Strona główna > Świat > Covid – Złowieszcze wydarzenia w Słowacji

Covid – Złowieszcze wydarzenia w Słowacji

Poniższy artykuł nie wspomina, że testy na Covid były OBOWIĄZKOWE, co ujawnił zamieszczony dalej raport 911 Keep Talking. Tych którzy odmówili badań skutecznie umieszczono W DOMOWYM ARESZCIE.

 

Ponadto, badanie było rzekomo przeprowadzone przy pomocy wojskowego personelu z Austrii, Węgier i USA. I znowu nie mówi tego poniższy artykuł w “Emerging Europe”. To dopiero staje się widoczne w raporcie 911 Keep Talking.

 

Czy ten test przeprowadzono żeby zobaczyć jak opinia publiczna zareaguje na obowiązkowe szczepienia?

 

– # –

 

Masowe badania na Covid w Słowacji pokazują, że 1.06% ludności ma wirusa

Craig Turp-Balazs – 3.11.2020

 

W ub. weekend Słowacja przebadała ok. 2 / 3 ludności na wirusa, ok. 3.6 mln osób w wieku 10-65 lat. Z tych zbadanych, 38.359 miało wynik pozytywny, wskaźnik 1.06%. Wszystkich z pozytywnym wynikiem umieszczono na 10-dniowej kwarantannie.

 

Testy były darmowe, i wykonane w ok. 5.000 lokalizacjach w kraju przy pomocy personelu medycznego i wojskowego.

 

Posłużono się testami antygenowymi, a nie PCR używającymi wymaz z nosa, który musi być wysłany do laboratorium. Choć testy antygenowe dają wyniki w ciągu minut, są mniej wiarygodne niż te PCR. Niemniej jednak premier kraju Igor Matovič powiedział, że „dokonaliśmy wielkiego skoku naprzód”, kiedy omawiał wyniki programu masowych badań z 2 listopada.

 

„Głęboko wierzę, że to rozwiązanie zadziała w Słowacji pod warunkiem, że ci którzy mieli  wyniki negatywne nadal będą postępować rozsądnie, a ci z pozytywnymi pozostaną na kwarantannie z rodzinami” – powiedział.

„Ale nie powinniśmy uważać, że z uwagi na ten 1% wszystko jest dobrze. Nie jest ” – dodał. „W rzeczywistości do 2% naszych mieszkańców może być zakażonych. To nie jest w ogóle dobra sytuacja”.

 

Słowacja była jednym z wielu krajów wschodzącej Europy, który stosunkowo dobrze poradził sobie w pierwszej fali pandemii wiosną i latem, zachowując małą liczbę osób zakażonych poprzez lockdown i ograniczenia w przemieszczaniu się. Pierwsze przypadki zakażenia były  na początku marca, i do września zanotowano stosunkowo niewiele infekcji, z nowym codziennym wzrostem 100+. Kraj zasłużył sobie na międzynarodowe pochwały za sposób zajęcia się pandemią.

Ale w ostatnim miesiącu wykrywano tysiące nowych infekcji dziennie, prawie 16% w stosunku do liczby zbadanej ludności. Ministrowie uznali te liczby za alarmujące, i ostrzegli, że jeśli szerzenia się wirusa się nie przystopuje, to w ciągu tygodni szpitale znajdą na skraju upadku.

Choć liderzy rządzącej koalicji poparli masowe badania jako najlepszy sposób walki z szerzącą się chorobą, wielu ekspertów powiedziało, że choć samo badanie nie jest złem pomysłem, to sposób podejścia Słowacji jest wadliwy.

 

‚To nie jest dobre posunięcie. Jest poważne ryzyko” – powiedział brytyjskiemu czasopismu the Lancet Vladimir Leksa, epidemiolog ze Słowackiej Akademii Nauk i pracujący na Wiedeńskim Uniwersytecie.

 

Słowackie Stowarzyszenie Lekarzy też było krytyczne, mówiąc, że wysoka koncentracja ludzi w miejscach badań była ‚niezgodna z zaleceniami ekspertów od chorób zakaźnych”.

 

Mike Tildesley, ekspert od chorób zakaźnych na University of Warwick i doradca brytyjskiego rządu powiedział CNN, że trzeba pamiętać iż wynik negatywny odnosi się tylko do jednego punktu w czasie. „Tylko to, że ktoś ma wynik pozytywny nie oznacza, że będzie wolny od choroby kilka dni później. Dlatego każda strategia badań musi być prowadzona w regularnych odstępach czasowych (co kilka dni) żeby była skuteczna, i pozwalała na rozluźnienie lockdownu”.

[…]

 

https://emerging-europe.com/news/slovakias-mass-covid-19-test-reveals-that-1-06-per-cent-of-population-has-coronavirus/

To nie wygląda dobrze

This Does Not Look Good

Philip Hawes – 911 Keep Talking – 4.11.2020

Przeprowadziłem półgodzinną rozmowę z przyjacielem ze Słowacji.

W ostatni weekend w sobotę i niedzielę 31.10/1.11, słowacki rząd przeprowadził masowe badania ludności, przy pomocy sił zbrojnych, strażaków i ratowników, weterynarzy i lekarzy z Austrii i Węgier. Zastosowali 30-minutiwe badanie antygenowe, i zbadali 3.6 mln ludzi. Zamierzają przeprowadzić je ponownie w następny weekend. Dostajesz wynik albo + albo -. Jedynie jeśli masz ujemny wynik możesz wychodzić z domu, w przeciwnym wypadku ty i twoja rodzina musicie odbyć 10-dniową kwarantannę. Wykluczonymi z badania osobami są ci w wieku poniżej 10 lat i 65+.

Kiedy masz wynik ujemny, nie możesz chodzić do pracy, do sklepu by zakupić żywność. Próbujesz wejść do sklepu, zostajesz zatrzymany i musisz pokazać wynik- badania. Policja radzi sobie z kwarantannami, ale ponad 1.500 oficerów policji sprzeciwia się tym metodom wiedząc, że to nie jest prowadzone zgodnie z prawem.

[…]

Odezwa do społeczności międzynarodowej!

Zwracamy się do społeczności międzynarodowej z następującym przesłaniem. Republika Słowacka stała się sceną potwornego masowego eksperymentu na życiu ludzi. 31 października 2020 rząd i premier Igor Matovič pod różnymi groźbami i dręczeniem zapędził ludzi jak bydło na narodowe badanie na COVID-19, eksperymentalne badanie antygenowe, nie aprobowane przez Słowacki Państwowy Instytut Kontroli Leków, i nie zarejestrowane w żadnym kraju, i dlatego nikt nie odpowiada za jego bezpieczeństwo!

WHO zgodziła się na to eksperymentalne badanie na obywatelach Słowacji. Badanie wykonują też weterynarze!

W teście pilotazowym przeprowadzonym w słowackim mieście Bardejov, natychmiast po badaniu wystąpiły poważne choroby, i po wymuszonym masowym gromadzeniu ludzi zaczęły się pojawiać też inne choroby jak np. grypa i COVID-19. Słowacki rząd zmobilizował armię i policję i zaprosił obce wojska z Austrii i Węgier, i widziano też żołnierzy z USA. Ci którzy odmówili badania zostaną wykluczeni z życia, będą więzieni w areszcie domowym, nie wolno będzie im pracować, kupować żywności czy leków. Świat musi się dowiedzieć o tym co się dzieje. Obywatele Słowacji stali się ofiarami eksperymentów Mengele i ludobójstwa.

Dzisiaj my jesteśmy ofiarami, ale jeśli obywatele całego świata się nie zbuntują, będziecie ofiarami jutro. Prosimy przekazujcie tę wiadomość, protestujcie, brońcie się, dzisiaj badanie, a jutro szczepienie!

[email protected]

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=216042

Uwaga: podkreślenie tłumacza.

 

2 thoughts on “Covid – Złowieszcze wydarzenia w Słowacji

 1. Cele B. Gatesa

  tak on sam formułuje:

  https://www.youtube.com/watch?v=JaF-fq2Zn7I&t=4m34s

  jego szczepionki mają za zadanie zmniejszyć populację ludzką, w tzw. „pandemii” chodzi o przygotowanie masowej exterminacji, masowego mordu.

  Formuła jest prosta, im więcej testów, tym więcej wyników pozytywnych

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Testy

  takie zadanie otrzymali zarządzający Słowakami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *