Strona główna > Polska > Co się dzieje w Europie

Co się dzieje w Europie

Niestety dogoniliśmy w draństwach i zboczeniach jankesów, odkąd się nam przyśniło, że USA stanowi wzór demokracji i dobrobytu godny naśladowania – pisze pani Tiamat na moim blogu.

a33

– Nic, ale to nic, nie usprawiedliwia porywania dzieci z Serbii i Ukrainy w celu handlu ich nerkami. Wiele z tych dzieci jest niedobitych, by ‚organy były świeże’. Europa handluje żywym towarem, znęca się nad bezbronnymi, co może być podlejsze niż rzeź cywilnej populacji na Bałkanach, w Donbasie czy zakładanie zasieków z drutów kolczastych przeciwko… ludziom, uciekającym przed bombami… europejskimi.

Czy ta Europa zdurniała?! – Wampiry się panoszą w Europie za zgodą i przyzwoleniem europejskich rządów, jak i europejskich wyborców. The City of London jest centrum światowego łajdactwa, a cały Londyn naszpikowany pedofilami, przestępcami od angielskiego lumpenproletariatu po rodzinę królewską i przywódców rządowych. Tony Blair jest masowym mordercą, który ciągle zbiera odznaczenia‚pokojowe’.

22 państwa europejskie napadły na Afganistan, Libię, Irak. Ponad 20 państw europejskich pomogło Niemcom zniszczyć Jugosławię. Przez prawie 3 miesiące Jugosławia i przede wszystkim serbska część Jugosławii była bestialsko bombardowana dzień w dzień, noc w noc. Przy pomocy państw europejskich udało się stworzyć centrum handlowe w Prisztinie: handel kobietami, dziećmi, narkotykami i bronią. Za piekło stworzone w Kosowie odpowiadają wszystkie państwa Europy! W tym Polska, która gardłowała w ONZ, by utworzyć państwo muzułmańskie w serbskim Kosowie. Ponad 80% Polaków poparło mordowanie Serbów i uznało Miloszewicza za kolejnego Hitlera!

a11

Slobodan Miloszewicz (1941 – 2006)

Po Polsce lata na bosaka ‚katolicki’ wampir z wizerunkiem Matki Boskiej na koszuli i ryczy, że należy strzelać do KAŻDEGO Rosjanina! (dziecko czy dorosły, bezbronny czy uzbrojony – nie ma żadnego znaczenia). Problem w tym, że NIKT mu nie przeszkadza. Wojciech Cejrowski jest bardzo popularnym ‚podróżnikiem’, udziela wywiadów, poucza Polaków, jak najlepiej zarżnąć ‚Ruskiego’.Wampir!

Miloszewicz nawet nie by Serbem. Żaden z przywódców jugosłowiańskich nie był Serbem. Ale Polaki i inne głupki – wampiry Europy – miały bardzo dużo do powiedzenia na temat Serbów, którzy podobno znęcali się nad muzułmanami i zbiorowo gwałcili muzułmańskie kobiety, żeby rodziły serbskie dzieci.. Od lat popieramy politykę ‚huzia na Józia’, bo nam kolejny super-wampir palcem wskazuje, kogo mamy nienawidzić. John Pilger ujął to trafnie: „będziemy tworzyć kolejnych Hitlerów”.

Ponad 20 państw europejskich napadło na BEZBRONNY Afganistan i morduje ludność cywilną do tej pory. W Afganistanie stosujemy sprytne urządzenie pt. przenośne krematoria i na miejscu pali się pomordowanych, by nikt trupów nie zliczył. Ostatnim razem udało się policzyć trupy dzieci irackich w 2003r. dzięki brytyjskim lekarzom z„Lancetu”, którzy próbowali leczyć rannych w Iraku. Lekarze ogłosili w 2003 roku, że pół miliona dzieci w Iraku zginęło pod bombami NATO. Nikt się nigdy już nie doliczy, ile dzieci umarło z głodu w czasie 10-letnich ‚sankcji’ nałożonych na Irak, gdzie państwa europejskie ‚karmiły’ ludność cywilną w zamian za ropę, którą kradły! (Food for oil scandal).

Cala Europa to jedna wielka armia wampirów! W państwach europejskich zalegalizowana jest sodomia i zoofilia. W Szwajcarii są końskie burdele (bardzo drogie) dla ambitnych panów. Europa spływa spermą i krwią. Chamstwo europejskie wyzywa muzułmanów od kozojebców, a oni mają jeszcze wiele do ‚nauczenia się’ w Europie. Odwracanie problemów od zgniłej, pijanej narkotykami Europy ma na celu odwrócić uwagę od prawdziwego obrazu europejskiej degrengolady.

a22

Emir Kosturica (ur. 1954)

Gorąco polecam filmy największego reżysera naszych czasów Emira Kusturicy, o którym zdegenerowana, zbankrutowana, zboczona Europa próbuje zapomnieć. W filmach Kusturicy graja zwykli ludzie – nie aktorzy. A niektóre jego dzieła są wstrząsające (moim ulubionym filmem jest jednak komedia Kusturicy: „Crna maczka, biela maczka” – o tym, jak żyli Cyganie nad Dunajem przed atakiem na Jugosławię i serbskie Kosowo, które ma wszystkie skarby ziemi i trzeba było je ukraść). Kusturica otrzymał kiedyś wszystkie możliwe nagrody w Europie. Teraz Europa się wstydzi nawet wymienić jego imię.

Końskie amory w Europie: http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/4438-obrzydlistwo-w-szwajcarii-rosnie-liczna-przypadkow-zoofilii-glownie-chodzi-o-konie

Zoofilia w Anglii: http://www.vice.com/en_uk/video/animal-fuckers-219

Zoofilia w Niemczech: http://adnovum.neon24.pl/post/95040,zoofilia-szerzy-sie-w-niemczech

Zboczenia w Szwecji: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mlodziezowka-szwedzkiej-partii-liberalnej-domaga-sie-legalizacji-nekrofilii-i-kazirodztwa-2016-02

Norwegia: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/norwegia-rozpoczela-odbieranie-dzieci-chrzescijanom-nazywajac-ich-radykalami-2015-11

Trupy żołnierzy ukraińskich wysyłane na Zachód jako biomateriał: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polegli-zolnierze-ukrainscy-wysylani-zachod-biomaterial-2014-07

Bombardowanie Jugosławii:

https://www.youtube.com/watch?v=AVo5BUq126c

Amerykanie gwałcą dzieci w Kijowie: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-w-kijowie-amerykanscy-zoldacy-gwalca-dzieci-2015-04

Urzędowa pedofilia w UK: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/urzedowa-pedofilia-brytyjskich-vip-ow-henryk-pajak-2015-05

Brytyjskie pedofile wśród brytyjskich elit: http://xrepublic.tv/node/12774

Rząd pani Thatcher ukrywał pedofilskie zachcianki brytyjskich elit, przyjaciół rządu:http://whatreallyhappened.com/node/401236#axzz3Uw3OPm6L

Chyba już wystarczy tych przykładów…

* * * * * * *

W innym komentarzu pisze pani Tiamat: Długą wojnę w Syrii zapowiadali Amerykanie od samego początku, bo przecież chodzi o zdobycie całego Lewantu. Mnie zastanawia trochę sytuacja Turcji, bo przecież Turcja chce Aleppo, Izrael – Wzgórza Golan, a Murdoch swoje udziały w gazie na Wzgórzach Golan. Turcję szantażuje zawsze Armenia, gdy się Turcy buntują, a z drugiej strony mamy te wspaniałe oskarżenia Arabii Saudyjskiej o udział w zburzeniu wieżowców w Nowym Jorku. Nie wiadomo, czemu Katar, Kuwejt i Bahrain płacą ciężkie miliony na kampanię wyborczą H. Clinton. Ciekawe, czego się boją. Na Jemenie amerykańscy handlarze bronią zarabiają ogromne pieniądze, sprzedając broń i sprzęt militarny Arabii Saudyjskiej. Za to Arabia poszerza swoje terytorium.

Strasznie to wszystko skomplikowane. I niepoczciwe. I te tarcze rakietowe w Polsce to też chyba po to, żeby Rosję skłócić z Europa i żeby przeszkadzać w Syrii. W ogóle jakoś tak się dzieje, że ktoś próbuje podpalić cały glob. W Brazylii agent CIA przejmuje rządy i to tuz przed mistrzostwami, Wenezuela boi się zamachu, Australia wysłała flotę na Morze Wschodnio – Chińskie, by pilnować ‚swobodnego przepływu okrętów przez cieśninę’. Filipiny straszą Chiny. Na razie nie udało się skłócić Chin z Japonią, ale podejrzewam, ze próby będą podejmowane. Japonia i Malezja jest w rękach żydowskich – strasznie się tam Mossad rządzi. Na Filipinach wybrali kolejnego idiotę.

Jakoś nic się nie dzieje normalnie. Amerykanie dali Asadowi ultimatum. John Kerry ostrzegł Syrię, Rosję i Iran, że do 1 sierpnia Asad musi usunąć się, a rząd oddać w ręce Al Kaidy. USA ma zamiar dozbroić wszystkie grupy terrorystyczne i niepokoić granicę Syrii z Irakiem, głównie przy pomocy irackich Kurdów, którzy są zaprzyjaźnieni z Izraelem.

Wygląda więc na to, że USA chce wykorzystać Turcję i Arabię Saudyjską do wyczyszczenia Bliskiego Wschodu z ludności cywilnej. Oczywiście planują ludobójstwo Od Brazylii poprzez Bliski Wschód po Kamczatkę odchodzi dance macabre dookoła globu. Przerażające.

Bezczelne amerykańskie ultimatum, żądające oddania Asada w ręce Al Kaidy:http://whatreallyhappened.com/node/518813#axzz48AcklH6P

* * * * * * *

Chodzę i złoszczę się, że znowu ja i tacy jak ja będą kiedyś ‚robić za czarne memento’, a Polacy będą znów opowiadać: „To nie my- to oni”. – kontynuuje paniTiamat. – Zmyli mi głowę na blogach, gdy opowiadałam o żydowskiej rewolucji Walesy i wyzywali mnie, że wypisuję herezje, jakobym wyjechała z Polski w 80 roku, bo się wystraszyłam wariata, co skakał po 4-metrowym plocie. Wyzywali mnie od agentów obcego wywiadu (znaczy się sowieckiego), bo nie chciałam zapisać się do Solidarności. Potem była Serbia, Kosowo, 9/11, dzieci irackie, Smoleńsk, muzułmanie…

Czy ja nigdy nie potrafię ‚z włosem’, tylko zawsze ‚pod włos’? Czy naprawdę nie mogę nadążyć za postępem i reprezentuję poglądy wsteczne? Takich jak ja są miliony, których nikt nie słucha. Z różnych powodów: dom, rodzina, praca, piłka nożna, spłacanie długów, dzieci, szkoła, rachunki do zapłacenia, chora teściowa, głupia żona, mądra sąsiadka itp. Budzimy się na takie słowa-hasła: ‚demokracja’,korupcja, kultura zachodnia, islamizacja, emigracja, a nawet kopulacja (czytaj gwałcenie białych pań przez muzułmanów). Gwałt – to ulubiony temat bigoterii…

Znajoma Ukrainka ze Lwowa nie pozwalała swoim gościom rozmawiać o polityce i o religii w jej domu. Jej maż, Polak, jakiś nowo nawiedzony, nowo narodzony chrześcijanin miał zakazane w domu gadać o religii. No to może nie bardzo się dziwiłam, ze zajadła unitka nie będzie wysłuchiwała ‚kociarza’; może co najwyżej z nim dzielić stół i łoże małżeńskie. Tłumaczyła mi wzniośle, że ją „polityka nie interesuje”.

Kiedy zaczęła się awantura na majdanie, moja znajoma nagle ożyła: wypisywała mi radosne e-maile, że „my tym ruskim pokażemy”, i że „majdan nauczy kacapów rozumu”.Radość była powszechna, poparcie dla majdanu bezwarunkowe i entuzjazm Kateriny, że ”Europa bardziej potrzebuje Ukrainy niż Ukraina – Europę”. Jeszcze mi tłumaczyła, że „my też tak chcemy, żeby było jak w Polsce”.Moją nieśmiałą uwagę, że jeszcze nikt nie pokochał efektów rewolucji, Kaśka skwitowała: „Żadnej rewolucji nie będzie. My tych kacapów i Janukowicza załatwimy w trzy dni”.

A kiedy się zaczęło lanie na majdanie, zadzwoniła do mnie Katerina i oznajmiła:„Sama bym poleciała na Ukrainę i rzucała kamieniami w Janukowicza”.Mnie się też‚przejadło: „Przecież ciebie nie interesuje polityka” – przypomniałam nieśmiało. „Ale teraz mnie interesuje. Trzeba powiesić Janukowicza za… korupcje”.Dwa lata miałam spokój, aliści zadzwoniła do mnie niedawno z wielkimi pretensjami: „I widzisz, co ten twój Putin narobił?”

Tak się jakoś składa, że w zacietrzewieniu depczemy wszelkie prawa, umowy, przykazania, wyłączamy hamulec bezpieczeństwa i czujniki ostrzegawcze. Nie pomogą nieśmiałe przypomnienia o demokracji, historii zamachów stanu, racjach stanu i konsekwencjach rewolucji. Ten przydługawy wstęp odzwierciedla tylko moją duchową rozterkę, bo nie potrafię zrozumieć, dlaczego uczymy małe dzieci, by nie bawiły się zapałkami, nie podchodziły do pieca i nie ruszały garnka z wrzącą zupą.

Dzieci często są nieposłuszne i mają słabą pamięć, więc zdarzają się wypadki. Ale jak wytłumaczyć dorosłemu, że w Starym Testamencie ktoś zdrowo wiernych‚okubanił’ babilońską anegdotką, że bezbronny chuderlawy Dawid zaciukał potężnego Goliata strzałem z procy, bo mu wybił oko! I tak stale liczymy na te proce, bo Polak jest mocarny w okrążeniu. W czasach pokojowych nie potrafi żyć dla kraju, bo to nie jest lekkie. Trzeba myśleć, a to za trudne..

I jeszcze parę słów o wodzie.
Polska ma ostatnio poważne kłopoty z wodą; a to susza – to znowu powodzie. W wielu miejscowościach ciągle jeszcze studnia jest źródłem zaopatrzenia w wodę. Nikt się specjalnie nie przejął, gdy Komorowski podpisał GMO (genetycznie modyfikowane rośliny) w Polsce. Bo gdy tysiące rolników w Południowej Afryce i w Indiach popełniało samobójstwa dzięki radosnej działalności Monsanto – to wielu Polakom się wydawało, że Indie i RPA są daleko i co nas to zresztą obchodzi.

Teraz mamy w Polsce wielu entuzjastów TTIP. Bo wszystko, co amerykańskie, dobre jest. Wiadomo, że Amerykanie to nasi towarzysze broni i każdy Hamerykan sra fiołkami. Entuzjastów transatlantyckiego ‚porozumienia’ ‚partnerskiego’ należałoby puścić na golasa po śniegu i lać batożkiem, jak to robił Kmicic z rajcami miejskimi.

Pierwszą ofiarą tego skandalicznego porozumienia będzie  WODA!!
I co my na to? – Ano nic. Nikt się nie czepia polityków; dziennikarze zadają głupie pytania jeszcze głupszej Kindze Gajewskiej, ale nikomu nie przyszło do głowy w czasie kampanii wyborczej pytać kandydatów o zasoby wodne w kraju, bo nikogo problem nie obchodzi. W tej chwili najważniejszy jest trybunał, który w ogóle nie powinien istnieć, jutro będziemy się martwić o rosyjskich lekkoatletów, czy polecą do Brazylii (zmartwimy się, gdy polecą). I zawzięcie będziemy dyskutować o tym, jak to imigranci gwałcą Europejki.

Gdy jednak chodzi o naszą  NAJBLIŻSZĄ  przyszłość – życiodajną wodę – nabraliśmy wody w usta. A szkoda. Może być potem za późno:

Kto potrzebuje butelkowanej wody:

http://www.dailymotion.com/video/xaf7po_kto-potrzebuje-butelkowanej-wody_lifestyle

I przypatrzmy się, na czym polega polityka USA w Europie: coś nam podrzucą dla zachęty…

Subject: Fishing TUNA / ĐŰÁŔËĘŔ:  https://www.youtube.com/embed/D65Pf0v9M50

Za: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/131673,co-sie-dzieje-w-europie-15-05-2016

Data publikacji: 15.05.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *