Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > COVID-19 – ŚMIERTELNA BROŃ USA. PLAN ZMNIEJSZENIA POPULACJI ZIEMI I ID2020

COVID-19 – ŚMIERTELNA BROŃ USA. PLAN ZMNIEJSZENIA POPULACJI ZIEMI I ID2020

Peter König o tym, w co się obrócą w przyszłości obowiązkowe szczepienia przeciw koronawirusowi. Wydaje się, że im więcej napisano o przyczynach koronawirusa, tym bardziej analizy pisemne są przyćmione przez propagandę i nasilanie strachu.

Pytania o prawdę i argumenty o tym, gdzie szukać źródła, w jaki sposób wirus może się rozprzestrzeniać i jak z nim walczyć, gubią się w hałasie bezsensownego chaosu. Ale czyż właśnie tego nie chcą „Ludzie Ciemności” (nieliczne elity, które udają, że rządzą światem z mrocznego podziemnego świata – Iluminaci, masoni, można nazywać ich jak się chce; ci, którzy pociągają polityków za sznurki, w tym Trumpa) i którzy stoją za tą umyślną pandemia – chaosu, paniki, beznadziejności, prowadzących do ludzkiej słabości, zranienia – na przekształcenie ludzi w łatwą ofiarę manipulacji?

WHO ogłosiła koronawirusa COVID-19 „pandemią ” – pomimo faktu, że nie ma najmniejszego śladu pandemii. W pandemii śmiertelność z powodu infekcji sięga ponad 12%. W Europie wskaźnik umieralności wynosi około 0,4% lub mniej – z wyjątkiem Włoch, które są szczególnym przypadkiem, gdy najwyższy szczyt umieralności wyniósł 6%. Na stronie w sieci społecznościowej WHO informuje:

„WHO ocenia tę epidemię przez całą dobę i jesteśmy głęboko zaniepokojeni zarówno alarmującymi poziomami rozprzestrzeniania się i jej powagą, jak i również alarmującymi poziomami bezczynności… Dlatego dokonaliśmy oceny, że # COVID19 można scharakteryzować jako pandemię.”

W Chinach wskaźnik śmiertelności osiągnął najwyższy poziom zaledwie kilka tygodni temu i wyniósł około 3%, a następnie powrócił do 0,7%. Poziom ten gwałtownie spada; Chiny mają pełną kontrolę nad chorobą. I to za pomocą nie wychwalanych leków, w szczególności opracowanego przez Kubę 39 lat temu leku pod nazwą „ Interferon Alfa-2B (IFNrec)”. Jest on bardzo skuteczny w zwalczaniu wirusów i innych chorób, ale nie jest znany i nie jest stosowany w pozostałej części świata, ponieważ Stany Zjednoczone, w ramach nielegalnego embarga przeciwko Kubie, nie pozwalają na sprzedaż tych leków na arenie międzynarodowej.

Najprawdopodobniej WHO otrzymywała rozkazy „z góry” – od tych ludzi, którzy również rządzą Trumpem oraz „przywódcami” Unii Europejskiej i jej krajów członkowskich, od tych, którzy dążą do rządzenia światem za pomocą potęgi Jedynego Porządku Światowego.

Na ich „desce kreślarskiej” było to umieszczone już od wielu lat. Ostateczna decyzja o pójściu dalej właśnie TERAZ zapadła w styczniu 2020 roku na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – oczywiście za ściśle zamkniętymi drzwiami.

Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii następnym krokiem może być – również na zalecenie WHO lub poszczególnych krajów – „przymusowe szczepienie” pod nadzorem policji i / lub wojska. Ci, którzy odmówią, mogą zostać ukarani (grzywnami i / lub więzieniem – i w końcu zaszczepieni siłą).

Jeśli w rzeczywistości nastąpią przymusowe szczepienia, które staną się kolejną premią dla „Big Pharmy”, to ludzie naprawdę nie będą wiedzieć, jaki rodzaj koktajlu zostanie dodany do szczepionki. Może ona stać się powolnym zabójcą, który zadziała dopiero za kilka lat. I może stać się chorobą, która dotknie tylko następne pokolenie. Lub środkiem, osłabiającym mózg. Albo genem, który uczyni kobiety niepłodnymi … Wszystko jest możliwe. I jak zawsze – w celu pełnej kontroli populacji i dla zmniejszenia populacji. Oczywiście za kilka lat nikt nie będzie wiedział, skąd pojawiła się ta choroba. Taki poziom technologiczny osiągnęły nasze laboratoria wojny biologicznej w USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Kanadzie, Australii …

Inna hipoteza – w tej chwili to tylko hipoteza, ale realistyczna – polega ona na tym, że ​​wraz ze szczepieniami, jeśli nie z tymi, to być może z późniejszymi, może zostać wprowadzony nanochip, o którym osoba zaszczepiona nie będzie wiedziała. Do chipa możliwe będzie zdalne wprowadzenie wszystkich naszych danych osobowych, w tym kont bankowych – pieniędzy cyfrowych. Tak, pieniądze cyfrowe są tym, do czego dążą „oni”, aby Państwo naprawdę nie mogli dalej kontrolować swojego zdrowia oraz inne intymne dane, a także swoje dochody i wydatki. Państwa pieniądze mogą zostać zablokowane lub zabrane – jako „sankcja” za złe zachowanie, za poruszanie się pod prąd. Możecie Państwo stać się zwykłym niewolnikiem właścicieli. W porównaniu z tym feudalizm może wyglądać jak spacer po parku.

Nie bez powodu dr Tedros, dyrektor generalny WHO, powiedział kilka dni temu, że powinniśmy podążać w kierunku pieniądza cyfrowego, ponieważ papierowe pieniądze i monety mogą rozprzestrzeniać choroby, szczególnie endemiczne, takie jak koronawirus. Czy to zwiastun przyszłych wydarzeń? Czy te rzeczy już tu są? W wielu krajach skandynawskich gotówka jest generalnie zabroniona, a nawet za tabliczkę czekolady można płacić wyłącznie drogą elektroniczną.

Zmierzamy w kierunku totalitarnego stanu świata. Jest to częścią Porządku Dziennego ID2020. I te kroki, które zamierza się wprowadzić w życie w chwili obecnej, były przygotowywane od dawna, w tym przy użyciu komputerowego modelowania koronawirusa 18 października 2019 roku w Medycznym Centrum Johnsa Hopkinsa w Baltimore, sponsorowanym przez WEF oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów .

Bill Gates, jeden z głównych orędowników szczepionek dla wszystkich, zwłaszcza w Afryce, jest również wybitnym zwolennikiem zmniejszenia populacji. Zmniejszenie liczby ludności jest jednym z celów elity WEF, Rockefellerów, Rotszyldów, Morgenów i jeszcze kilku innych. Celem jest zmniejszenie liczby ludzi, dzięki czemu (wąska elita) będzie mogła żyć dłużej i lepiej ze względu na ograniczone i zmniejszone zasoby, które hojnie oferuje Matka – Ziemia.

Otwarcie to propagował już w latach 60-tych i 70-tych Henry Kissinger, Sekretarz Stanu w Administracji Nixona, jeden z inżynierów wojny w Wietnamie i główny odpowiedzialny za półlegalne bombardowanie Kambodży, za ludobójstwo milionów nieuzbrojonych mieszkańców Kambodży. Wraz z zamachem stanu, zorganizowanym przez Kissingera i CIA w Chile 11 września 1973 roku, kiedy zabito demokratycznie wybranego Salvadora Allende i doprowadzono do władzy dyktatora wojskowego Pinocheta, Kissinger popełnił zbrodnie wojenne. Dziś jest on przedstawicielem (że tak powiem) Rockefellera i ich „Klubu Bilderberg”.

 

Po dwóch tygodniach od symulacji komputerowych w Centrum Medycznym Johnsa Hopkinsa w Baltimore (stan Maryland), które „spowodowały” (to znaczy imitowały) 65 milionów zgonów (!), wirus COVID-19 po raz pierwszy pojawił się w Wuhan. Do tej pory prawie na pewno wiadomo, że wirus został dostarczony do Wuhan z zewnątrz, najprawdopodobniej z laboratorium broni biologicznej w Stanach Zjednoczonych.

Co to jest znany program ID2020? Jest to sojusz partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego. Jest to program identyfikacji elektronicznej, który wykorzystuje szczepienia ogólne jako platformę identyfikacji cyfrowej. Program wykorzystuje istniejące operacje rejestracji urodzeń i szczepień, aby zapewnić dzieciom przenośną i niezawodną biometrycznie powiązaną identyfikację cyfrową. GAVI – Global Alliance for Vaccines and Immunization (Globalny Sojusz dotyczący Szczepionek i Immunizacji) – identyfikuje się na swojej stronie internetowej jako globalne partnerstwo w dziedzinie zdrowia z organizacjami sektora państwowego i prywatnego, zajmującymi się sprawami „immunizacji dla wszystkich”. WHO wspiera GAVI i zrozumiałe jest, że jej głównymi partnerami i sponsorami są koncerny farmaceutyczne.

Sojusz ID2020 na szczycie w 2019 roku, zatytułowanym „Rising to the Good ID Challenge” („Przejście do Dobrej Identyfikacji”) w Nowym Jorku we wrześniu 2019 roku postanowił wdrożyć swój program w 2020 roku, decyzja, potwierdzona przez WEF w styczniu 2020 roku w Davos. Ich program identyfikacji cyfrowej zostanie zweryfikowany przez rząd Bangladeszu. GAVI, Sojusz Szczepionek (Vaccine Alliance) i „partnerzy ze środowisk akademickich i pomocy humanitarnej” (jak to nazywają) są częścią „Partii Pionierskiej”.

Czy to, że wprowadzanie ID2020 na początku tego, co WHO nazywa pandemią, jest po prostu zbiegiem okoliczności? A może potrzebna jest pandemia, aby „uruchomić” kilka niszczących programów ID2020?

Oto, co mówi Anir Chowdhury, doradca polityczny rządowego programu w Bangladeszu: „Wdrażamy wizjonerskie podejście do identyfikacji cyfrowej, które daje ludziom możliwość kontrolowania ich informacji osobowych, tworząc w tym czasie istniejące systemy i programy. Rząd Bangladeszu przyznaje, że opracowanie systemów identyfikacji cyfrowej ma dalekosiężne konsekwencje dla dostępu ludzi do usług i źródeł utrzymania i my dążymy do wdrożenia tego podejścia.”

Wróćmy do pandemii i paniki. Genewa, europejska rezydencja ONZ, łącznie z główną siedzibą WHO, jest praktycznie zburzona. Mało czym różni się to od izolacji, która rozpoczęła się w Wenecji, a następnie rozprzestrzeniła na północ Włoch. Teraz zakaz ten obejmuje całe Włochy. Podobną blokadę może wkrótce wprowadzić Francja i inne europejskie państwa, wasalne państwa Imperium Anglo-Syjonistycznego.

Krąży wiele memorandum o podobnej zawartości paniki, pochodzących od różnych agencji ONZ w Genewie. Ich głównym przesłaniem jest anulowanie wszystkich podróży służbowych, wszystkich przedsięwzięć w Genewie, zwiedzania Pałacu Narodów (Palais des Nations), Katedry w Genewie, oraz innych zabytków i muzeów. Zgodnie z najnowszymi dyrektywami wiele agencji instruuje swoich pracowników, aby pracowali w domu, aby nie ryzykować zarażenia się z powodu przebywania w transporcie publicznym.

Ta atmosfera paniki i strachu przewyższa wszelkie poczucie rzeczywistości, gdy prawda nie ma znaczenia. Ludzie nie mogą już nawet myśleć o przyczynach tego. Nikt już wam więcej nie wierzy, gdy powołujecie się na „Wydarzenia 201”, na symulację koronawirusa, na Gry Wojenne w Wuhan, które zostały zamknięte 7 sierpnia ubiegłego roku, na laboratorium wojny biologicznej o wysokim poziomie bezpieczeństwa w Fort Detrick w stanie Maryland … na coś, co mogłoby kiedyś otworzyć oczy wielu. Dzisiaj – jest to czysta „teoria spiskowa”. Taka jest siła propagandy.

Destabilizacyjna potęga – to destabilizacja państw i narodów, niszcząca gospodarki, stwarzająca trudności ludziom, którzy mogą stracić swoje miejsca pracy – zwykle dla tych, którzy najmniej mogą sobie na to pozwolić.

Ponadto w tej chwili coraz ważniejsze staje się przypominanie ludziom, że epidemia w Chinach była wymierzona w chiński genom. Czy koronawirus później mutował, aby „zakłócić granice” chińskiego DNA? Kiedy to się stało, jeśli się stało? Ponieważ na początku było jasne, że nawet zainfekowane ofiary w innych częściach świata były w 99,9% chińskiego pochodzenia.

To, co stało się później, kiedy wirus rozprzestrzenił się na Włochy i Iran, jest kolejnym problemem i otwiera drogę do przemyśleń.

– Istniały różne szczepy wirusa, rozprzestrzeniane stopniowo – po to, aby destabilizować kraje na całym świecie oraz wpędzić w uliczkę bez wyjścia ludność i media. Tak więc, żaden z głównych nurtów nie mógł dojść do wniosku, że pierwszy szczep był wymierzony w Chiny w toku wojny biologicznej.

– Mam poważne podejrzenie, że wirus w Iranie był wzmocnioną formą MERS (bliskowschodni zespół oddechowy (respiratorowy), stworzony przez człowieka, który po raz pierwszy pojawił się w Arabii Saudyjskiej w 2012 roku i który był skierowany na genom arabski) i który w jakiś sposób został wprowadzony do kręgów rządowych (rozpryskiwanym aerozolem?) – w celu „zmiany reżimu umieralności” z powodu COVID19. W Waszyngtonie to, co jest chciane, za rzeczywiste ujawnia się przynajmniej przez ostatnie 30 lat.

– Dlaczego teraz są Włochy? Być może dlatego, że Waszyngton / Bruksela chciały mocno uderzyć we Włochy za to, ponieważ oficjalnie stały się one pierwszym krajem, który podpisał umowę „Jeden pas – jedna droga” („One Belt – One Way”) z Chinami (w rzeczywistości Grecja była pierwsza, ale nikt nie powinien wiedzieć, że to Chiny przyszły z pomocą dla Grecji, zniszczonej przez braci Grecji – członków UE, głównie przez Niemcy i Francję).

– Hałas, wywołany wysoką śmiertelnością z powodu infekcji we Włoszech (w momencie pisania tego artykułu): 10 149 przypadków infekcji w porównaniu do 631 zgonów = poziom śmiertelności 6,2 (porównaj z Iranem: 8042 infekcji w porównaniu z 291 zgonami = śmiertelność 3,6). Poziom śmiertelności we Włoszech jest prawie dwa razy wyższy niż w Iranie i prawie dziesięć razy wyższy niż w Europie Środkowej. (Czy te rozbieżności są wynikiem nieudanych prób ustalenia wiarygodnych danych dotyczących „infekcji” – zobacz nasze obserwacje dotyczące Włoch poniżej).

– Dlaczego? Czy były Włochy dotknięte paniką wirusową? Czy we Włoszech był silniejszy szczep?
Zwykła grypa w Europie w sezonie 2019/2020 najwyraźniej zabiła około 16 000 osób (w Stanach Zjednoczonych, według Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, liczba zgonów wynosi od 14 000 do 32 000, w zależności od tego, jaką stronę Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorób się przegląda).

Czy to możliwe, że wśród włoskich zgonów z powodu koronawirusa były również zwykłe ofiary grypy, ponieważ ofiarami były głównie osoby starsze z chorobami układu oddechowego? Ponadto objawy koronawirusa i normalnej grypy są bardzo podobne. Ale nikt nie kwestionuje ani nie weryfikuje informacji oficjalnych władz.

Być może nie wszystkie szczepy koronawirusa pochodzą z tego samego laboratorium. Dziennikarka ukraińskiego pochodzenia z Berlina powiedziała mi, że na Ukrainie znajduje się około 5 amerykańskich laboratoriów wojny biologicznej o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Regularnie testują one nowe wirusy na ludności. Kiedy jednak wokół laboratoriów pojawiają się dziwne choroby, nikt nie ma prawa o tym mówić. Powiedziała mi, że ​​coś podobnego dzieje się w Gruzji, gdzie jest jeszcze więcej laboratoriów wojny biologicznej Pentagonu / CIA i gdzie także pojawiają się nowe i dziwne choroby.

Wszystko to sprawia, że ​​złożony obraz jest jeszcze bardziej złożony. Najważniejsze jest to, że całe to super – oszustwo ma na celu osiągnięcie zysku, pragnienie natychmiastowego zysku, natychmiastowej korzyści z cierpienia ludzi. Ta panika przynosi sto razy większy zysk niż wydatki na nią. Ci królowie podziemia przestępczego, którzy udają, że rządzą światem wyższym, być może przeliczyli się, ponieważ w dzisiejszym zglobalizowanym i wyjątkowo zewnętrznym, otwartym świecie Zachód jest w znacznym stopniu uzależniony od łańcucha dostaw z Chin. Słuszne jest to w przypadku produktów konsumenckich i produktów pośrednich – a przede wszystkim leków i sprzętu medycznego. Co najmniej 80% leków lub składników leków, a także sprzętu medycznego pochodzi z Chin. Zależność od zachodnich Chin w zakresie antybiotyków jest jeszcze wyższa – około 90%. Potencjalne skutki zdrowotne są druzgocące.

W czasie epidemii COVID-19 cała chińska produkcja została praktycznie zatrzymana. W przypadku dostaw, które wciąż były realizowane, statki handlowe były regularnie i zdecydowanie zawracane z wielu portów na całym świecie.

Zatem, w warunkach braku wszystkiego, Zachód oszukał siebie, prowadząc prawdziwą „wojnę gospodarczą” z Chinami. Jak długo to potrwa? Nikt nie zna odpowiedzi. Ale chińska gospodarka, która spadła o około połowę, szybko odzyskała poziom przekraczający 80% tego, co było przed pojawieniem się koronawirusa. Jak długo to potrwa, aby odzyskać utracone?

Co kryje się za tym wszystkim? Całkowite i brutalne prześladowania za pomocą sztucznie wywołanej paniki – do tego stopnia, że ​​ludzie krzyczą: „Pomóżcie, zaszczepcie się, dajcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa”. Lub – nawet jeśli rozpacz publiczna nie posunie się tak daleko – unijnym i amerykańskim władzom będzie łatwo wprowadzić stan wojenny dla „ochrony zdrowia ludzi”. W rzeczywistości Centrum Kontroli Chorób w Atlancie opracowało już brutalne wytyczne dyktatorskie, dotyczące „koniecznej opieki medycznej”.

W warunkach obowiązkowego szczepienia, kto wie, co będzie zawarte w koktajlu iniekcyjnym „mini-chorób” i jakie mogą być ich długoterminowe konsekwencje. Być może jesteśmy rzeczywiście dopiero na początku wdrażania ID2020, która obejmuje obowiązkowe szczepienia, redukcję populacji i pełną cyfrową kontrolę nad wszystkim – na drodze do Jednego Porządku Światowego i globalnej hegemonii finansowej. Do „dominacji pełnego spektrum” – jak PNAC – Projekt „Nowy Wiek Amerykański” (New American Century Project *) lubi to nazywać.

Niespodzianka dla Chin. Chiny zostały celowo wybrane jako cel „zniszczenia gospodarczego” ze względu na swoją szybko rozwijającą się gospodarkę; gospodarkę, która wkrótce wyprzedzi gospodarkę obecnego hegemona, Stanów Zjednoczonych, a także ze względu na silną walutę Chin, juana, również potencjalnie wyprzedzającą dolara jako główną walutę rezerwową na świecie.

Oba rozwiązania oznaczałyby koniec dominacji USA nad światem. Choroba koronawirusowa, która jest obecnie obserwowana w ponad 80 krajach, spowodowała upadek rynków akcji, powodując ich spadek o co najmniej 20% w ciągu ostatnich kilku tygodni. A spadek nadal rośnie. Z powodu wirusa niebezpieczne konsekwencje spowolnienia gospodarczego – jeśli nie recesji – doprowadziły do zmniejszenia prawie o połowę w ciągu dwóch tygodni cen benzyny. Tym niemniej, bez interwencji banku centralnego Chin, wartość juana w stosunku do dolara była dość stabilna i wynosiła około 7 juanów za dolara. Oznacza to, że na świecie chińska gospodarka, pomimo COVID-19, ma wielkie zaufanie.

Rada dla Chin: Skupcie wszystkie amerykańskie i europejskie akcje spółek po najniższych cenach na giełdach, które spadły o jedną piątą lub więcej pozycji, a także skupcie wiele kontraktów terminowych na ropę. Gdy ceny powrócą, na Zachodzie zarobicie nie tylko miliardy, a być może tryliony, ale będziecie mogli także posiadać lub zbywać znaczące i wpływowe pakiety akcji w większości największych korporacji amerykańskich i europejskich – i będziecie mogli zamawiać muzykę w przyszłości.

Jednak na horyzoncie, pełnym ciemnych chmur, widoczna jest niewielka srebrna podkładka. Może zyskać ona w cudowny sposób przebudzoną świadomość masy krytycznej, która może położyć kres temu wszystkiemu. Chociaż wydaje się, że daleko nam do takiego cudu, to gdzieś w ukrytym kącie naszego mózgu u wszystkich pozostała iskra świadomości. Mamy duchową zdolność porzucenia katastrofalnej drogi zachodniego neoliberalnego kapitalizmu i zamiast tego zachowywać solidarność, współczucie i miłość do siebie nawzajem i do naszego społeczeństwa. To może stać się jedynym sposobem na przezwyciężenie impasu i uniknięcie beznadziejności egocentrycznej chciwości Zachodu.

Tłumaczenie Siergiej Duchanow.

Autor: Peter Koenig – pracownik naukowy w Centrum Badania Globalizacji (Centre for Research on Globalization [CRG], Montreal, Kanada), ekonomista i analityk geopolityczny, który wcześniej pracował w Banku Światowym. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Jego artykuły są publikowane w takich wydawnictwach jak Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, The 4th Media (Chiny), TeleSUR, The Vineyard of The Saker Blog i innych zasobach.

Publikuje się za zgodą autora .
Prawa autorskie © Peter Koenig, Global Research, 2020
* Pozarządowa organizacja polityczna Stanów Zjednoczonych z siedzibą w Waszyngtonie, okręg Kolumbia, działająca w latach 1997–2006. Została założone przez Williama Kristola i Roberta Kagana. Oficjalnym celem PNAC jest „promocja amerykańskiego światowego przywództwa”. Podstawą założenia PNAC był pogląd, że „amerykańskie przywództwo jest równie dobre dla Ameryki jak i całego świata” oraz poparcie dla „polityki Reagana w zakresie siły militarnej i czystości moralnej”. PNAC okazał wpływ na oficjalnych urzędników rządu USA i administracji prezydenta USA George’a W. Busha oraz wpłynął na rozwój polityki wojskowej i zagranicznej administracji Busha.
Źródło:

Смертельное оружие США COVID-19: План по сокращению населения Земли и ID2020
https://svpressa.ru/world/article/259822/

Tłumaczył Andrzej Leszczyński
23.3.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.