Ciekawe książki

Dla zwolenników książek o tematyce kryminalnej, sensacyjnej i szpiegowskiej polecam książki Wydawnictwa 'Zapiski – Joanna Brońska'. Najpierw proszę zapoznać się z informacją o niektórych książkach Wydawnictwa, podanych w załączonych ulotkach i ewentualnie potem skontaktować się z Wydawnictwem telefonicznie lub za pomocą maila. Ceny są przystępne, a tematyka bardzo ciekawa, głównie z okresu po rozpadzie ZSRR w 1991 roku, w Polsce mało znana. Autor przedstawia wiele szczegółów o działalności służb specjalnych, prokuratury, GRU, dawnego KGB, obecnej FSB, ich konkurencyjności na podstawie swojej wiedzy, wyniesionej z pracy w tych resortach jak również informacji od przyjaciół i kolegów, którzy pracowali i którzy w nich pracują. Książki czyta się jednym tchem.

Poza tym dla zainteresowanych wiedzą o Chazarach polecam 2 następujące książki Tatiany Graczowej, wydanej przez to Wydawnictwo:

– Święta Ruś przeciwko Chazarii

– Niewidzialna Chazaria.

Autorka jest politologiem i naukowcem w Akademii Wojskowej Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, specjalistą w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego. Odsłania rolę Izraela w polityce światowej, władzę bankierskiej rodziny Rothschildów i jej rolę w budowaniu Nowego Porządku Światowego (NWO), przedstawia nową religię, jaką przygotowuje światu Chazaria. A. Leszczyński

ulotka – kopia – (3) – kopia- kopia

ulotka – kopia (2) – kopia – kopia

ulotka – kopia (2) – kopia

ulotka 05 – kopia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.