Strona główna > Polska > Coś się kończy, coś zaczyna…

20 thoughts on “Coś się kończy, coś zaczyna…

  1. Kilka lat temu ocenzurowano mój prywatny kanał na Vimeo za „holokaustyczne” treści, także czy Vimeo czy JewTube to jeden miot z judejskiego łona. Mój prywatny kanał na JewTube także dostał w ostatnich 2 tygodniach ostrzeżenia i jego żywotność wisi na włosku (zdjęli z niego dwa holokaustyczne filmy, jeden to była wypowiedź koczownika z USA który mówił, że robił kasę opowiadając amerykańskim gojom holokaustyczne bajki a na drugim facet z Anglii pokazywał wycinki przedwojennej prasy gdzie już była mowa o pogromach żydowskich w liczbie 6 000 0000). Pies z kulawą nogą na ten kanał nie wchodzi i jest kompletnie niegroźny, ale i tak zaczęli go sadystycznie kąsać. P.S. https://www.youtube.com/user/Tomek303pl/videos?view_as=subscriber

 1. Trzymam kciuki aby Wam sie powiodlo. Jesli Wam pewnego dnia „zabraknie” tematow do publikacji, prosze zainteresujcie sie moja sprawa. Na start znajdziecie wystarczajaco informacji na samym poczatku strony
  http://niezaleznemediapodlasia.pl/kacik-andrzeja-sudy/ oraz takze w https://wolna-polska.pl
  Sprawa ta nawet Sumlinski bal sie zajac! Polskie sluzby mordowaly polskich „turystow” w USA i robily miliony na ubezpieczeniu na zycie……plus inne rzeczy. Zainteresowani?……

 2. Piotr Korczarowski jak i inni np. Marek Podlecki /monitorpolski/ to osoby działający w myśl zasady, że jakoś to będzie oraz propagują doktrynę o istnieniu tzw. dobrych żydów. Wielu prowadzi działalność komercyjną jak i oni na YT i myślą że mają do czegoś prawo.
  Nośniki medialne są darmowe ale są własnością judeo-satanistów, więc wiadomo że nikt za darmo nie będzie tolerował konkurencji.
  I o tym trzeba mieć świadomość !!!

  1. W wypluwaniu z siebie teorii o istnieniu rzekomych armii dobrych koczowników to jest bdb żydek bein (celowo z małej litery), kumpel naszego kochanego pogromcy reptilian i eksperta od dżinów, TW Janusza, lepiej znanego jako P O D L E C K I (celowo z wielkich liter co by każdy dobrze widział nazwisko agenta komunistycznych Służb Bezpieczeństwa), a także kumpel neopogańskiego klauna szuberta, który już chyba tylko po to wegetuje na tym ziemskim padole, aby nienawidzić i szczuć na chrześcijan. Ale co do podleckeigo, to kiedyś, w 2010 r., pejsacze wzięli na ruszt pewien blog:

   http://www.bibula.com/?p=26667

   Nasz ukochany pogromca reptilian cieszył się wówczas jak dziecko, wszedł na ten blog i zostawił komentarz piętnujący „antysemityzm” jego autora. Absolutnie się z tą witryną nie zsolidaryzował, jak uczyniły to inne, podobne blogi. Wręcz zatańczył na jej grobie. Autor tego bloga (który z dobrej woli wielokrotnie pozwalał tej kreaturze reklamować się u siebie) do dzisiaj to pamięta i doskonale wie, z kim ma do czynienia. Natomiast Piotr z emisji jest jego całkowitym przeciwieństwem, dlatego w-p solidaryzuje się z Piotrem i trzyma za niego kciuki. I będzie emisję wspierać. Pozdrawiam serdecznie.

   1. Nie pisałem o solidarności tylko o komercji na cudzych nośnikach. Gwoli uzupełnienia informacji na tylko dot. żyda beina to spotkałem się z nim raz bodajże w 2010 roku i było to spotkanie nagrane przez Podleckiego takie niby przypadkowe. Wypiliśmy po jednym piwie nieopodal Pałacu Stalina i w trakcie rozmowy wyszło na jaw że udają się razem na Ukrainę aby realizować nagrania z żydami, nie z Polakami ! Nagrań nigdy nie opublikowano ale także informacji o ich działalności w tamtym czasie co czynię niniejszym. Z komentarzem trudno się nie zgodzić jest jakże prawdziwy.
    Pozdrawiam.

    1. To jest patologiczny margines, warty mniej niż gnój na polu. Psycho-bein od 2011 r. zajmował się wyłącznie szkalowaniem, oczernianiem i pomawianiem ludzi – kto się tylko napatoczył, nie był wybredny. Do niego nie było po co wchodzić ponieważ tam były same wojny przeciwko innym. My produkowaliśmy materiały tysiącami, a on i jemu podobni opętańcy dostarczali prymitywny szlam, ataki i pomówienia. Teraz już nikt, nawet jeśli zabłądzi, to tam nie wejdzie. Do podleckiego jeszcze czasem zajrzę z powodów humorystycznych. Co byśmy zrobili gdyby nas nie bronił jak lew przed tymi wrednymi reptylami i nie odkrywał nam, ciemniakom, kosmicznych technologii koczownika ke$hego <; Totalny obłęd, albo komedia. Bo z tych wariatów to już można się tylko śmiać.

 3. Do tematu – tekst ciągle aktualny :

  „W tym rozdziale historii świata, nie istnieje coś takiego jak niezależna amerykańska prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie ośmieli się szczerze wygłosić swojej własnej opinii – nawet jeśli ktoś z was spróbuje to zrobić, może być z góry pewnym, że jego tekst nie ukaże się w druku. Płacą mi za powstrzymywanie się od wyrażania moich poglądów na łamach gazety, w której pracuję. Wam płacą mniej więcej tyle samo za robienie mniej więcej tego samego – jeśli ktoś z was okaże się na tyle naiwny, by napisać o tym, co myśli, będzie sobie musiał poszukać innej pracy. Gdybym ja pozwolił sobie na taką szczerość, straciłbym zajęcie przed upływem dwudziestu czterech godzin od publikacji. W interesie dziennikarza leży niszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżanie, pełzanie u stóp Mammona i sprzedawanie własnego kraju i własnego narodu za kromkę chleba. Wy to wiecie i ja to wiem. Cóż to za szaleństwo – wznosić toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami, wasalami bogaczy zza kulis. Jesteśmy marionetkami: oni pociągają za sznurki, my tańczymy. Nasze talenty, nasze predyspozycje i nasze życia należą do innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”
  [John Swinton, były szef Personalny New York Times, ok. 1880 r.]

  1. Cenzura będzie zaciskać pętle na naszych szyjach, ale pod rządami „dobrej zmiany” ludzie są uśpieni i nawet tego nie zauważą. Akcja rodzi reakcję i skutkiem cenzury będzie ucieczka z mainstreamowych portali na witryny niszowe, alternatywne i totalna marginalizacja niezależnych twórców, czyli powrót do działalności kanapowej.

 4. „Kto z was podniesie skargę, dla mnie jego skarga
  Będzie jak psa szczekanie, który tak się wdroży
  Do cierpliwie i długo noszonej obroży,
  Że w końcu gotów kąsać rękę, co ją targa.”

 5. „Dobrze, że w domach siedzą „milczący ludzie, zaciskający pięści”. Kim są? Tymi, którzy trwają czcząc Boga, ceniąc Honor i kochając Ojczyznę. Są rzeką czystą, wymywającą z rodzinnych dziedzin potoki fekalii i bezprawia. Kiedyś – może niedługo – runą powodzią potężną na drogi i miasta i odnowią zagon Ojczysty. Bo nie wolno robić bez końca chlewu i lupanaru, dziedziny afer i szwindli, relatywnego bajzlu z kraju smutnych, umęczonych nad ludzką wytrzymałość ludzi sprawiedliwych.”

 6. Chociaż w bardzo wielu kwestiach się z Wami nie zgadzam, to czasami tu zaglądam. Mam nadzieję jednak, że te filmy nie przepadły i będziecie je mogli na CDA załadować. Nie prowadzicie portalu i kanału o modzie lub o ładnych kotkach, więc kopie bezpieczeństwa i dywersyfikacja treści na serwisach streamingowych w takiej branży jak Wasza (dotyczy to też wielu innych „niewygodnych” tematów) to podstawa. Niestety wystarczy kilka zgłoszeń od „nieprzychylnych” osób i konto jest banowane / usuwane – co szczególnie widać na Facebooku.

 7. KOCHANI BARDZO CZESTO MAM JAK CHCE OTWORZYC JAKIS POST ETC JEST ERORR CZYLI NIE MOGE OTWORZYC UDOSTEPNIC ITP. A MIESZKAM W MISSISSAUGA CANADA.TO JEST CENZURA…..TU TEZ….

 8. To bardzo źle ale nie podobało mi się w Emisja TV promocja atlantystów i syjonistów jak Miriam Shaded,Jan Żaryń,Witold Gadowski,oraz Agnieszka Piwar udająca przyjaciułkę Rosji,Arabów,Iranu itp itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *