Strona główna > Świat > Co tak naprawdę wydarzyło się 11 września 2001 roku?

Co tak naprawdę wydarzyło się 11 września 2001 roku?

Dowody na to, że eksplozje Twin Towers (wież – bliźniaków) w Nowym Jorku i części budynku Pentagonu w Waszyngtonie zostały zaplanowane i przeprowadzone przez najwyższych liderów syjonistycznych Stanów Zjednoczonych, istnieją i od dawna są upublicznione! Po prostu stara się ich nie zauważać … Amerykanie żądają nowego śledztwa w sprawie tragedii z 11 września.

Inicjatorzy nowego śledztwa twierdzą, że siódmy budynek Center Tower (WTC-7), 47-piętrowy budynek z konstrukcjami z betonu zbrojonego, nie mógł tak łatwo się zawalić.

Kolejna inicjatywa, dopuszczająca „teorię wewnętrznego spisku” zniszczenia wież World Trade Center 11 września 2001 roku, upamiętniła dwunastą rocznicę tragedii. Projekt „Rethink 9/11” ( Ponownie rozważyć 9/11”) wymaga nowego dochodzenia w sprawie zawalenia się siódmej wieży WTC-7.

Oficjalny film: ReThink911, wrzesień 2013 (3:32)

Organizacja „Inżynierowie i Architekci za Prawdę” (około 2 tys. specjalistów) kwestionuje oficjalną wersję zawalenia się trzech wież – Pierwszej i Drugiej, staranowanych przez porwane przez terrorystów samoloty, a w szczególności – Siódmej Wieży (WTC-7), która runęła około pięciu godzin po pierwszych dwóch. Reklama petycji, domagającej się nowego śledztwa, pojawiła się już na Times Square. Ponad 7 tysięcy osób już ją podpisało.

W dniu upamiętnienia ofiar katastrofy aktywiści zamierzają złożyć petycję w biurze burmistrza i nowojorskim zgromadzeniu ustawodawczym. Wieczorem ruch gromadzi zwolenników na akcję protestu na Times Square.

Inicjatorzy nowego śledztwa twierdzą, że siódmy budynek Center Tower (WTC-7), 47-piętrowy budynek z konstrukcjami z betonu zbrojonego, nie mógł tak łatwo się zapaść. Eksperci-entuzjaści, którzy odkryli elementy materiałów wybuchowych na „Ground Zero”, uważają, że zniszczenie drapacza chmur było wynikiem tak zwanej kontrolowanej eksplozji. Za pomocą takich eksplozji wyburza się budynki.

„Zniszczenie Siódmej Wieży wygląda jak wynik kontrolowanej eksplozji.  Technologia ta wymaga tygodniowych przygotowań i może być zrealizowana tylko zgodnie z wcześniej zaplanowanym scenariuszem” – twierdzi się w opublikowanym wideo ruchu.

To nie jest pierwsza próba przedstawienia alternatywnego punktu widzenia na wydarzenia z 11 września. Trzyletnie śledztwo przeprowadzone przez Państwowy Instytut Norm i Technologii USA (National Institute of Standards and Technology USA) wykazało, że upadek budynku spowodowany był niekontrolowanymi pożarami, które wybuchły po upadku znajdującej się w pobliżu Północnej Wierzy Centrum. Pożary w budynku trwały siedem godzin. Rury, doprowadzające wodę do wewnętrznego systemu gaśniczego, zostały przecięte w wyniku zawalenia się Wieży Północnej. W budynku nie znaleziono żadnych śladów materiałów wybuchowych. A obecność „substancji termicznych” w pyle wyjaśniono tym, że jest to element farby gruntującej do malowania ścian.

Zniszczenie Siódmej Wieży stoi samotnie w tragedii, być może dlatego, że w czasie upadku nie było w niej ludzi. Ankieta, przeprowadzona w przeddzień dwunastej rocznicy ataku terrorystycznego przez firmę YouGov wykazała, że ​​46% Amerykanów w ogóle nie wie, że 11 września 2001 r. oprócz dwóch bliźniaczych wież, staranowanych przez samoloty, został zniszczony również trzeci wieżowiec. Co dziesiąty Amerykanin, według danych zgodnie z ankietą, nie wierzy upublicznionym wnioskom oficjalnego dochodzenia, a 38% wątpi, że rząd ogłosił całą prawdę o wydarzeniach z 11 września.

Stany Zjednoczone w środę wspominają ofiary tragedii z 11 września 2001 r., kiedy zamachowcy-samobójcy na porwanych samolotach zaatakowali wieże World Trade Center w Nowym Jorku i budynek Pentagonu w Waszyngtonie, a czwarty samolot, którego załoga i pasażerowie próbowali zneutralizować terrorystów, runął w Pensylwanii.

Tragedia pochłonęła życie prawie 3 tysięcy osób i stała się punktem zwrotnym w polityce wewnętrznej i zagranicznej Stanów Zjednoczonych.

Co tak naprawdę się wydarzyło

Dokładne i bardzo logiczne informacje o tym, co faktycznie wydarzyło się 11 września 2001 r. , istnieją i od dawna są upublicznione. Media po prostu ich nie przedrukowują, ponieważ zabronione jest im mówienie prawdy o czymkolwiek, a w Internecie, jak się okazuje, również nie jest znów tak wielu uczciwych i kompetentnych ludzi, którzy potrafią zrozumieć i powiedzieć innym o tym, co jest powiedziane w artykułach byłego sowieckiego oficera wywiadu Dmitrija Chalezowa . Na razie  jest on jedynym, który ośmielił się powiedzieć ludziom prawdę …

W Nowym Jorku rzeczywiście dokonano aktu terrorystycznego , ale żaden Arab nie ma z tym nic wspólnego! Jest to pomysł syjonistycznej elity Stanów Zjednoczonych, a na Arabów po prostu zwalono winę, tak jak to zawsze robią syjonistyczni demokraci. Dokonano termojądrowego wyburzenia budynków, ponieważ innym sposobem ich zburzenie jest po prostu niemożliwe. Wymagałoby to setek tysięcy ton materiałów wybuchowych! Dmitrij Chalezow dość szczegółowo opisał wszystkie materiały tej operacji we wspaniałym artykule „Trzecia prawda o 11 września”. Istotę treści artykułu można streścić bardzo krótko w formie kilku tez:

> Budynki World Trade Center (WTC) zostały wysadzone w powietrze.

> Przed zniszczeniem budynki WTC zostały oddane w dzierżawę Larry’emu Silversteinowi i ubezpieczone na bardzo, bardzo duże sumy.

> Wyburzenie WTC było zaplanowane wcześniej przy użyciu 150-kilotonowych ładunków jądrowych, podłożonych pod budynkami podczas ich budowy. Właśnie takie wyburzenie zostało zaplanowane w projekcie tych budynków.

> Żadne samoloty nie uderzyły w budynki. To był montaż, oszustwo. Dlatego tak niewiele jest materiałów wideo (poniżej znajdują się linki do dowodów).

> Nawet gdyby samoloty uderzyły w budynki World Trade Center lub Pentagon, to nie mogłyby one  swymi aluminiowymi kadłubami i skrzydłami zniszczyć niezwykle mocnych konstrukcji stalowych budynków, ponieważ miękki metal nie mógł w żadnym wypadku zniszczyć bardzo twardego metalu.

> Żadne samoloty nie uderzyły w budynek WTC-7 i nie został on uszkodzony. Mimo to wysadzono go również w powietrze, co prawda zwykłymi materiałami wybuchowymi. Naoczni świadkowie pamiętają incydent, kiedy prezenterka wiadomości na żywo opowiadała widzom o tym, że trzeci wieżowiec został wysadzony w powietrze, zawalił się i że są ofiary… Ale jej wypowiedź pojawiła się na tle tego wieżowca, który wciąż stał. W studio powstało poważne zamieszanie. Prowadząca się zaczerwieniła. Po 5 – 7 sekundach wieżowiec się zawalił.

> Wysadzenie ładunków nuklearnych pod budynkami WTC z łatwością wyjaśnia wszystkie „tajemnice”, poruszone w powyższym artykule, które władze starały się nie zauważać przez 11 lat.

> Większa część budynków wraz z zawartością zamieniła się w proch, którego wiele tysięcy ton jest wyraźnie widocznych na wszystkich fotografiach tamtych czasów.

Przeczytajcie więcej we wspaniałym artykule Dmitrija Chalezowa „Trzecia prawda o 11 września” (oryginalna wersja w niemieckim czasopiśmie „Nexus Magazin”).

Niestety, są ludzie, którzy nie wiedzą, że Boeingi,

które widzieliśmy w telewizji były cyfrowymi podróbkami

Grafika „zawodowców”

Ponad 11 lat po katastrofalnym zniszczeniu World Trade Center, rząd miasta Nowy Jork w końcu zadał sobie pytanie: co mogło stać się z 1116 ofiarami, które zniknęły w wyniku ataku?

Okazuje się, że mimo starannych prób „przesiania i przekopania” po ataku terrorystycznym nie znaleziono ani kawałeczka skóry, ani fragmentu paznokcia, ani fragmentu kości chociaż jednego z ciał ofiary. Ale ta tajemnica nie jest jedyna. Niewiele pozostało również z tych 1634 obywateli  World Trade Center, którzy nie zniknęli całkowicie. Większość ludzkich szczątków, odnalezionych i zidentyfikowanych w wyniku badań DNA, miała postać najdrobniejszych, rozproszonych cząstek, a nie całych ciał.

Co się stało z prawie 3 tysiącami ludzkich ciał, które zostały unicestwione podczas dziesięciosekundowych zniknięć 110-piętrowych Wież? Odpowiedź: jest tak samo jak w przypadku mebli biurowych, szafek na dokumenty, telefonów, komputerów i innych zawartości wieżowców. Praktycznie nie znaleziono żadnych pozostałości z tych obiektów. Podobnie jak ciała ludzi, w jakiś sposób zamieniły się one w miksturę maleńkich fragmentów i mniejszych niż wynoszące 100 mikronów cząsteczek pyłu, które zostały zdmuchnięte do morza i powoli osiadły w Oceanie Atlantyckim. Jako zauważył jeden z przesiewaczy – kopaczy, największym fragmentem urządzenia  biurowego, wydobytego z epicentrum, był maleńki kawałeczek klawiatury telefonu.

Brak całych ciał, zawartości biur i połowy masy bliźniaczych wież – to są niezbite dowody na to, że wieże zostały wyburzone przez wybuch.

W ciągu tygodnia po zawaleniu się bliźniaczych wież pod powierzchnią były obszary, które pozostawały nadzwyczaj gorące. Dane AVIRIS, uzyskane 16 września 2001 roku, wykryły szereg termicznie gorących punktów w miejscu zawalenia się wież WTC. Analiza danych wykazała temperatury powyżej 800 ° F (430 ° C) w tych miejscach (w niektórych ponad 1300 ° F (700 ° C).  – Amerykański Raport z Obserwacji  Geologicznych. Co było źródłem tego żaru? Tylko śladowe zjawiska od podziemnych wybuchów jądrowych.

Ruiny WTC zostały oczyszczone bardzo szybko, jak to tylko było możliwe, a FBI lub innej agencji rządowej nie zezwolono na śledztwo w sprawie zbadania szczątków wież. Prawie wszystkie 300 000 ton stali z Twin Towers (Wież – Bliźniaków) zostało sprzedanych dealerom złomu w Nowym Jorku i wyeksportowanych do takich miejsc jak Chiny i Korea tak szybko, jak to było możliwe aby załadować statki, niszcząc w ten sposób dowody. Góra szczątków zaczyna się zmniejszać, ujawniono, że firma Controlled Demolition Inc. (światowy lider w rozbiórkach wieżowców) najwyraźniej dobrze zadbała, aby jak najszybciej wywieźć i pozbyć się tych szczątków. Firma była  w stanie przedstawić szczegółowy plan tych działań w 11 dni po zniszczeniu Wież – Bliźniaków, co nasuwa przypuszczenie, że firma ta posiadała szczegółowe informacje na temat wieżowców i całego kompleksu WTC jeszcze przed 11 września.

Również w Waszyngtonie został przeprowadzony akt terrorystyczny. I tam również żaden samolot nie uderzył w budynek Pentagonu. Widać to wyraźnie zarówno na podstawie zniszczeń, jak i wielu innych informacji, które Dmitrij Chalezow wymienił w artykule „Pentagon został zniszczony sowiecką rakietą” !

Wyjaśnia on, że ​​Pentagon został trafiony przez radziecką skrzydlatą rakietę przeciwskrętową ПКР П-700 «Гранит», wcześniej skradzioną z zatopionej łodzi podwodnej „Kursk”. Głowica nuklearna została prawdopodobnie usunięta, ponieważ żadnego wybuchu nie było. W wywiadzie udzielonym badaczowi i pisarzowi Danielowi Estulinowi 14 października 2010 roku, Chalezow powiedział, że aby zamieść ślady tej zbrodni i ocalić swoją reputację, rządy USA i Rosji pracowały razem, aby znaleźć kozła ofiarnego.

Człowiek, któremu przypadła ta rola, nazywa się Wiktor But – były oficer armii rosyjskiej, oskarżony o nielegalny handel bronią. Jay Bruce Campbell pisze w magazynie „Weterani dzisiaj” (Veterans Today), że But „organizował transporty towarów w zniszczonej wojną Afryce, kiedy pozostałe firmy zakończyły tam swoją działalność z powodu nieprzewidywalnej przemocy w wielu krajach afrykańskich. Wiktor włączył się do sprawy ze swoją flotą starych, ale niezawodnych spedytorów i przez kilka lat jego sprawy szły nieźle. Kiedy przemoc ustąpiła, konkurenci powrócili i sprawili, że Wiktor stracił swój biznes. W końcu porzucił tę sprawę i wrócił do Rosji.” (Więcej na ten temat w artykule „Cała prawda o 11 września i Wiktorze Bucie”).

6 marca 2008 roku policja Tajlandii aresztowała Buta w Bangkoku za „próbę zdobycia broni dla kolumbijskich rebeliantów z FARC”. 17 listopada 2010 roku, po dwóch latach konfrontacji z systemem sądowym Tajlandii, But został wysłany do Stanów Zjednoczonych. A 5 kwietnia 2012 r. Sąd Federalny Nowego Jorku skazał obywatela Rosji Wiktora Buta na 25 lat więzienia, uznając go za winnego zamiaru sprzedania partii broni kolumbijskiemu lewicowemu radykalnemu ugrupowaniu „Rewolucyjne Siły Zbrojne Kolumbii” (FARC). Rosyjskie MSZ oświadczyło, że będzie dążyć do ekstradycji Buta do ojczyzny.

Oprócz Dmitrija Chalezowa, dr Judy Wood ze Stanów Zjednoczonych przedstawiła szczegółowe dowody winy i napisała najważniejszą książkę stulecia. Ta książka nazywa się „Gdzie się podziały wieże?” (Dr Judy Wood – „Where Did the Towers Go?”) .

Możliwe, że w tych danych, które przedstawiła ona na swojej stronie internetowej istnieją drobne błędy, ale generalnie problem został w wystarczającym stopniu naświetlony, a istota tego problemu polega na tym, że w kilka sekund po tym, jak wieże zaczęły się zapadać, z wież praktycznie nic nie zostało.

Zalecamy odwiedzenie strony i przeczytanie tej informacji – www.drjudywood.com (po angielsku). Judy Wood przeprowadziła mnóstwo wywiadów. I nikt nie zdołał odeprzeć dowodów, które przedstawiła w swojej ostatniej książce. Sama dr Wood była i jest krytykowana, ale nikt nie może przytoczyć istotnych dowodów. (Szczegóły w artykule: „Tajna technologia została wykorzystana w ataku terrorystycznym z 11 września 2001 roku”).

Dmitrij Chalezow rozumiał, że wielu czytelników będzie miało wiele pytań:

> Co trafiło w Pentagon?

> Jeśli samoloty nie uderzyły w Wieże – Bliźniacze (Twin Towers), to gdzie te samoloty się podziały?

> Co się stało z ich pasażerami?

> Co się stało z rzekomymi „porywaczami”?

> Co stało się z Lotem 93?

> Dlaczego tak zwany „Samolot Doomsday” (pol. – „Dnia Sądnego”; ros. – „Судного Дня”; ang. – „Doomsday” był w powietrzu 11 września?)

> Dlaczego nie można było zburzyć Północnej Wieży przed Południową?

> Dlaczego urzędnicy amerykańscy w ogóle zburzyli Bliźniaków i budynek numer 7 (WTC 7)?

> Dlaczego nie było wielu przypadków ostrej choroby popromiennej wśród pracowników z punktu zerowego?

> Kto wysłał listy z wąglikiem i dlaczego?

> Dlaczego służby kontrolujące innych krajów – na przykład Rosji, Indii czy Chin – wolały nie zauważyć, że rząd Stanów Zjednoczonych zniszczył WTC trzema 150-kilotonowymi eksplozjami termojądrowymi i akcja ta nie ma żadnego odniesienia ani do Afganistanu, ani do Iraku?

> Dlaczego IAEA (ang. International Atomic Energy Agency, – Międzynarodowa Agencja do Spraw Energii Atomowej) wolała milczeć?

> A co najważniejsze, kto właściwie zorganizował 11 września i dlaczego?

11 września było tak złożoną operacją, a jej różne aspekty są tak silnie powiązane, że po prostu niemożliwe jest opisanie całej sprawy „krótko”, udzielając każdemu z aspektowi chociaż trochę uwagi.

We wrześniu 2009 roku Dmitrij Chalezow stworzył prezentację wideo (w języku angielskim), która trwa ponad cztery godziny i wyjaśnia wszystkie wydarzenia z 11 września jako całość i robi to bardzo zrozumiale.

Dmitrij Chalezow – WTC Nuclear Demolition [Complete / Full Length] (4:16;19)

Film video: https://youtu.be/Lec9giab90I

Ponadto napisał on książkę, która ma ponad 500 stron w formacie A4. Wyjaśnia on to wszystko po prostu po to, aby było zrozumiałe, że naprawdę nie da się wyjaśnić w zrozumiały sposób wszystkiego, co wydarzyło się 11 września w tak małym artykule. Prawdopodobnie, wyjaśnienie samych tylko szczegółów technicznych ataku rakietowego na Pentagon i wszystkich okoliczności tego ataku będą wymagały mniej więcej artykułu o takiej samej objętości.

Ze wszystkich wymienionych powyżej potencjalnych pytań, odpowiada on tylko na ostatnie: 11 września zostało zorganizowany przez tych, którzy chcieli wtrącić USA wraz z innymi krajami w absurdalną wojnę przeciwko Afganistanowi i Irakowi. I przez tych, którzy chcieli pozbawić obywateli wszystkich tych państw ich ostatnich jeszcze pozostałych wolności obywatelskich i praw człowieka.

Należy pamiętać, że ani Al-Kaida, ani żadna inna organizacja muzułmańska nie mogła sobie pozwolić na przekazanie sfałszowanych filmów video z „samolotami” amerykańskim mediom, a do tego jeszcze zatrudnić fałszywych świadków, którzy „widzieli”, jak aluminiowe samoloty przebijają na wylot stal i jednocześnie zburzyć World Trade Center za pomocą trzech eksplozji termojądrowych o masie 150 kiloton, z których każda była 8 razy silniejsza niż pierwsza bomba atomowa zrzucona na Hiroszimę.

Mnóstwo dowodów i ilustracji

> Nuklearne wyburzenie  World Trade Center 911-logia + ekstra – Po wydarzeniach z 11 września Dmitrij Chalezow przeprowadził rozległe badanie 9/11 i udowodnił, że Bliźniacze Wieże World Trade Center zostały wyburzone przez podziemne eksplozje termojądrowe – które faktycznie nadały nazwę „punkt zero” (epicentrum, ang. -«ground zero») miejsca wyburzenia WTC. Co więcej, zaświadczył on, że wiedział o istnieniu tak zwanego „nuklearnego systemu awaryjnego wyburzania” Wież Bliźniaków (Twin Towers) już od dawna – jeszcze w latach 80 – tych, tj. kiedy służył on we wojsku  jako członek Radzieckiej Służby Kontroli Specjalnej.

> Krater podziemnej eksplozji nuklearnej z 11 września 2001 r. W Nowym Jorku – Zdjęcie krateru podziemnej eksplozji jądrowej po zburzeniu bliźniaczych wież World Trade Center 11 września 2001 r. w Nowym Jorku. Dobrze widoczne są stopione, zastygłe, cieknące bloki kamienne z granitu. Dokonano jej na głębokości  50 m od najniższego punktu fundamentu.

Ciekawe, że paliwo lotnicze paliło się na 80-90-tych piętrach wież, a stopienie się gruntu i skał nastąpiło w strefie podziemnej, a przecież w tej strefie nie było nawet tego paliwa lotniczego. Kerosyna czyli nafta lub olej napędowy samolotów ma temperaturę palenia się 800 st. C, a do stopienia skał potrzeba temperatury jak przy wybuchu atomowym… W czasie wojny nafta używana była wszędzie do lamp naftowych.

< Miejsce, gdzie stał wieżowiec WTC-7. Trzyletnie śledztwo przeprowadzone przez Państwowy Instytut Norm i Technologii USA (National Institute of Standards and Technology USA) wykazało, że upadek budynku spowodowany był niekontrolowanymi pożarami, które wybuchły po upadku znajdującej się w pobliżu Północnej Wierzy Centrum. Popatrzcie na mapkę i zapytajcie: a dlaczego te pożary nie wybuchły w WTC-6, która przecież stoi bliżej niż WTC-7?

< A to brama Pantagonu, w którą uderzył rzekomo trzeci samolot. Czy widzicie jakieś odłamki samolotu, skrzydeł, ogona, kadłubu, silników? Poza tym brama ma około 15 metrów szerokości, a skrzydła samolotu – 35 metrów. Nie mógł więc on wlecieć do środka, tym bardziej, że budynek za bramą jest zupełnie cały. Samolot powinien być cały na zewnątrz, przed bramą, a nie ma najmniejszego odłamka. Poza tym z 18 kamer monitorujących najważniejszy budynek USA wszystkie były niesprawne i nie zachowały się żadne zdjęcia z momentu ataku… To zdjęcie jest już po ataku…

< Moment uderzenia w WTC-1. Samolot z aluminium jak nóż w masło wchodzi całkowicie do wnętrza budynku przez dźwigary ze stali tytanowej o grubości 3-krotnie grubszej, niż wieża czołgu T-34.

 Filmik trwa tylko 4 minuty:

Wbijanie się samolotu…

A oto przekrój dźwigara kolumny ze ściany nośnej wież WTC – fragment badany na miejscu  katastrofy “Ground Zero”.

Na zdjęciach widać, jak samoloty przebiły jak nóż masło te stalowe kolumny i weszły w całości do wnętrza wież… Nieudolne cyfrowe filmiki…

Te stalowe ramy – kolumny miały nieprawdopodobnie grube podwójne ścianki – każda ścianka o grubości 2,5 cala (6,35 cm), dlatego ogólna grubość każdej z ram wynosiła 5 cali (12,7 cm). Aby wyobrazić sobie, ile to jest, dobrym przykładem dla porównania będzie przedni pancerz najlepszego czołgu z czasów II Wojny Światowej – T-34, jego grubość wynosiła zaledwie 1,8 cala (4,5 cm) i ten pancerz składał się z jednej ścianki.

Tym niemniej w tamtych czasach praktycznie nie istniał żaden pocisk artylerii przeciwpancernej, który byłby zdolny przebić ten pancerz. Żaden materiał wybuchowy również nie mógł zniszczyć takiego pancerza (tylko za wyjątkiem specjalnych pocisków kumulacyjnych, ale nawet takie pociski nie są w stanie przebić pancerza w tym sensie, w jakim rozpatrujemy to tutaj – mogą one jedynie wypalić w nim mały otwór).

Biorąc pod uwagę, że stalowe ramy – kolumny Wież Bliźniaków składały się z dźwigarów o podwójnych ściankach, które były prawie trzykrotnie grubsze od przedniego pancerza czołgu T-34, można z przekonaniem stwierdzić, że znalezienie jakiegokolwiek sposobu jednoczesnego przebicia tych kolumn w wielu miejscach, w celu wywołania pożądanego efektu implozji – który jest głównym celem w procesie  kontrolowanego wyburzenia, było niemożliwe.

< Ale to jeszcze nic! Samolot po przebiciu wszystkich dźwigarów wynurza się z drugiej strony wieży z nieuszkodzonym dziobem! Zobaczcie na filmiku:

WTC (World Trade Center) – all scenes within minutes. # 17Yearsword trade center (4:27)

https://www.youtube.com/watch?v=3UoeXY6c7wM (2:18)

< Pytanie: czy aluminiowe samoloty pasażerskie mogły przebić wieże bliźniacze na wylot, jak to było pokazane w telewizji?  Video: http://www.youtube.com/watch?v=cXxZNHrtyuU  Jeden z najbardziej znanych filmów video, pokazujący z jaką łatwością aluminiowy samolot wnika w stalową wieżę – nie zmniejszając szybkości i bez najmniejszego elementu samolotu, odpadającego z powrotem na ulicę. Najbardziej znamienne w tym filmie jest to, ze człowiek, który przypadkowo znalazł się w kadrze nie reaguje ani na dźwięk niby zbliżającego się samolotu, ani na dźwięk (aluminiowego) samolotu, przełamującego pancerz Południowej Wieży (jak nóż przez masło). Ten człowiek zaczyna reagować dopiero na sam wybuch wewnątrz Wieży. Odpowiedzcie sami…

< Jeszcze o pyle, w którym dusili się ludzie na Manthattanie.

Na zdjęciu, przedstawiającym porzucony na Manthattanie kiosk z pomarańczami, pokazany jest przykład mikroskopijnego proszku, który pokrył cały Manthattan po wyburzeniu Wież Bliźniaków. Wielu uwierzyło, że jest „proszek betonowy”. Ale nie, to nie był proszek betonowy. Był to proszek „wszystkiego” – w większości proszek stalowy. W konstrukcji wież WTC beton prawie nie był wykorzystywany, jedynie w bardzo ograniczonej ilości w cienkich betonowych płytach stropowych pięter tych wież. Materiałem konstrukcji wież była stal, a nie beton. Dlatego ten najdrobniejszy proszek w większości składał się ze stali. Nie był to czysty „proszek stalowy” – był tam również ”proszek meblowy”, „proszek drewniany”, „proszek wykładzin dywanowych”, „proszek elementów komputerowych” i „proszek ludzki”. Ludzie w wieżach zostali przemienieni  w proszek tak samo jak stal, beton i meble. Zdolność wybuchu jądrowego przemieniania w proszek stali, betonu itp. jest jedną z jego cech szczególnych.

> 11 września. Klucze do  rozszyfrowania (pełna wersja) / September Clues: Definitive Edition (Simon Shack / Simon Shack) (Full Version) [2008, Documentary] [film] – Film dokumentalny, który ujawnia najbardziej zwaną „teorię pozapłaszczyznową”(«non plane theory»), czyli teorię o tym, że samoloty w transmisjach telewizyjnych z ataku terrorystycznego z 11 września 2001 r. są w pełni narysowane (techniką cyfrową). Film zawiera szczegółową analizę klatek filmu i filmów, które wzajemnie się wykluczają, analizę rozmów telefonicznych wiodących transmisje z „przypadkowymi świadkami” i inne liczne błędy i niedopatrzenia spółek telewizyjnych, które uczestniczyły w największej fałsyfikacji dekady. Co nazywa się pełną analizą lotów! Teoria, która na pierwszy rzut oka wydaje się dzika i nieprawdopodobna, przy bliższym zbadaniu okazuje się najbardziej przekonującą ze wszystkich teorii dotyczących ataku terrorystycznego z 11 września.

Książka Trzecia prawda o 11 września 2001 roku w języku rosyjskim – Pełny tekst książki Dmitrija Chalezowa „Trzecia prawda o 11 września 2001 roku. (Po rosyjsku z ilustracjami w

formacie PDF). (Dodatkowy link ).

Bio-terroryzm w USA – artykuł Dmitrija Chalezowa o tym, kto i dlaczego w rzeczywistości wysyłał listy z „wąglikiem” po wydarzeniach z 11 września 2001 roku (Po rosyjsku z ilustracjami w formacie PDF).

Również nowości na temat:

> 11 września 2001: Die dritte Wahrheit (11 września 2001: Trzecia prawda) – film w języku niemieckim na podstawie artykułu D. Chalezowa

> Thierry Meyssan – 11 września 2001 r. – Potworne oszustwo – to książka francuskiego badacza poświęcona zburzeniu bliźniaczych wież. Natychmiast po wydarzeniach z 11 września zaczął on publikować artykuły, w których dokładnie analizował wszystkie wzajemnie wykluczające się fakty i oświadczenia związane z tragedią stulecia. Przy tym nie wykorzystywał on ani domysłów czy plotek, ale tylko oficjalne dane (głównie te, które zostały opublikowane na stronach internetowych agencji rządowych USA) i informacje, dopuszczone do druku przez cenzurę (ros. -«залитованную») w poważnych mediach. Na podstawie tych publikacji została wydana we Francji w marcu 2002 roku książka (przedmowa do niej została napisana przez Leonida Iwaszowa). W swojej pracy Meyssan otwarcie powiedział, że ten zamach terrorystyczny, unikalny w historii ludzkości, został przeprowadzony przy bezpośrednim udziale jednego z amerykańskich ugrupowań wojskowo-przemysłowych i że to wydarzenie oznacza przejście Ameryki do nowej polityki imperialnej. Książka odniosła oszałamiający sukces, została przetłumaczona na 28 języków, ale raz na zawsze zepsuła relacje Meyssana z amerykańskim establishmentem – Condoleezza Rice publicznie nazwała Meyssana „głównym źródłem antyamerykańskiej dezinformacji”. Od tego czasu wiele osób uważa go za szalonego prowokatora, ale pytania postawione w tym bestsellerze do dnia dzisiejszego, nie otrzymały odpowiedzi, a to, co kilka lat temu wydawało się kompletnym nonsensem, teraz już takim się nie wydaje.

Na podstawie: ria.ru , r

Źródło:

Что произошло на самом деле 11 сентября 2001?

https://lazarev.ru/news/17-news/957——11–2001.html

11.09.2013

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

10.10.2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *