Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Ciekawostka: fartuszkowi wyszli z cienia

Ciekawostka: fartuszkowi wyszli z cienia

Fartuszkowi szatańscy rewolucjoniści wyszli z cienia i prowadzą stronę internetową pod adresem:

https://illuminati.am/

Można zapoznać się z ich publiczną działalnością (z pozoru nieszkodliwą) ale przede wszystkim należy ludzi przed nią przestrzec. Nadchodzą czasy w których władza tych plugawców stanie się całkowicie jawna a ci, którzy istnienie iluminatów szyderczo kwitowali określeniem „teoria spiskowa” będą gryźć się w język. Ale na to już jest za późno.

Więcej o Iluminatach pod linkiem – kliknij.

***************************

1776 – wykształcony przez Jezuitów Adam Weishaupt stworzył organizację zwaną ‘Bawarscy Illuminati’. Weishaupt głosił, że nienawidzi Jezuitów, ale swoją organizację oparł na modelu ich zakonu. Jej celem były: przejęcie kontroli nad wszystkimi znaczącymi jednostkami świata, jak również stworzenie globalnego rządu zwanego ‘Nowym Porządkiem Świata’. Dniem założenia tej organizacji był 1 maja, jej założenia były bardzo podobne do propagandy komunistycznej:

zlikwidowanie monarchii

zlikwidowanie poszczególnych rządów

zlikwidowanie prywatnej własności

zlikwidowanie nacjonalizmu

zlikwidowanie małżeństwa

zlikwidowanie religii

edukacja dzieci wg ściśle określonych reguł i programu.

Organizacja Illuminati rozrastała się poprzez loże masońskie i osiągnęła ponad 3000 członków. Na początku działalność jej była zakazana kiedy książę Bawarii poznał zamierzenia Weishaupta. Wtedy Illuminati podjęli działalność wewnątrz organizacji masońskich poprzez grupę zwaną Jakobinami, w celu doprowadzenia do rewolucji francuskiej. Rewolucjoniści przeprowadzili egzekucję króla Francji, jak również wielu przywódców francuskiego kościoła katolickiego oraz użytych w tym celu masonów. Mason Napoleon Bonaparte zaatakował państwa papieskie i wziął papieża jako zakładnika, który wkrótce zmarł. Wykształcony przez Jezuitów Emanuel Joseph Sieyes zorganizował zamach stanu i w ten sposób Napoleon stał się dyktatorem rewolucyjnej Francji. Następny papież wzięty również przez Napoleona jako zakładnik, ukoronował go na cesarza, oraz zdecydował o przywróceniu działalności zakonu Jezuitów.

Drugim skrzydłem Illuminati są syjoniści. Syjonizm jest filozofią uważającą żydów za rasę przywódców świata i pochodzi od czasów starożytnego Egiptu oraz mistycznej tradycji znanej jako kabała.

Kabalistyczny bankier Mayer Rothschild założył pierwszy nowoczesny bank międzynarodowy, kiedy wysłał swoich pięciu synów do głównych stolic Europy w celu stworzenia jego filii. Rothschildowie zgromadzili swoje fortuny poprzez finansowanie wszelkiego rodzaju konfliktów, a ich statki były jedynymi które mogły kursować kanałem między Anglią I Francją w czasie wojen napoleońskich. Natan Rothschild, mieszkający w Anglii specjalnie podał niekorzystny wynik bitwy pod Waterloo, przez co spowodował sztuczne zawalenie się londyńskiej giełdy, co pozwoliło mu na wykupienie angielskiej gospodarki (angielski pens za dolara) oraz przejęcie Centralnego Banku Anglii i w ten sposób zapanował całkowicie nad gospodarką angielską. Agenci Rothschildów zaczęli zakładać prywatno-publiczne banki centralne na całym świecie po to, by syjonizm mógł wykorzystywać gospodarki tych narodów.

Syjonizm jest finansowym skrzydłem Iluminatów, zaś Rothschildowie stali się bankierami kościoła katolickiego od co najmniej 1823.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *