Strona główna > NWO > Codeword – słowo klucz do czego?

Codeword – słowo klucz do czego?

codeword

codewordDokument Codeword z Białego Domu – co to takiego?

Na zdjęciu sekretarz prasowy Białego Domu, Jay Carney i wiceprezydent, Joe Biden, który stoi z oszołomionym wyrazem twarzy, trzymając w rękach „tajny” dokument zatytułowany „Codeword”. To jakaś pomyłka? Oczywiście, że nie!

Gafy Joe Bidena są liczne i legendarne już w kręgach politycznych….ale teraz jest w centrum uwagi za gafę wizualną, która gafą nie jest. Ma na celu zwrócenie uwagi i wywołanie spekulacji, że coś „złowieszczego” się szykuje i być może nadszedł czas, aby wiać.

Dokument Bidena wygląda na hollywódzki stereotyp czegoś, jak może wyglądać utajniony dokument. „Codeword” napisany na stronie tytułowej czerwonymi literami wygląda jak unoszące się na razie w powietrzu słowo-klucz, zanim „prawdziwe” codeword zostanie wdrożone do realizacji.

Biden pozował do tego zdjęcia (tak naprawdę operacji psychologicznej) podczas rozmów Obamy i Netanyahu w Gabinecie Owalnym w sprawie Iranu i Syrii. Przede wszystkim, jest to naruszenie krajowych zasad bezpieczeństwa, aby mieć w rękach plik oznaczony „słowem kodowym” poza pomieszczeniami ściśle do tego przeznaczonymi. Zawartość dokumentu nie została ujawniona…a zatem ma być straszakiem albo przesłaniem do tych, co wiedzą.

Według źródeł zbliżonych do wywiadu, jest to wiadomość dla tych, co wiedzą. Nie było żadnej zawartości w tej okładce, w przeciwnym razie byłoby to naruszenie bezpieczeństwa narodowego. „Codeword” jest związane z fragmentem opublikowanej książki „Codeword: Apollyon – Terrorism’s Second Wave” o „zdarzeniu terrorystycznym” po wydarzeniach 9/11.

Apokalipsa Św. Jana 9:11

Biblia jest księgą kodów. W Apokalipsie 9:11 czytamy: „Mają nad sobą króla – anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku ABADDON, a w greckim języku ma imię APOLLYON”. Niektórzy bibliści interpretują imiona Apollyon i Abaddon na oznaczenie Lucyfera/Szatana, bo odnoszą się do „miejsca zniszczenia, niszczyciela, lub anioła otchłani”.

„Słowo kodowe” informuje nas o nadchodzącym wydarzeniu false flag. Ten spektakl z wiceprezydentem Bidenem, gdzie trzyma tajny dokument zatytułowany „codeword” jest ostrzeżeniem dla ludzi, którzy mają się dowiedzieć, a nie jakimś błędem.

Obama kompletnie wariuje

Oszalały na punkcie władzy Obama daje dwie możliwości: bezwarunkowa kapitulacja albo katastrofa gospodarcza.

Barack Obama ostrzega , że jeśli nie dostanie wszystkiego, czego chce, to zmusi rząd USA do zabrnięcia w wyniszczającą katastrofę gospodarczą z powodu zadłużenia, jaka sparaliżuje całą gospodarkę światową. Mówiąc w skrócie, synagoga szatana z użyciem swojej marionetki, Obamy, stała się tak oszalała na punkcie zdobycia pełnej władzy, że gotowa jest wziąć całą planetę jako zakładnika w celu osiągnięcia swoich celów.

Dlaczego Obama to robi? Dlaczego Obama chce wrzucić kraj w przepaść finansowej katastrofy?Obama-Sleeping-300x300

Jeden z wyższych urzędników administracji powiedział w zeszłym tygodniu:

Wygrywamy….To naprawdę nie ma dla nas znaczenia, ile potrwa shutdown, bo liczy się efekt końcowy„, powiedział w zeszłym tygodniu dla Wall Street Journal.

Marionetki ponadnarodowej lichwokracji naprawdę nie obchodzi, jak długo ten kryzys będzie trwać, bo uważają oni, że na koniec i tak dostaną, czego chcą, a marionetkę można zmienić.

Ponadnarodowa lichwa nadal obstawia swoją czarną marionetkę w rozgrywce z amerykańskim społeczeństwem, dając mu przywilej zaciągania długów na koszt tłumu żydowskich niewolników. Memo, jakie stanowi oświadczenie kasty lichwiarskiej, zamieszczone na Moody, stwierdza wyraźnie:

Uważamy, że rząd będzie nadal płacić odsetek i kapitał ze swego zadłużenia, nawet w przypadku, gdy limit zadłużenia nie zostanie podniesiony, to mimo to rząd będzie mieć zdolność kredytową w stanie nienaruszonym„, mówi ta notatka. „Limit zadłużenia ogranicza wydatki publiczne do kwoty przychodów, ale nie zakazuje rządowi obsługi zadłużenia. Nie ma bezpośredniego związku między limitem zadłużenia a ogłoszeniem bankructwa”.

Obowiązek zapłaty odsetek jest zapisany w prawie amerykańskim w ustawie z 1917 r., Second Liberty Bond Act oraz przepisach wykonawczych dających uprawnienie urzędnikom Skarbu płacić odsetki od długu. Zapis ten zawarty jest we sekcji 3.123 tytułu 31 the U.S. Code oraz w sekcji 4, Czternastej Poprawki do Konstytucji i opiera się na precedensie Sądu Najwyższego (Perry vs. United States). To wszystko jest tam czarno na białym.

Elita lichwiarska wraz z kastą swych politycznych prostytutek zakłada, że opinia publiczna istnieje tylko po to, aby im służyć, a nie odwrotnie. Udział społeczeństwa poza otwieraniem portfela i sypania głosów w sfałszowanych wyborach, jest niemile widziany. Działania wykraczające poza te dwie dziedziny uważane są za „zakłócanie pracy rządu”, jakie muszą być hamowane za wszelką cenę przez wynajętych zbirów w mundurach.

W czasie, gdy żydowskie NWO nadal finansuje wg planu „rebeliantów” al-Kaidy w Syrii, którzy starają się obalić rząd syryjski w imieniu ponadnarodowej lichokracji, jednocześnie marionetki w USraelu wstrzymują wypłatę benefitów dla rodzin poległych żołnierzy amerykańskich.

Bezwarunkowa kapitulacja

Zdrada jest wszędzie. Nasz spedalony prezydent zbroi coś, co od ponad dekady jest niby naszym wrogiem w wojnie z terroryzmem, al- Kaidę, co oznacza w tłumaczeniu „bazę”, a co odnosi się do komputerowej bazy CIA zawierającej dane mudżahedinów walczących w Afganistanie już w latach 80-tych.

Jak al-Kaida może być w ogóle uważana za „wroga”? To jakiś żart.

Spedalony komuch nie ma już poparcia i jego spadochron nie otworzy się, więc musi przejść do planu B. Jego ukochane Tomahawki, B- 1, B- 2 i B- 52 (Plan A) nie wystartowały na Damaszek, zatem na razie naród Assada uniknął koszernego uboju rytualnego. Plan A jest jednak nadal możliwy, gdyż negocjacje w sprawie broni chemicznej stawiają warunki, jakie w naturalny sposób są nie do przyjęcia dla USA, które zawsze, od roku 1861, żądają bezwarunkowej kapitulacji.

Jestem pewien, że plan B polega na ogłoszeniu stanu wojennego z jakiejkolwiek przyczyny wymyślonej, ale wiarygodnej w jakiś sposób. Wiarygodnej dla malejących liczbowo miłośników Obamy. I podejrzewam, że plan B był i jest przeznaczony do pokrycia się z planem A, jaki spowoduje powstanie zagrożenia bezpieczeństwa narodowego, co jest kolei przesłanką wymaganą dla stanu wojennego. Plan ma przeistoczyć się z czasem w wojnę światową z Rosją i Chinami, zaprojektowaną przez Zbigniewa Brzezińskiego, który przez zupełny przypadek jest tym samym kociakiem z worka, który wymyślił al-Kaidę w ’79 roku.

Nadchodzący upadek fałszywej waluty Rezerwy Federalnej i rynku obligacji, spowoduje powstanie nowej waluty, jaką można od razu nazwać „zielońcem wojennym” (Buck War). Buck War będzie walutą opartą na zasadzie zniszczenia i odbudowy.

Zniszczenie i odbudowa, teoria rozbitego okna. To jest amerykański sposób czerpania zysków i sztucznego dobrobytu od stu pięćdziesięciu dwóch lat. Konsorcjum Rothschilda daje fałszywy kredyt dla wojska, aby dokonywało zniszczenia i jeszcze więcej fałszywego kredytu dla przemysłu odbudowy tego, co wojsko zniszczyło.

Chris Stevens, nasz „ambasador” w Libii, był w rzeczywistości handlarzem broni CIA, który zaopatrywał w nią te potwory islamskie w Syrii. Dostał to, na co zasłużył w Benghazi, wraz z jego kohortą przyboczną z CIA. Ale to wszystko bierze się z Manhattanu, skąd płyną rozkazy przekazywane do szamba w DC, a następnie przekazywane za granicę. Rozkazy dla planu A, totalnej wojny żydowskiej przeciwko reszcie świata.

Teraz musimy wziąć pod uwagę rozkazy stworzone na Manhattanie dla planu B – znanego również jako Operacja Garden Plot, Rex-84, po prostu wszczęcia stanu wojennego. Szeryfowie z całego kraju zostali wezwani na tajne spotkanie FEMA w DC kilka tygodni temu. To jest sygnał, przewidywaliśmy to z wyprzedzeniem. Czy to się będzie opierać na spodziewanej klęsce żywiołowej (prawdziwej lub sztucznej) czy na zdarzeniu terroru false-flag (to samo), nie ma znaczenia. Stan wojenny musi nastąpić bez względu na przyczynę.

Możliwą i jedyną odpowiedzią dla nas jest rewolucja. Rewolucja oznacza zupełne zniszczenie wszystkich osób zaangażowanych w projektowanie, wydawanie rozkazów, wdrażanie, egzekwowanie, uczestniczenie lub korzystanie w jakikolwiek sposób ze stanu wojennego.

Stan wojenny oznacza brak prawa, prawo pistoletu. Należy pamiętać, że zapłaciliśmy za każdą broń, jaka będzie w nas wycelowana.

Są jeszcze inne opcje. Opcja C zakłada utworzenie zasadzki we własnym domu albo jeszcze lepiej, zanim będą mogli dostać się do domu. To jest dobra praca dla straży sąsiedzkiej. Musimy przygotować i przećwiczyć taką opcję od zaraz. Gdy funkcjonariusze reżimu będą chcieli porozmawiać wymagane jest wdrożenie opcji C. Zasadzka powinna być przygotowana w ciasnym miejscu lub na jakiejś przeszkodzie, gdzie można łatwo zatrzymać pojazdy. Należy poddać je ciężkiemu ostrzałowi, aby nikt nie wyszedł żywy. Należy odebrać broń, a pojazdy podpalić.

Opcja C wymaga udziału wszystkich ze straży sąsiedzkiej, aby z góry mieć ustalone role na wypadek zagrożenia terrorystycznego wobec każdego członka społeczności.

Potem jest opcja D. Jest to także dobre rozwiązanie i wymaga rekonesansu siedziby wroga. To może być regionalne centrum służb terrorystycznych albo budynek federalny. Przedstawienie żądania stawienia się w nim na przesłuchanie jest z pewnością z góry zagrożeniem życia – a wariant D zakłada atak na siedzibę, z której wyszło żądanie. Atak ten należy rozpocząć tak szybko, jak to możliwe, i jest oczywiście rozwiązaniem hard-core.

Zdobyta broń powinna być rozdysponowana wśród tych, którzy stracili wszystko, z powodu federalnych, systemu prawnego i dezindustrializacji Ameryki. Osiemdziesiąt procent z nas jest w biedzie lub zbliża się do ubóstwa, i to jest wyłącznie zasługa kartelu Rothschilda i jego systemu Rezerwy Federalnej, który zniszczył wartość wszystkiego, co jest oparte na kredytach. Fed musi zostać zniszczone, a wszyscy członkowie tej kryminalnej kabały wyeliminowani metodą węgierską.

Sugerowałbym, żeby opór powszechny miał specjalną grupę działania znaną jako DAJA (Defense Against Jewish Aggression – obrona przeciw żydowskiej agresji). Grupa ta składać się będzie z Amerykanów świadomych zagrożenia żydowskiego i zajmie się eliminacją do zera wszystkich organizacji, jakie są oparte na żydowskiej wyjątkowości i uprawnieniach specjalnych, czy równego traktowania żydów.

Jest tylko jeden powód, dlaczego ci zdrajcy chcą nas rozbroić i uczynić bezbronnymi: chcą mieć niczym nie ograniczoną władzę zabijania nas.

Nasz przegniły rząd, ten widzialny i niewidzialny, należy usunąć najszybciej, jak się da i bezwzględnie, ponieważ żydzi przejęli nad nim całkowitą kontrolę.

Nie będzie żadnego nawoływania do bezwarunkowej kapitulacji, bo my nie chcemy brać jeńców. Jest tylko jeden sposób na pokonanie tego kryminalnego kartelu (który sami opłacaliśmy), a ten sposób to spalić go do szczętu.

źródła:

http://helpfreetheearth.com/news908_codeword.html

http://www.jbcampbellextremismonline.com/5/post/2013/09/unconditional-surrender.html

http://www.blacklistednews.com/Power_Mad_Obama_Offers_Two_Choices%3A_Unconditional_Surrender_Or_Default/29471/0/38/38/Y/M.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.