Strona główna > Ukraina > Chazaria-Ukraina w Eurosodomie i nowy hymn Chazarii-Ukrainy „Sława Herojam”

Chazaria-Ukraina w Eurosodomie i nowy hymn Chazarii-Ukrainy „Sława Herojam”

Ukraińska rewolucja narodowo-wyzwoleńcza pod przewodem Chazarów i pod rewolucyjnym gestem zaciśniętej pięści. Powstań wyklęty ludu Ziemi !!!

Sodomska sotnia kroczy ulicami eurosodomskiego Kijowa niosąc transparenty o treści "Sodomia lepsza od rusizmu". Talmudyczna Chazaria w pełni rozkwitu.
Sodomska sotnia kroczy ulicami eurosodomskiego Kijowa niosąc transparenty o treści „Sodomia lepsza od rusizmu”. Talmudyczna Chazaria w pełni rozkwitu.

To zdjęcie jest chyba najlepszym anty-majdaniarskim argumentem (zdjęcie z zasobów ukraińskich LGBT-owców) świadczącym o degeneracji współczesnej Ukrainy. Transparent w centrum zdjęcia o treści „Sodomia lepsza od rusizmu” jest koroną stworzenia i wisienką na torcie. Ukro-sodomici nie pozostawiają wyboru, jesteś albo sodomitą albo Ruskim. Zauważmy, że jest również transparent o treści „Raduga ot słowa radost’ – Tęcza (sodomska) od słowa radość”, „Precz z homofobią”, jest habsburska flaga z chazarską tamgą (obecnie flaga państwowa Ukrainy), jest niebieska flaga Eurosodomy z kręgiem 12 gwiazd – plemion Izraela, i jest także wiele tęczowych flag proktologicznych. Zgodnie z zasadami „syfilizacji euro-atlantyckiej” –  dwa w jednym,  czyli Sodoma i Gomora w Kijowie.

a21

NOWY HYMN CHAZARII-UKRAINY –  „SŁAWA HEROJAM”

https://www.youtube.com/watch?v=WTRut43gxIE

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Na podstawie: http://3mv.ru/publ/chto_zhdet_ukrainu_v_evrosojuze/7-1-0-40287

ОНИ НЕ ОСТАВЛЯЮТ НАМ ВЫБОРА. СЕРГЕЙ ВЕСЕЛОВСКИЙ

Data publikacji: 12.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *