Strona główna > Świat > Coraz bardziej pewna wojna z Koreą Północną – proroctwo rabina sprzed 22 lat

Coraz bardziej pewna wojna z Koreą Północną – proroctwo rabina sprzed 22 lat

Max Kolonko mówi o kilku ważnych sprawach:

  1. Amerykańskie okręty wojenne są w pobliżu Korei Północnej. To wiemy.
  2. Rosyjskie okręty wojenne płyną w to samo miejsce.
  3. Według USA Korea Północna zagraża bezpieczeństwu narodowemu USA.

Co prawda to osobiście nie wiem w jaki sposób Korea zagraża tak nagle USA, ale zagraża…

Co podkreśla wagę i realnośc potencjalnego konfliktu to chyba to, że Prezydent Donald Trump zarządził przygotowania ewakuacji wszystkich 230.000 obywateli USA z Półwyspu Koreańskiego. To już nie są żarty. Kim Dzong Un również przysiągł zniszczyć grupę uderzeniową amerykańskich okrętów wojennych u wybrzeży Półwyspu Koreańskiego.

Okazuje się także, że 22 lata temu, w 1994 roku,  rabin  Levi Sa’adia Nachamani  wygłosił przemówienie i na miesiąc przed śmiercią zaskakująco ostrzegł, że ze wszystkich  zagrożeń Izraela, Korea Północna stanowi największe zagrożenie.

„Nie Syria , nie Persja (Iran), nie Babilon (Irak), ani Kaddafi (Libia),” stwierdził rabin, wymieniając największe zagrożenia Izraela w tym czasie. „Korea przybędzie tutaj.” Proroctwa  rabina Nachmani były szokujące z wielu powodów. Rabin dokładnie przewidział wojnę sześciodniową w 1967 roku i wojny Jom Kipur w 1973 roku, co uwiarygadnia jego przewidywania, ale to było nie do pomyślenia, że zagrożenia już wspomniano. Juz prawie zapomniano o tak  niesamowitych wydarzeniach, które można uznać za political fiction, ale wraz z upływem czasu okazało się, że jest dokładnie tak, jak powiedział rabin.

„Gdyż ogień zapalił się przez gniew mój I płonie do głębin podziemi, trawi ziemię wraz z plonem jej, wypala posady gór. ” Pwt 32:22

„Rabbi Nachmani powiedział, że ​​ogień Boży cytowany w wersecie jest wojną nuklearną, że ​​zacznie się od Korei Północnej i Południowej. Korea Północna zaatakuje Seul, stolicę Korei Południowej, pokonując ją. Stanie się jednym narodem, Szeolu, pod rządami Korei Północnej, które będą wówczas zagrażać Izraelowi,”, wyjaśnił.

Jak będzie to czas pokaże, ale kto w tych czasach ufa ten nacji? …

Za: http://detektywprawdy.pl/2017/04/25/coraz-bardziej-pewna-wojna-z-korea-polnocna-rabina-proroctwo-z-przed-22-lat/

Data publikacji: 25.04.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.