Strona główna > Bez kategorii > Cwaniactwo Żydów i głupota Polaków

Cwaniactwo Żydów i głupota Polaków

Źródło: http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=97&Itemid=4

Bo jak inaczej można nazwać ich sposób na życie, to dzięki temu żyją jak panowie i świetnie sobie radzą. Grabią, plądrują w majestacie prawa, które tworzą dla nich ich marionetki, mają swoje, od wieków dopracowane sposoby na wszelkiej maści przeciwników, no może na nie wszystkich.  Problemy mieli od dawna z Polakami, i nie wiedzieli jak sobie z tym poradzić.

Polska, dawna Polska to był naród inteligentny, naród osobowości w pełnym tego słowa znaczeniu i tutaj był problem, bo człowiek – osobowość to taka istota, której trudno jest cokolwiek wmówić, oszukać, „wymarketingować”, czyli w prostej mowie wykantować. A cały „biznes” żydowski polega na kantowaniu.

Nie żebym nie lubił żydów jako takich, narodowość jest mi obojętna, ja patrzę na człowieka i oceniam jego czyny. I po czynach oceniam. A oceniać jest co, bo pewna grupa tej narodowości stworzyła swój własny świat i ten ich świat stara się zapanować nad światem innych. Było to dawno i trwa nadal, ulegali im wszyscy, nawet Hitler, ale nie ulegali im Polacy – naród, który ich przygarnął, gdy inni się ich wyzbywali.

Ale stało się coś dla żydostwa dobrego, sprzyjającym dla nich zdarzeniem w dziejach naszego narodu było przejęcie władzy nad naszym krajem przez chwasty. Aby do tego doszło, i chwasty mogły „przerosnąć” drzewa, musiały pierwej te drzewa wykarczować. I stało się, „wykarczowano” cała polska inteligencję.

Żydzi poczuli się w Polsce jak w puchu, oczywiście nie przyznawali się do swego pochodzenia, bo, po co? Rżnąc polaka jest lepiej, „zarabia” się na tym dwójnasób. Przykładem niech tutaj będzie wielmożny Geremek. Ani mu przez myśl nie przeszło by „pochwalić” się swoim pochodzeniem, a tym bardziej ogłosić, że to Geremkowie narażając swoje życie chronili go, wychowywali, uczyli chcąc by stał się dobrym patriotą. I co się stało, miast patrioty mamy sprzedawczyka szkalującego na każdym kroku Polskę i polaków.

To tacy ludzie jak Geremek wymyślili cwany chwyt na dorastające nowe młode polskie elity. Antysemityzm – to dzięki niemu, dzięki zwykłemu głoszeniu tego twierdzenia, że Polacy są antysemitami, żydkom dzisiaj żyje się świetnie w naszym kraju. Bo niechby ktoś powiedział, że żydów należy traktować jak wszystkie mniejszości, i w wyborach do sejmu niech startują jak mniejszość niemiecka, zaraz sprawy znalazłyby się w sądach, a oskarżenie brzmiałoby – antysemita. No dla uwiarygodnienia podawali sobie polskie paszporty, od wieków noszą nie swoje a spolszczone nazwiska, czasami znane nazwiska.

Tak to jest moi mili, dobrą broń, a raczej tarczę wymyślili sobie ci cwaniacy po to by żyć w naszym kraju jak u Pana Boga za piecem. A nas zmuszają tym sposobem miast do obrony przed ich szwindlami i machlojkami do walki o dobre imię polaków, do udowadniania czegoś, czego nigdy udowodnić nie będziemy mogli, bo czym bardzie się będziemy starać tym im przybywać będzie argumentów za tym że jesteśmy antysemitami.

Opamiętajmy się więc i przestańmy zajmować tym ich pluciem, bo czym bardziej się tym zajmujemy tym bardziej w to przygotowane przez żydów bagno się zagłębiamy. Po prostu pluńmy na te ich kalumnie, ale za to szczegółowo i dokładnie patrzmy im na ręce i gromadźmy solidne dowody na łamane przez nich prawo, wówczas plucie antysemityzmem im nie pomoże.

Teraz jest jak jest, jasność widzenia ich przekrętów przysłania nam honor walki ze szkalowaniem i nazywaniem nas antysemitami. Gdy potraktujemy to, jako dziecinadę znowu przejrzymy na oczy, a zdziwicie się wówczas, co się wam ukarze bardzo jasno i wyraźnie. Teraz żydzi pozostawiając nas we mgle antysemityzmu tak się rozbestwili, że przejmują władzę nad naszym narodem, rządzą nami, grabią nasze majątki a żeby było jeszcze ciemniej coraz częściej i silnie plują na nas nazywając nas antysemitami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.