Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Co się stało z Tomem Clancy

Co się stało z Tomem Clancy

tom clancy

tom clancyTom Clancy, człowiek o niejasnym życiorysie, zmarł niedawno (1 października) w tajemniczych okolicznościach. Coraz więcej pojawia się informacji, że odwiedził go „zbiorowy samobójca” wysłany przez administrację Obamy.

Tom pracował ostatnio nad nową powieścią “Manchurian Candidate-ish”. Był podobno wyposażony w zestaw prawdziwych danych i faktów, odkrył też ponoć saudyjską wtykę w Białym Domu i bezpośrednie finansowanie, jakie pochodziło z tego źródła. Akt urodzenia? Chcesz może jakiś prawdziwy? Tom miał to w ręku.

Tom Clancy: http://www.westernjournalism.com/

Clancy został zabity, bo był zbyt blisko tajemnicy, jakiej oni nie chcieli ujawnić przed światem. Dr Garrow, dyrektor The Bethune Institute, twierdzi, że to Obama nakazał zabić Toma Clancy, i zauważył, że trwa nie więcej niż 5 dni, aby toksyny roślinne i większość trucizn rozpadła się na prostsze związki chemiczne i nie pozostawiło żadnych śladów w organizmie człowieka. Co dziwne (lub nie dziwne), lekarze nie wykonali autopsji ciała Clancy’ego przez 5 dni.

Powiedział też, że administracja Obamy składa się z marksistowskiej bandy, wśród której są muzułmanie otrzymujący bezpośrednie rozkazy od doradcy prezydenta, urodzonej w Iranie, Valerie Jarrett. Garrow powiedział, że to dobrze znany fakt dla agencji wywiadowczych na świecie, że Obama jest zagraniczną wtyką, jaka została umieszczona na drodze do prezydentury przez ultra-bogatych Saudyjczyków. To dlatego wszystkie dokumenty szkolne Obamy zostały na głucho zamknięte i utajnione.

Ex-CIA agent says Obama had Andrew Breitbart and Tom Clancy assassinated

Tom Clancy, mistrzowski pisarz detektyw, zmarł w tajemniczych okolicznościach w dniu 1 października, w wieku 66 lat. Powód, dlaczego odszedł przedwcześnie z tego świata, jest równie tajemniczy, co jego książki. Publicyści Clancy’ego nadal milczą. Oficjele z John Hopkins Hospital w Baltimore nie wydali również żadnego oświadczenia. Baltimore Sun ogłosiła w wielkiej dyskrecji, że przyczyną śmierci była „krótka choroba”. Nie dostarczono na to żadnego wyjaśnienia. Rodzina dodała do całej tej intrygi trochę ognia, mówiąc, że nie spodziewała się go stracić tak nagle.

66 lat to nie jest średni wiek śmierci. 75% z nas przeżywa do siedemdziesiątki, a wielu znacznie dłużej. Tom Clancy odszedł nagle w otoczeniu rodziny, sukcesu, uznania i bogactwa. Jego najnowszy thriller był w brudnopisie, a na wydanie czeka najnowsza książka, Command Authority, jaka ukaże się w grudniu. Clancy miał wiele powodów, żeby żyć. Teraz nie żyje, ale przyczyna jego śmierci jest wciąż tajemnicą.

Tom Clancy Dies at 66, but It’s a Mystery

Czy Tom Clancy został zamordowany przez ludzi wysłanych przez rząd federalny? Autor był zbyt dobry w przewidywaniu przyszłych wydarzeń i stał się zagrożeniem dla państwa. Ten człowiek przewidział wszystko, od 9/11 do rajdu na Bin Ladena z dokładnością brzytwy. Aby go uciszyć, federalni musieli go zabić – i zrobili to podczas shutdownu rządu tak, aby jak najmniej ludzi mogło potencjalnie zrujnować fabułę spisku. Czy mógł on popełnić samobójstwo? Może wykorzystał on swoje niesamowite zdolności analityczne i zobaczył, że zbliża się coś katastrofalnego. Więc, aby uniknąć bardziej bolesnego końca, zdecydował się wycofać teraz z wdziękiem.

Mouse Trap:

Najbardziej zagadkową tajemnicą jest to, kto ma teraz jego ostatni manuskrypt? Czy został on zniszczony przez rząd, czy nadal bezpiecznie spoczywa w rękach jego rodziny? I co ważniejsze, kto dokończy ostatnią powieść tego wielkiego autora? RIP Tom Clancy. Nie spoczniemy, dopóki nie dostaniemy odpowiedzi.

źródło: http://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2013/10/what-happened-to-tom-clancy-killed-by-obama-administration-the-whistleblowers-8-2455650.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.