Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Cisza o brakującej broni nuklearnej w amerykańskich arsenałach

Cisza o brakującej broni nuklearnej w amerykańskich arsenałach

“Wściekły izraelski minister spraw zagranicznych Avigdor Lieberman nonszalancko wypowiada się na temat przygotowań do inwazji Gazy, nawet bez najmniejszego protestu ze strony USA czy Europy. Trójka zaginionych nastolatków i związanym z tym przesadnym rozprawieniem się z Hamasem i Zachodnim Brzegiem, wywołały pożądany rezultat marketingowy. . . ani jednego głosu za sankcjami przeciwko Izraelowi.

a

Izrael wybiera wojnę z Gazą: Zachód milczy

Czas „milczenia” wobec wszystkiego co Izrael robi się skończył: zwłaszcza jeśli to „milczenie” dotyczy brakującej w amerykańskich arsenałach broni nuklearnej.

Kilka dni temu wspomniałem o istnieniu ISIS i jej bezpośrednich powiązaniach z praktycznie wszystkim co dotyczy bezpieczeństwa Ameryki razem z umowami komercyjnymi i bezpieczeństwem tego kraju i świata, biorąc pod uwagę głębokie zaangażowanie ISIS w całym przemyśle obronnym USA: http://www.rense.com/general96/disentang.html

To doprowadziło prosto do kolejnego kawałka tej nieoficjalnej puzzle:

Witamy w Fort Huachuca, siedzibie US Army Intelligence Center i US Army Network Enterprise Technology Command (NETCOM) / 9th Army Signal Command. Located w Cochise County, w płd-wsch. Arizonie, około 22 km na północ od granicy meksykańskiej, Fort Huachuca zaaneksowany w 1971 przez miasto Sierra Vista i w 1976 uznany za krajowy punkt orientacyjny.

Na stronie KLIENTÓW portalu ISIS taka jest pozycja No. 1:

US Army Intelligence Center & Fort Huachuca (USAIC & FH)?

Human Intelligence (HUMINT) Instructors

Z dokładniejszego czytania tych 2 miejsc staje się jasne, że Fort Huachuca i ISIS są odpowiedzialne za transport logistyczny broni i trasy operacyjne odnośnie przemieszczania amerykańskiej broni nuklearnej. http://jitc.fhu.disa.mil/

Jeśli są przecieki albo braki broni nuklearnej w amerykańskich arsenałach broni, to jest to istotne dla uczciwości albo jej braku u Izraela, jako rzekomego sojusznika USA, bo Izrael odpowiada za zachowywanie „bezpieczeństwa” całej amerykańskiej broni nuklearnej. Pomyśl o tym w następnych kilku [tłustą czcionką] akapitach tego artykułu:

„Najbardziej wyróżniającą cechą Gazy jako zagrożenia jest to, że jest całkowicie bezbronna, ale stanowi wiele grupowych celów kary, takie jak wodociągi i elektrownia, szpitale i szkoły. Izraelscy syjoniści od zawsze kochają mordy innych dzieci.

Hezbollah wydaje się zsunąć z listy zagrożeń, tak jak ISIS, który twierdził, że porwał trzech nastoletnich osadników, i posiada także broń nuklearną do użycia na Izrael”.

Kirwan: Biorąc pod uwagę większa rolę ISIS, jaką odkryliśmy niedawno we wszystkim co militarne jeśli chodzi o US & Izrael: można bezpiecznie powiedzieć, że nic nie powinno się usuwać ze stołu w tej sprawie rzekomo zaginionych nastolatków, albo możliwych nuke’ów, które Izrael planuje użyć przeciwko USA.

W skrócie: powinno się zorganizować publiczną komisję śledczą w sprawie broni nuklearnej Izraela, jak również jego nadużyć tej broni, wysyłania jej z powrotem do FJK, bo jedynie jawne dochodzenie mogłoby oczyścić Izrael z zarzutów szantażu nuklearnego, o który od dekad podejrzewa się Izrael: mimo zbyt cichej opinii publicznej na ten temat!

„Izrael dobrze wie gdzie teraz ISIS jest w Iraku, ale. . . zapominamy, że Izrael wspiera ISIS i innych terrorystów w Syrii. Mając taki wybór IDF wybiera dzieciaki.

To nie tylko pokazało zieloną flagę dla większej izraelskiej agresji, ale w istocie czyni Zachód współwinnym wszystkiego co się teraz dzieje. Nic nie odwiedzie Izraela od działań wojskowych kiedy chce całkowicie zmienić geopolityczną dynamikę, inną od tak samo zmieniającej dynamiki szybkich i silnych sankcji ze strony społeczności międzynarodowej. Dotychczas świat odmawiał zrobienia tego dla własnego bezpieczeństwa, razem z innymi głównymi zagrożeniami, o czym można przeczytać poniżej”.

Istnieją także przyczyny handlowe jak i polityczne by świat powstrzymał Izrael od dalszych ataków na Palestynę.

„Tu nie chodzi o żadną tradycyjną sprawę bezpieczeństwa Izraela w bieżącym odwecie, który jest przykrywką dla czegoś innego. I jednym powodem jest to, że syjoniści chcą storpedować palestyńską integrację w ONZ. Dlaczego? Ponieważ oficjalne uznanie przez społeczność światową jako państwo, da Gazie i Zachodniemu Brzegowi natychmiastowe i niepodważalne prawa do ogromnych złóż ropy naftowej i gazu znajdujących się przy brzegu w łatwej do pozyskania płytkiej wodzie, jak np. Katar. Na pewno są to mniejsze rezerwy, ale na tyle duże, aby zmienić dynamikę Bliskiego Wschodu.

Liban i Syria maja podobny potencjał nadbrzeżnej ropy i gazu, których wykorzystanie przekształciłoby gospodarki i długoterminowy rozwój milionów od dawną cierpiących Arabów w tych krajach. Dałoby im także gotówkę na obronę przed izraelską agresją, dając im nie tylko dostęp do najlepszej broni, ale i zdolność działań odwetowych… wzajemnej pewności zniszczenia, takiego które dobrze nm służyło w czasie zimnej wojny. Mieliśmy więcej wybuchów nuklearnych, w wersji mini, od teoretycznego zakończenia zimnej wojny”.

Więcej pod tym linkiem:

http://www.presstv.ir/detail/2014/07/01/369414/israel-choosing-war-on-gaza-west-silent/

Ostatnią rzeczą jaka potrzebna jest światu w tej chwili, to całkowicie niekwestionowany Izrael, w żadnej sprawie, odnośnie tego w co angażuje się teraz bandyckie państwo.

Zamiast potulnie godzić się na to co Izrael teraz robi, świat musi zainicjować międzynarodowe sankcje wobec tego bandyckiego miejsca, przygotowując się do oskarżenia Izraela w sądzie światowym za zbrodnie międzynarodowe jakich dokonał na przestrzeni ostatnich 66 lat ich nędznej egzystencji.

W ciągu tych lat Izrael nie spełnił żadnej z rezolucji wydanej przeciwko niemu, więc dlaczego świat miałby po prostu przymykać oko, tylko dlatego, że stroną winną zawsze jest Izrael? Wystarczy spojrzeć w oczy Liebermana (video pod linkiem poniżej) i zobaczyć czy nie wydaje się wam poważnie psychopatycznie zaburzonym wybrykiem natury, a nie tylko nieudolnym graczem politycznym z kraju największej liczby problemów w dzisiejszym świecie?

Netanyahu obiecuje totalną wojnę z Gazą

http://www.presstv.ir/detail/2014/06/29/369178/netanyahu-vows-allout-war-on-gaza/

„Wypowiedź pojawiła się kiedy minister spraw zagranicznych Avigdora Lieberman wzywał do ponownej okupacji Gazy, kiedy izraelskie siły przygotowują się do możliwej totalnej wojny z żyjącym w nędzy terytorium.

Izraelskie samoloty już od soboty dokonały dziesiątki ataków na środkową i południową Gazę, raniąc wielu Palestyńczyków. Izraelczycy twierdzą, że te ataki są odwetem za rakiety wystrzeliwane z Gazy. Ale Palestyńczycy nie mają żadnych dronów, samolotów bojowych, czy nawet wyrafinowanego systemu rakietowego by zaatakować Izraelczyków”.

Kirwan: Izrael zawsze twierdzi że został zaatakowany rakietami z Gazy, ale nigdy nie pokazuje żadnych ofiar, i Izrael był oskarżany o to iż sam wystrzeliwał te rakiety na przestrzeni lat, żeby podtrzymać pretekst iż w jakiś sposób głodujący Palestyńczycy weszli w posiadanie wyrafinowanych rakiet by marnować je na Izraelu?

Narody świata wiedzą dokładnie jak zepsuty jest Izrael. Jedyną rzeczą, utrzymującą ich u władzy i z dala od światowych śledztw, międzynarodowych embarg i sankcji są przestępcy na szczycie każdego rządu, którzy robią dokładnie to co za każdym razem Izrael dyktuje! Nadszedł czas, aby wyrwać się z tej formy i napluć w twarz Izraela. Trzeba ich ściągnąć w dół, albo nie pozostanie nic ze świata, by ktokolwiek na nim żył!

Obecnie Izrael stanowi największy problem dla całego świata! Trzeba się nim zająć teraz, zanim ten o zniszczonym mózgu psychol w tym nielegalnym nowotworze zniszczy cały cholerny świat!

Źródło:

Israel Choosing War on Gaza: West is Silent

http://www.presstv.ir/detail/2014/07/01/369414/israel-choosing-war-on-gaza-west-silent/

http://www.rense.com/general96/silencemss.html

Tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *