Strona główna > Świat > Co myślą Żydzi o ludzkości?

Co myślą Żydzi o ludzkości?

Izraelscy żołnierze porywają dziewczynę. Ty też byś się zmoczył gdybyś miał pojęcie co z nią zrobią… zbiorowy gwałt a potem mord są powszechne.

a
Szlachetna i pokojowa armia Narodu Wybranego

Jest to wspaniały przykład pokazujący jak Żydzi postrzegają ludzkość. Faktycznie widzą tylko siebie jako ludzi, reszta planety to Goje (bydło) lub zwierzęta, a nawet owady. Ale prawdą jest, że oni nie są ludźmi jak my. Brakuje im ważnych cech ludzkich takich jak sumienie i niezdolność do zrobienia niczego poza fałszowaniem ludzkich uczuć.

Nie ma potrzeby mówienia niczego więcej o pewnym filmie. Jest w nim izraelski żołnierz, który mówi o narodzie palestyńskim uwięzionym w największym na świecie więzieniu na świeżym powietrzu, gdzie często się do nich strzela, porywa dla organów, atakuje i poluje na nich dla sportu, pozbawia podstawowych rzeczy jak żywność, woda, lekarstwa, nie pozwala się im łowić ryb we własnych wodach, najeżdża się i niszczy ich gospodarstwa itp. Lista okropności dokonywanych przez Żydów wobec Palestyńczyków jest długa i obrzydliwa, a jeszcze te potwory chcą byśmy bili się w piersi za ich sfałszowany holokaust?

Każdy kto wspiera Żydów i ich terrorystyczne państwo Izrael jest zdrajcą ludzkości i powinien być traktowany jako zdrajca. Ci którzy myślą, że celem tej witryny jest niszczenie Żydów jest w błędzie, ponieważ każdy ich zwolennik, pomocnik i inni zdrajcy będą (i powinni być) traktowani z równą surowością.

a

Nie bądź głupi jeśli myślisz, że Żydzi nie zrobiliby tak z twoimi dziećmi. Gdzie według ciebie znalazły się wszystkie zaginione dzieci w rodzinach zastępczych? Co według ciebie staje się z tysiącami dzieci, które giną co tydzień w tym kraju? Co według ciebie mogłoby się stać gdyby Żydom pozwolono wędrować swobodnie po twoim kraju jak robią to w Palestynie? Zignoruj problem żydowski i zgotuj swoim dzieciom taki sam los.

What Jews Think of Humanity

http://www.therebel.org/opinion/hate/382612-what-jews-think-of-humanity

Adam Austin, tłumaczenie Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.