Strona główna > Polska > Co robił Rabiej Kaczyńskiemu w b. Jugosławii. Rafał Gawroński

Co robił Rabiej Kaczyńskiemu w b. Jugosławii. Rafał Gawroński

Tak się składa że od wielu lat piszę, dokumentuje i informuję Polaków o tym, że w Polsce władzę sprawuje reżim talmudyczny gdzie ci sami zboczeńcy grają różne role i tak np: gdy zachodzi taka potrzeba żydzi są gorliwymi katolikami, homosie moralizatorami, a pedofile nauczają dzieci wiary, itp.

Chciałbym przypomnieć skąd Rabiej obecnie zastępca Trzaskowskiego wziął się w polityce. Otóż jako młody człowiek został zainspirowany seksem, kasą i władzą wywodzącymi się ze środowisk patologicznych jak np. tzw, mafia pruszkowska czy porozumienie centrum Kaczyńskich.

Autorem tego zdjęcia był fotoreporter Sławomir Kamiński. Zostało ono zrobione w dniu 8 sierpnia 1993 roku, na konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego, po powrocie z Sarajewa gdzie wspierał muzułmanów. Z lewej strony Jarosława Kaczyńskiego siedzi jego umiłowany jasnowłosy młodzieniec w okularach – to młody Paweł Rabiej, który już wówczas pracował w bezpośrednim otoczeniu J. Kaczyńskiego oraz przy kampanii wyborczej Porozumienia Centrum. Nie posiadamy informacji czy Kaczyński – Rabiej byli już wtedy parą ale nie można wykluczyć ich osobistych sympatii.

Ale powróćmy do ich eskapady do b. Jugosławii ponieważ to istotne nie tylko dla wszystkich Słowian ale także dla tych co zaczynają dopiero przygodę prawdy historycznej. Otóż kraje NATO wszczęły bezprecedensowe naloty na Słowian i ich kraj w rzekomej obronie muzułmanów, a tak naprawdę cały czas prowadzą tę samą politykę eksterminacji Słowian zapoczątkowaną na Polakach przez wspólnotę judeo-satanistów z Niemiec i judeo-satanistów z Rosji. Z wielką pomocą dla rzekomych ofiar wojny na Bałkanach i mającej za cel dezinformacji publicznej wyruszyli żydzi z Polski oczywiście pod zmienionymi nazwiskami aby jak zwykle podawać się za Polaków.

Do Sarajewa pojechał ówczesny minister pracy i polityki socjalnej Jacek Kuroń oraz posłowie Zbigniew Bujak i Henryk Wujec, Adam Michnik, ówczesny prezydent Warszawy Stanisław Wyganowski, przywódca powstania w getcie warszawskim Marek Edelman oraz kilku innych prominentów żydów podających się oczywiście za Polaków. W tym gronie nie mogło zabraknąć także Kaczyńskiego, który w swoim stylu separatystycznym ale w otoczeniu kochającego jego inaczej Rabieja samochodem czyli zielonym oplem Fundacji Prasowej Solidarność pojechali z parą w/w osób Kaczyński – Rabiej; Władysław Stasiak, Michał Bichniewicz były mąż posłanki Joanny Lichockiej.

Jak sami możemy się przekonać niedaleko padło jabłko od jabłoni ponieważ w 2019 roku Rabiej jest zastępcą Trzaskowskiego w Warszawie natomiast w stylu fałszywego separatysty gra swoją rolę Kaczyński który Rabieja promował od samego początku z miłości, a teraz Rabiej wciela Naszym dzieciom ich wspólnotową dewiację.

Rafał Gawroński

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2019/03/20/co-robil-rabiej-kaczynskiemu-w-b-jugoslawii/

9 thoughts on “Co robił Rabiej Kaczyńskiemu w b. Jugosławii. Rafał Gawroński

 1. Żydzi po przyjmowali nasze nazwiska i udają gorliwych Polaków.Lider największe partii w Polsce jest homoseksualistą.Ciekawie co by te dewotki zrobiły.Polacy tak wielbią PIS i PO
  że nic nie można z tym zrobić.U nas nie ma partii i Polaków w rządzie.Głosować nie ma na kogo to jest największy problem.Albo agenci na usługach innych państw albo żydzi.
  Pozdrawiam

  1. Dlaczego dzielisz ? PiS jako jedyna partia ma sensowny program wyborczy . Mowa że PiS i PO to to samo bagno(nie ma rządu doskonałego) nic nie daje lecz dzieli Polaków więc jeśli Polacy nie opowiedzą się za jedną partią to zostaniemy w tyle. Mówienie że nie ma na kogo głosować to ABSURD .. najlepiej nie iść na wybory PS: zastanów się komu służysz.

 2. Ozyrys 3 i dwie 6-tki biorąc pod uwagę twój NICK nawet nie da się tych rzygowin co je napisałeś po ludzku skomentować..

  1. Biorac pod uwagę twój Nick to….Sram na twoich bożków. Tylko chieny dzielą Polaków mało jest osób które potrafią łączyć.

 3. ozyrys PIS to szumowiny jak PO.Kaczyński w Magdalence był z Bolkiem.Żeby uzdrowić ten kraj musieliby do władzy dojść Słowianie prawdziwi Polacy a nie żydzi czy komuniści jak obecnie.
  PO jest na usługach Niemiec a PIS na usługach Izraela i USA.Jesteśmy lodziarnią jankesów ich sługusami.Jaki ma PIS sensowny program 500 plus na każde dziecko.Zadłużanie państwa na potęgę.Jesteśmy 40 mln narodem i nic konkretnego nie produkujemy.Jesteśmy uzależnieni od Zachodu.Nawet wodociągi żydom PIS sprzedał.Nie ma na kogo głosować w tym kraju bo to nie Polska tylko Polin.

  1. To prawda że może być lepiej. Oraz prawdą jest że LECH Kaczyński dogadał się z Wałęsa(Bolkiem).PiS spełnił swoje obietnice mimo wielu zapewnień że państwa nie stać na program 500 plus obecnie rząd ma nadwyżkę w budżecie i jest duża ściągalność z podatków (przekrętów) 500+ plus jest potrzebne to tylko się wydaje że nie zobacz na statystykę dzietności żydów i arabów (to jest podmiana głoszenie takich haseł jak depopulacja to największa ściema urządzona przez żydów) około 200 tys kosztuje wychowanie dziecka do dorosłych lat .
   //(Comment)Idąc na referendum w sprawie uni europejskiej wiele osób było za nie frekwencja wyniosła okolo 58 proc. Czy nie lepiej dla tych osób jak by nie przyszli na te referendum :)
   Mam pytanie może jest podchwytliwe Czy PiS to mniejsze zło(odnośnie poprzedniej bardziej sprzedajnej i skorumpowanej władzy i następnych gejowskich ugrupowań)? Czy nie lepiej będzie opowiedzieć właśnie się za PiSem aby uniknąć większego podziału? Pozdrawiam obserwatorze

  2. To prawda że może być lepiej. Oraz prawdą jest że LECH Kaczyński dogadał się z Wałęsa(Bolkiem).PiS spełnił swoje obietnice mimo wielu zapewnień że państwa nie stać na program 500 plus obecnie rząd ma nadwyżkę w budżecie i jest duża ściągalność z podatków (przekrętów) 500+ plus jest potrzebne to tylko się wydaje że nie zobacz na statystykę dzietności żydów i arabów (to jest podmiana głoszenie takich haseł jak depopulacja to największa ściema urządzona przez żydów) około 200 tys kosztuje wychowanie dziecka do dorosłych lat .
   //(Comment)Idąc na referendum w sprawie uni europejskiej wiele osób było za nie frekwencja wyniosła okolo 58 proc. Czy nie lepiej dla tych osób jak by nie przyszli na te referendum :)
   Mam pytanie może jest podchwytliwe Czy PiS to mniejsze zło(odnośnie poprzedniej bardziej sprzedajnej i skorumpowanej władzy i następnych gejowskich ugrupowań)? Czy nie lepiej będzie opowiedzieć właśnie się za PiSem aby uniknąć większego podziału? Pozdrawiam obserwatorze

 4. ozyrys ale co zrobił PIS dla młodych ludzi.Są jakieś ulgi na mieszkania,mniejsze podatki itp.
  Nic nie ma za to mamy podwyżki cen w sklepach na wszystko bo 500 plus kosztuje.Ja zauważyłem że wartość pieniędza spada.Polaków stać na wakacje,fajne auto ale to wszystko to pożyczki z banku.Wypłaty nadal stoją w miejscu i tutaj nic się nie zmieni.UE potrzebuje dużo świeżego nawozu w postaci Polaków czy Ukraińców.Nas jest 39 mln a Ukraińców ponad 40 mln.Ktoś musi robić na UE która jest niczym innym jak tworem nazistów.PIS nie ma pomysłu na Polskę jak PO czy geje od Biedronia.To kolejna partia założona przez wywiad żeby zabierać głosy Pisowi,tak samo było z Kukizem.A tak w ogóle Polski to nie ma to jest Polin.Kraj którym od dekad rządzili i rządzą żydzi i komunistyczne pachołki Rosji z przerwą na PO które było na usługach Brukseli czytaj Niemiec.Przecież tusek został stworzony na początku lat 90 tych przez niemiecką partię CDU by pilnować niemieckich interesów w naszym kraju.Politycy chodzą razem do kawiarni czy baru.Oficjalnie robią wielki szum,szkalują się nawzajem żeby opinia publiczna myślała że są wrogami.To są kumple w większości przypadków i robią Polakom wodę z mózgu.Dlatego Pis nie zrobi nic z aferą Amber Gold bo sami siedzą w bagnie po uszy.Przecież Pis nie rozliczył komunistycznych sędziów czy mordercę Popiełuszki który sobie dobrze żyje i pobiera wysoką emeryturę.Co do Kaczyńskich żydów bo to nie Polacy poparli przy okrągłym stole Bolka i Kiszczaka.Dlatego teraz ludzie PRLu dzięki okrągłemu stołowi zyskali bo się zalegalizowali.Firmy ochroniarskie,wielkie korporacje,spółki należą do nich oni nadal kręcą lody tylko już legalnie.
  Odpowiadam jeszcze w kwestii UE.Ten nazistowski twór jest w kryzysie demograficznym.Za to w Polsce rozmnaża się patologia która po skończeniu szkoły,studiów wyjeżdża do pracy z Polski lub pracuje tutaj na resortowe dzieci.A wystarczyłoby żeby 40 mln Polaków powiedziało dość i poszło pod Sejm.To jest taka siła w narodzie że politycy,wojsko nic by nie zrobili.Wojsko to by stanęło za nami oni też mają rodziny które pracują za najniższą.

 5. Obserwator – szanuję Pana poglądy , ale niech Pan tego nie piszę do ozyrysa bo to sklonowana owca..

  Zeby skonstruować cos takiego to trzeba spozywać to co się wczesniej zwrocilo.

  Rujnują kraj w inny sposób niż PO i ten zadowolony bo nie kradną identycznie.

  To spróbuj zespawać drewno z metalem jak chcesz wszystko łączyć bezmyślnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.