Strona główna > NWO > Apokalipsa > Co planują pachołki diabła

Co planują pachołki diabła

Program „Rosja – 2045”. Oto o czym mówią pachołki diabła i do czego naprawdę dążą (video).

Od Redakcji.

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Kiedy ogląda się tę prezentację w której pobrzmiewa oszałamiająca i fantastyczna informacja o przyszłości ludzkości to trzeba sobie jasno zdać sprawę z tego, że wszystkie projekty to jedynie zasłona dymna, którą stawiają wyznawcy Szatana ażeby przekonać naiwnych i łatwowiernych ludzi o tym, że droga doskonalenia ludzkości dopiero się zaczyna i w końcowym rezultacie ludzie staną się tacy „jak bogowie” – nieśmiertelni i doskonali.

W rzeczywistości jest to typowa manipulacja świadomością po to żeby ukryć prawdziwy cel. Mówią wam, że mamy przed sobą długą drogę do świetlanej i oszałamiającej przyszłości ale tak naprawdę naszym „przewodnikom” potrzeba tylko doprowadzić nas do najbliższego rogu ażeby nas ograbić i zabić. Ale najstraszniejsze jest to, że oni chcą zabić nie tylko ciało ale i duszę!

Pachołki Antychrysta i diabła promujący w świecie idee transhumanizmu, dzięki któremu, jakoby, ludzie zdołają przeszczepić mózg w ciała robotów i załadować jaźń w komputery, mają jeden tylko najbliższy cel – wszczepić każdemu człowiekowi planety chip i (albo) nanieść znamię na czoło i rękę.

a

Naniesienie znamienia Antychrysta jest głównym celem tych potworów. Zgodzicie się, że pod przekonywające rozmowy o nadchodzącej nieśmiertelności ludzi, ładowaniu umysłu i jaźni w komputery i inet-sieci (tak jak w filmach Hollywood), naniesienie znamienia albo wszczepienie chipu wygląda jak drobiazg nad którym nie ma co się zastanawiać.

Można tak powiedzieć, że jest to pierwszy i najmniejszy kroczek na drodze do „świetlanej” ery cybernetycznej i nieśmiertelnej przyszłości ludzkości. To jest właśnie głównym celem satanistów-transhumanistów. Maskując dalekimi i tęczowymi perspektywami ludzkości przekonać ludzi żeby zgodzili się na, wydawałoby się, drobniutki ale bardzo konieczny krok – przyjęcie szatańskiego znamienia i chipów. Oby Bóg im przeszkodził!

Bracia i siostry!

Nie zgadzajcie się na wykonanie tego zgubnego dla duszy kroku. Nie przyjmujcie cyfrowych imion Antychrysta, nie przyjmujcie elektronicznych dokumentów, elektronicznych dowodów tożsamości, chipów, itp. W żadnym wypadku nie zdradzajcie Chrystusa! Dopomóż nam Panie Boże!

Bracia i siostry, ten ruch „Rosja – 2045” jest wspierany na najwyższym poziomie międzynarodowym. Jest on zaledwie niewielką częścią światowego ruchu transhumanizmu, którym kierują wyznawcy Szatana. Jeżeli przeczytacie listę uczestników wchodzących do tego ruchu i biorących udział w kongresach „Globalna przyszłość” to ujrzycie uczonych światowej sławy, przedstawicieli i szefów czołowych, światowych korporacji ponadnarodowych, w tym Google, polityków…

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=EuP33RJMLec

Za: http://3rm.info/mainnews/57697-programma-rossiya-2045-vot-o-chem-zayavlyayut-deti-dyavola-video.html

Data publikacji: 29.06.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *