Strona główna > NWO > Cud purimowy! Żydówka Timoszienko-Kapitelman nagle ozdrowiała.

Cud purimowy! Żydówka Timoszienko-Kapitelman nagle ozdrowiała.

Cud purimowy! Żydówka Timoszienko-Kapitelman nagle ozdrowiała. Artystka wielkich i małych…Timoszienko-Kapitelman „wyzdrowiała” w amerykańskiej ambasadzie. Julia Timoszienko-Kapitelman odwiedziła ambasadę amerykańską w stolicy Ukrainy. I to na nogach. Niedawno zwolniona z więzienienia Julia Timoszienko-Kapitelman, była premier Ukrainy, skazana (prawomocnym wyrokiem) w okresie prezydentury Wiktora Janukowycza, na 7 lat więzienia za nadużycia władzy, „cudownie wyzdrowiała”. Zaledwie kilka dni wcześniej Julia Władimirowna nie mogła stać, nawet przed majdaniarzami pojawiła się na wózku inwalidzkim. Ale w ambasadzie amerykańskiej w której się pojawiła, stał się cud, powstała i samodzielnie poszła.

a1,4

W amerykańskim przedstawicielstwie dyplomatycznym była premier spotkała się z ambasadorem amerykańskim na Ukrainie, Jeffrey Payette i szefem przedstawicielstwa Unii Europejskiej, Janem Tadeuszem Tombinskim. Ten ostatni przekazał Timoszienko-Kapitelman zaproszenie na spotkanie z szefową unijnej dyplomacji Catherine Ashton.

a1,5

Przy czym Julii Władimirownie Timoszienko-Kapitelman nie był już potrzebny wózek inwalidzki aby sfotografować się ze swoimi „współgawedziarzami”. Pozowała stojąc. Przypomnijmy, że wcześniej pojawiły się informacje od niemieckich lekarzy o tym, że Timoszienko-Kapitelman na razie nie zwracała się do nich o pomoc, którą jej proponowano kiedy przebywała w więzieniu.

Na podstawie: http://3rm.info/43957-artistka-bolshih-i-malyh-timoshenko-iscelilas-v-amerikanskom-posolstve.html

Data publikacji: 2.03.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.