Strona główna > Świat > Clintonowie śmiertelnymi wrogami katolików

Clintonowie śmiertelnymi wrogami katolików

Wikileaks ujawnia e-maile Clintonów, które demaskują ich jako „nienawistników katolików” i nazywają neokonsewatywnych neo-kościelniaków (członków judeochrześcijańskiej sekty soborowej – tłum.), nie wspominając już o tradycyjnych katolikach, „niewiarygodnymi obszczymurami”.

aa

E-maile Clintonów porównują wprawdzie neokonserwatywnych neo-kościelniaków do ewangelicznych protestantów to jednak Clintonowie mają w tym wypadku rację odnośnie konserwatywnych neo-kościelniaków, którzy są odpowiednikiem protestanckich ewangelików. Nowy „neo-kościół”, przystosowany do Nowego Porządku Świata, został założony w 1964 roku podczas II Antysoboru Watykańskiego i oparty jest na protestantyzmie, jak to przyznał lider tej judeochrześcijańskiej sekty soborowej, prezbiter Hannibal Bugnini.

———————————————————————————————————————-

Dnia 11 października 2016 roku została opublikowana przez Wikileaks część e-maili pochodzących z kampanii prezydenckiej Hillary Clinton, które utożsamiają konserwatywnych neo-kościelniaków z protestanckimi ewangelikami.

E-maile ukazują wysokich funkcjonariuszy kampanii prezydenckiej Hillary Clinton jako osobników ociekających nienawiścią do katolicyzmu i osobiście atakujących Ruperta Murdocka, szefa wydziału wykonawczego „Fox News International”, za wychowywanie swoich dzieci w neo-kościele (według Clintonów „katolickim”) oraz nazywających konserwatywnych neo-kościelniaków „niewiarygodnymi obszczymurami” (chrześcijańskiej) Wiary.

Sama Clinton twierdzi, że jest metodystką chociaż rzadko wchodzi do zboru, no chyba że w celach politycznych. W jednym z e-maili menedżer kampanii Hillary Clinton, John Podesta, oskarżył konserwatywnych neo-kościelniaków o „drastyczne zacofanie w kwestii genderyzmu”. Prezes konserwatywnej grupy neo-kościoła, Bill Donahue z Katolickiej Ligii Praw Religijnych i Obywatelskich, zareplikował, że Clintonów „pogarda do katolicyzmu (sic!) jest wyraźna”.

Podesta przyznał także w ujawnionych e-mailach, że jego zainteresowania wykraczały dużo dalej niż tylko wyrażanie poglądów. „My (clintonowscy liberałowie) zorganizowaliśmy katolików w Aliansie na rzecz dobra wspólnego żeby byli gotowi na taką chwilę jak ta”. Ta organizacja jest jednoznacznie zaprojektowana do infiltracji neo-kościoła i promocji ideologii progresywizmu. Ta sama metodologia była zastosowana (z powodzeniem) przez modernistów/liberałów w celu podłożenia neo-kościoła Nowego Porządku Świata jako Kościoła „instytucjonalnego” w dniu 21 listopada 1964 roku. (Niektóre informacje zostaly zaczerpnięte z „Britbart News”).

Prawdziwi katolicy, to co krąży wokół to i przychodzi. Neokonserwatywny neo-kościelniak Bill Donahue był w przeszłości, tak samo jak teraz Clintonowie, szybki w potępianiu prawdziwych, tradycyjnych katolików za to, że nie zginają kolan przed marksistowskim establishmentem neo-kościoła Nowego Porządku Świata. Trzeba przyznać, że Clintonowie mają rację co do neo-kościelniaków, że są oni odpowiednikiem protestanckich ewangelików.

Clintonowie są prawdopodobnie nieświadomi faktu, że judeochrześcijańska sekta soborowa Nowego Porządku Świata, założona w 1964 roku na II Antysoborze Watykańskim, oparta jest na protestantyzmie. Ten fakt został udokumentowany przez lidera heretyckiego ruchu neo-kościoła, prezbitera Hannibala Bugnini’ego w jego, liczącej tysiąc stron, książce zatytułowanej „La riforma liturgica (1948-1975)”. Teraz wygląda na to, że zakulisowo dokonywany jest nawet jeszcze większy przewrót modernistyczno-liberalny mający na celu zastąpienie neo-kościoła jeszcze podlejszą imitacją, jeżeli jest to tylko możliwe.

Ojcowie TRADITIO

aaa

a1

Za: http://www.traditio.com/comment/com1610.htm

Data publikacji: 13.10.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *