Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Cranky Franky i jego bóle porodowe

Cranky Franky i jego bóle porodowe

Trwa nieustająca, permanentna „Nowa Ewangelizacja”, odpowiednik permanentnej rewolucji żydowskiego ludobójcy Bronsteina (Trockiego) ! Wiadomość z Watykanu jest wspaniała chociaż nieco czuć ją zgniłymi jajami (siarkowodór!) ale można jednak zablokować organy węchowe, zacząć delektowanie się postępem no i „Alleluja i do przodu” !!! Shema Israel!

Nasz Franky zapewnia, że wszystko idzie zgodnie z planem. Wkrótce podamy judeochrześcijańskiej mielonce do wiadomości prawdę o naszej boskości.
Nasz Franky zapewnia, że wszystko idzie zgodnie z planem. Wkrótce podamy judeochrześcijańskiej mielonce do wiadomości prawdę o naszej boskości.

Jak donosi portal katolicki www.traditio.com, niejaki Bergoglio, pracujący na stanowisku szefa judeochrześcijańskiego koncernu soborowego, zaskoczył znowu swoich wyznawców faktem „wyniesienia” grzesznicy Marii Magdaleny do rangi równej apostołom co otwiera drzwi do „kapłaństwa” kobiet. Tak to ta szatańska brednia, zdaje się, powinna brzmieć.

—————————————————————————————————–

a0

Lesbijskie „tęczowe kapłanki” radują się z „wyniesienia” przez fartuszkowca Bergoglio Marii Magdaleny Grzesznicy do statusu równego „apostołowi”. Wydaje się, że Bergoglio ze swoją ferajną poważnie rozważają ustanowienie kapłanek dla ich antykatolickiego, judeochrześcijańskiego koncernu Nowego Porządku Świata. W Prawdziwym Kościele Katolickim Wszyscy Zwani „Apostołami” Byli Biskupami Albo Co Najmniej Kapłanami.

——————————————————————————————————

Najnowsza brednia wypichcona przez watykańską ferajnę w dniu 3 czerwca 2016 roku i opublikowana dnia 10 czerwca 2016 roku polega na tym, że Bergoglio „wyniósł” Marię Magdalenę Grzesznicę do „rangi” równej „apostołowi”.

Jest to z całą oczywistością bezczelna próba kompletnego ogłupienia neokościelniackich ignorantów polegająca na zmuszeniu ich do myślenia, że jeżeli Maria Magdalena może być „apostołem” to tym samym kobiety mogą być kapłanami!

Oczywiście judeochrześcijańska sekta soborowa będzie teraz zaciemniać rozróżnienie pomiędzy „Dwunastoma” a terminem „apostoł” w szerszym sensie. Święci Paweł i Barnaba byli apostołami w tym szerszym sensie i Pismo Święte także nazywa apostołami Świętych Sylasa i Apollosa.

A następnie są tacy święci, którzy byli „apostołami” w sensie misjonarskim, tacy jak Święty Franciszek Kasawery, apostoł Indii, albo Święty Wojciech, apostoł Prus.

Różnica polega na tym, że ci wszyscy, którzy są nazywani „apostołami”, byli biskupami albo, co najmniej, kapłanami. Nigdy żadna kobieta nie była zwana „apostołką”, włącznie z Naszą Panią.Implikacje są oczywiste.Ten osobnik, Bergoglio, jest jawnym satanistą!Jesteśmy naocznymi świadkami przyspieszonej realizacji szatańskiego planu!!!

A wszystko zaczęło się od II Anty-soboru Watykańskiego (1962 – 1965), który kontynuowany jest i rozwijany jest po dziś dzień i stawiany przez szefów judeochrześcijańskiego koncernu watykańskiego na równi z Pismem Świętym!

W jakim celu judeochrześcijański koncern soborowy wypichcił taką brednię? Sam dekret daje nam na to pytanie odpowiedź: „Nostris vero temporibus cum Ecclesia vocata sit ad impensius consulendum de mulieris dignitate, de nova Evangelizatione, ac de amplitudine mysterii divinae misericordiae” (W naszych czasach Kościół został wezwany do głębszej refleksji nad kwestią godności kobiety, nad Nową Ewangelizacją i nad głębią tajemnicy bożego miłosierdzia).

Innymi słowy bergogliański dekret zasadniczo przyznaje, że reprezentuje on „nowy kościół”, a nie Kościół Katolicki, ale taki „kościół”, który głosi „nową” ewangelizację, cokolwiek to znaczy, i zasadniczo zastępuje Sprawiedliwość Boga patologicznie zdefiniowanym „miłosierdziem” w duchu Nowego Porządku Świata (New World Order), fałszywym „miłosierdziem”, które akceptuje sodomię, cudzołóstwo, pedofilię, pomiędzy innymi śmiertelnymi grzechami.

Inną bombą zegarową ukrytą w bergogliańskim dekrecie jest zdanie ” a christifidelibus huius temporis deprehendi potest ut paradigma ministerii mulierum in (Nova) Ecclesia” [(Magdalena) może być rozumiana przez chrześcijańskich wyznawców naszych czasów jako paradygmat posługi kobiet w (nowym) kościele]. „Posługa kobiet w (nowym) kościele”. Co to jest, na miłość boską, panie Bergoglio?! Czy to nos wielbłądzi pod namiotem wstrzykujący diakonisy, księżówki i biskupki, które wszystkie zdążyły już opanować protestantyzm, wbrew Pismu Świętemu, i które teraz za pomocą herezji i schizm rozrywają na strzępy protestanckie sekty?

I NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ KIM JEST OJCIEC TEGO KŁAMSTWA chociaż dekret mówi, że autorem jest osobiście Bergoglio.

KSIĘŻÓWKI ? TAK, TAK, TAK ! !!
KSIĘŻÓWKI ? TAK, TAK, TAK ! !!

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditio.com/comment/com1606.htm

15.06.2016

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *