaju, gdzie jest jej baza, kiedy uderzyli zamachowcy [when the attacks hit.].” Rozdarty żółty żakiet to mundurek pokładowy. Ale, nie było żadnych lotów z Brukseli do Mumbaju [Jet Airways flights] (obserwowanych przez Reddit), najbliższy 26-go. Historyjka fałszywa.

Święto Purim

22 marca – około północy było pełne zaćmienie księżyca, oznaczające żydowskie święto Purim (22-23). „Tym co czyni to święto  [festival of Purim so disturbing] tak niepokojącym jest dominujący je jawny ton kanibalistyczny. Poza nakazanym przez religię pijaństwem, żydzi gromadzą się w domach by konsumować przygotowane produkty przypominające części ciała (uszy, oczy, stopy, organy wewnętrzne – jakie chcesz – oni je robią) Hamana, perskiego rządcy opisanego w księdze Estery, który spiskował przeciwko nim. „Porównaj to i skontrastuj z 2 głównymi rywalami judaizmu – chrześcijaństwem i islamem, które nie mają żadnego odpowiednika kiedy pożerano by symboliczne części ciała i narządy swoich wrogów, ani nie cieszyli się z zabijania, napawając się cierpieniem innych. W rzeczywistości, żadna inna religia żadnego cywilizowanego narodu na planecie nie angażuje się w coś takiego. Najbliższe do tego co moglibyśmy znaleźć to może jakieś praktyki voodoo na Karaibach lub w Afryce zachodniej”.

Na brukselskim lotnisku, informowano, „wszędzie rozczłonkowane ciała”

Historyjka o Purim jest także o taktyce oszustwa, jak również masowym mordzie – jak wyjaśnił [as Kevin Barrett has explained.] (2) Dla porównania, wojna iracka rozpoczęła się 19 marca 2003, dzień po pełni księżyca 18 marca, kiedy Purim był 17-18 marca.

Ostrzegająca uwaga od Dawida Chase Taylora (przepowiedział paryski atak) na temat ataku belgijskiego:

David Chase Taylor

16 marca 2016

Truther.org

SZWAJCARIA, informacje i wydarzenia z Zurychu:

Wydaje się, że siedziba CIA nad Jeziorem Genewskim spiskuje falę ISIS, szukających azylu i / lub powiązanych z islamskim terrorem uchodźców w zachodnio-europejskim kraju Belgii, najprawdopodobniej w tym tygodniu.

Zbliżające się ataki zostaną wykorzystane po to by: a) cofnąć lub uchylić Porzumienie Shengen pozwalające na swobodne poruszanie się po Europie, po Szwajcarii, i / lub b) cofnąć lub uchylić Przepisy Dublińskie rządzące prawem azylowym w Europie, w Szwajcarii. W rezultacie jeden lub więcej terrorystów będą rzekomo ubiegać się o azyl lub będzie uchodźcą.

Nie wiadomo dokładnie jaki rodzaj terroru planuje się w Belgii, ale teraz wydają się to być ataki bio-, krajowe, islamskie i / lub neo-nazi na szukających azylu / uchodźców, ataki przez islamskich terrorystów udających azylantów / uchodźców, i / lub organizowane dla TV bunty skutkujące masowymi zgonami.

Powiedziawszy to, belgijskie lotniska, uczęszczane miejsca, reaktory nuklearne, pociągi, dworce kolejowe, teatry i szkoły mogą również być zaatakowane przez islamskich terrorystów udających azylantów i / lub uchodźców. W konsekwencji mogą wydarzyć się ścięcia głow, bomby zapalające, rzezie w wyniku strzelaniny i / lub zamachy samobójcze.

Źródło: http://terroronthetube.co.uk/2016/03/22/more-fake-terror-planned-for-london/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *