Strona główna > NWO > Apokalipsa > Co nadciąga na świat…Iluminaci – sataniści wprowadzają Antychrysta

Co nadciąga na świat…Iluminaci – sataniści wprowadzają Antychrysta

Co nadciąga na świat…Iluminaci – sataniści kontrolują narodowe bezpieczeństwo USA i przygotowują świat do przyjęcia Antychrysta.

Iluminaci – satanistyczna sekta, której nazwa pochodzi od słowa „światło”, albowiem ich bogiem, bogiem iluminatów, jest Szatan, anioł światła, Lucyfer.

Wyszukujemy po łacinie słowo „iluminaci” (illuminati). Następnie czytamy je na odwrót (od prawej do lewej – tłum.) i otrzymujemy słowo „itanimulli”. A teraz wchodzimy na strony www.itanimulli.com i www.itanimulli.org. I okazuje się, że znaleźliśmy się na stronie agencji bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych Ameryki czyli NSA USA (National Security Agency) ironicznie nazywanej „No Such Agency” (Nie ma takiej agencji). To o co liczni się spierają i co rozstrząsają jest rzeczywistością i to zupełnie jawnie potwierdzoną. Nie jest to więc żadna „teoria” spisku ale to jest spisek, bez słowa „teoria”.

a

Słowa czytane na odwrót to ulubiona technika satanistów. Trzeba powiedzieć, że nie maskują się zbyt poważnie a nawet robią to celowo, tak ażeby, z jednej strony, można ich było łatwo odróżnić a, z drugiej strony, nie było można niczego udowodnić. Jak to się mówi – „wiedzcie i bójcie się”. I to nie z powodu niedbalstwa czy niefrasobliwości ale z zadufania w potęgę własnej władzy.

Ci, którzy poszukują przyczyn wydarzeń światowych w sferze pieniędzy, zasobów naturalnych, w walce klas, etnosów, itd., głęboko się mylą. Tak, to wszystko ma miejsce ale jest to na niższym poziomie. Główna oś światowej historii to wojna diabła z Bogiem i wojna żydów-kabalistów i, kontrolowanych przez nich, żydomasońskich (dokładniej satanistycznych) lóż, z chrześcijaństwem, a w pierwszej kolejności z prawosławiem.

Na Zachodzie katolicyzm oni już wzięli pod pełną kontrolę, to już jest „judeo-katolicyzm” a nawet satanizm. Papież powita Antychrysta z otwartymi ramionami. Ten, tak zwany, „chrześcijański pasterz” w rzymskiej synagodze uznaje żydów za swoich starszych braci. Zdrajca Chrystusa uznaje za „braci” tych, dla których Chrystus jest fałszywym mesjaszem, tych, którzy oczekują nadejścia Antychrysta.

Tak więc ażeby sprowadzić swojego moshiacha, którego powinny uznać za „boga” wszystkie wyznania religijne, pozostało im tylko zgniecenie prawosławia. Mają oni nadzieję na osiągnięcie tego celu drogą przeprowadzenia tego, tak zwanego, Wszechprawosławnego, a w istocie wilczego, bezbożnego soboru. Na tym zgromadzeniu, po dobrowolnej zdradzie Chrystusa przez prawosławną hierarchię wszystkich lokalnych Cerkwi Prawosławnych i po milczącej zgodzie na to absolutnej wiekszości ich prawosławnej trzody, Łaska Boża opuści ludzkość i z dopustu Bożego uzyska moc Antychryst i jego armia piekielna. Dla świata rozpoczną się straszne i ogniste czasy kataklizmów, katastrof, wojen, utrapień i dopustów.

Dopomóż nam Panie!

aa

Pachołki Antychrysta zorganizują przedstawienie, taki wspaniały spektakl, wykorzystując w nim wszystkie osiągnięcia nauki i techniki. Będą i głosy z nieba i „zjawiska” na niebie (Blue Beam) i „zmartwychwstania” – wszystko w najlepszym hollywoodzkim stylu i tradycji, i to jeszcze z wzięciem pod uwagę mentalności różnych warstw społecznych, jeżeli w ogóle nie każdego konkretnego człowieka. Mają bazę danych na każdego człowieka, nie na próżno zbierają oni potworną ilość informacji o wszystkim i o wszystkich.

Słabości i skłonności każdego człowieka będą uwzględnione – superkomputery pomogą przetworzyć ogromne ilości informacji i wyciągnąć właściwe wnioski. I wiele zaproponują. Nawet zaproponują nieśmiertelność, jak już otwarcie mówią o tym transhumaniści. Zaproponują nieśmiertelność tutaj, bezpośrednio na Ziemi, właśnie teraz!, nowe osiągnięcia genetyki, znajdą gen starości (albo rzekomo znajdą)…

Oddaj hołd Antychrystowi a zostaniesz nieśmiertelnym! Nie, gdzieś tam, nie w Niebie, ale akurat właśnie tutaj. Tylko przyjmij znamię bestii. Powiedzą: „Ależ to nie jest wcale żadna bestia, oszukano was, to bóg, mesjasz, zbawiciel, i oto właśnie teraz obdarza cię zdrowiem, pomyślnością i nieśmiertelnością”.

Czy zdołają ludzie, w tym i nazywający się prawosławnymi, oprzeć się? Większość ludności Ziemi będzie w zachwycie, uwierzy Złemu i z radością pójdzie na zatracenie. I liczni wybrani ulegną zwiedzeniu.

Ale pamiętajcie, że Chrystus ostrzegał: ” Wtedy jeśliby wam kto rzekł: Oto tu jest Chrystus, albo tam, nie wierzcie. Albowiem powstaną fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i dziwy, tak żeby w błąd byli wprowadzeni (jeśli być może) nawet wybrani. Oto wam powiedziałem. Jeśliby więc wam rzekli: Oto jest na pustyni, nie wychodźcie; oto wewnątrz gmachu, nie wierzcie. Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachodzie, tak będzie i przyjście Syna Człowieczego”. (Ewangelia Św. Mateusza Apostoła 24:23).

Za: http://3rm.info/publications/63049-chto-gryadet-na-mir-illyuminaty-satanisty-sidyat-v-nacionalnoy-bezopasnosti-ssha-i-gotovyat-mir-v-prinyatiyu-antihrista.html

Publikacja: 1.06.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *