Strona główna > Polska > Co się dzieje w Polsce – 01.06.2016.

Co się dzieje w Polsce – 01.06.2016.

Aleksander Jabłonowski mówi ponad godzinę o zbliżającej się wojnie w Polsce, ale słuchamy go ze szczególną uwagą. Mówi A. Jabłonowski m.in.:

a101

Od razu przystąpię do rzeczy: nie wierzę Amerykanom jak wściekłym psom. Nienawidzę ich jak wściekłe zwierzęta. (…) Nie jestem putinowcem, nie jestem ruską k…, jak piszą w internecie. Urodziłem się w PRL-u, przy PGR-ze, więc widziałem lud na pierwszej linii frontu.

‚Urodzony w niewoli, ukuty w powiciu…
Że będę z Ruskimi, nie myślałem w życiu’.

Od żołnierzy NSZ się dowiedziałem, jakim to ścierwem jest każdy rząd Stanów Zjednoczonych. (…) Teraz będziemy mieć amerykańskie wojsko pod amerykańskim dowództwem. Eksterytorialne, na polskiej ziemi, a my będziemy Indianami, Afgańczykami. W końcu, jak brykniemy, będziemy terrorystami, a do terrorystów się strzela.

Nie widzę powodów, byśmy my, Polacy, napędzali interesy amerykańskie. Oni potrzebują tu wojny – właśnie tu, na polskiej ziemi. Będą się bili nami. Francuski generał powiedział 03 września 1939 roku: ‚Polacy będą się bili do ostatniej kropli krwi, a my do ostatniego Polaka’. Amerykanie (USA) nieustannie prowadzą wojny od 222 lat, bo wojna to ich gałąź przemysłowa.

My, Polacy, mamy tak zakodowane, że gdy nie jesteś z Amerykanami, no to jesteś Ruski. Różnica między Amerykanami i Rosjanami jest taka, że Rosjanie są naszymi sąsiadami. Bić się z sąsiadem, a szczególnie z silniejszym, to trzeba być pełnym idiotą. Musimy zdawać sobie sprawę, że ten sąsiad ma dorobioną gębę.

Aleksander Jabłonowski
Aleksander Jabłonowski

Amerykanie nie wiedzą, gdzie jest Polska. Im to obojętne: Polska czy Syria…Amerykanie nie chcą prowadzić wojny z Rosją pod swoją flagą. Muszą znaleźć frajera. Frajera, który mieć będzie sprany mózg.

‚Prawda’ powtarzana po wielekroć zaczyna obowiązywać. A jaką słyszymy? – Że Putin chce najechać na Polskę. Putin o niczym innym nie myśli, jak tylko napaść na Warszawę. Cokolwiek by nie mówić o panu Putinie, to nie wygląda on na idiotę.

Rozwalili nam jankesi gospodarkę. Ci, którzy nas nie uświadomili i trzymają nas w pozycji niewolników, to są dranie i łotry. I jest tak: najtańsza jucha żołnierska jest nad Wisłą. (…) Biedni są Syryjczycy. Też będziemy Syryjczykami, jak nam zbombardują miasta. Kto zbombarduje? – Ano, Amerykanie.

Ten, kto chce obce wojska sprowadzić, ten jest łotrem i skurwielem. (…) Nie wolno dopuścić do tego, by tu przyjechali Amerykanie. (…) Do wojny w Iraku wepchali nas Miller i Kwaśniewski, ale do wojny z Afganistanem – bracia Kaczyńscy.

Jarosław Kaczyński mówił, że musimy wypłacić żydowskim związkom 65 mld odszkodowania. Był za GMO i za ACTA. Popierał Tymoszenkę, krzyczał: ‚Uwolnić Julię Tymoszenkę!’, a Ukraińcy wołali: ‚Zastrzelić tę sukę!’. Jakżeż mu dużo [Kaczyńskiemu] uchodzi na sucho.

Pchają nas do wojny! Każdy z nas ma obowiązek nie dopuścić do tej wojny.

* * * * * * *

Obchodzimy dzisiaj Międzynarodowy Dzień Dziecka. Życzę im wszystkim – w imieniu Komentatorów, Czytelników i swoim – szczęśliwego życia: w zdrowiu i pokoju.

Oby wojnę znały tylko z lekcji historii!

a100

„Chcę, by nie było wielkiej wojny” śpiewa dziecko dzieciom (i dorosłym też).Masza Mirowa:

Za: https://marucha.wordpress.com/2016/06/02/co-sie-dzieje-w-polsce-01-06-2016/#more-58464

Data publikacji: 1.06.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *