Strona główna > Świat > Ciągła presja na mord rytualny w Syrii

Ciągła presja na mord rytualny w Syrii

George Galloway
George_Galloway
George Galloway

Presja ministra Williama Hague na to, żeby brytyjski parlament kolejny raz głosował w sprawie interwencji zbrojnej w Syrii

Brytyjski minister spraw zagranicznych powiedział, że ponowne głosowanie w brytyjskim parlamencie byłoby możliwe tylko pod warunkiem zabezpieczenia przez rząd wsparcia partii pracy. Dodał również, że nie da się przewidzieć wyniku powrotu sprawy Syrii do Parlamentu, chyba że okoliczności zmienią się w sposób „dramatyczny”.

Jesteśmy demokratami, a parlament zadecydował, więc nie planujemy wracać do tego ponownie. Jak powiedział Philip Hammond, jeśli dojdzie do dramatycznej zmiany sytuacji, to oczywiście wtedy wszyscy będziemy patrzeć na te sprawy w innym świetle” – powiedział Hague w rozmowie z BBC.

Mieliśmy do czynienia z wielką niechęcią posłów w sprawie tego głosowania, nawet dla działań raczej łagodnych. Opozycja zachowała się, muszę to powiedzieć, w sposób dość oportunistyczny i stronniczy. Tak więc nie byłoby gwarancji na przyszłość, że nie zachowają się w ten sposób na nowo” – powiedział Hague.

Po burzliwym głosowaniu nad wnioskiem Camerona o zgodę na wzięcie udziału w zbiorowym, międzynarodowym, rytualnym mordzie na Syryjczykach, premier poniósł klęskę. Oficjalne stanowisko szefów frakcji partyjnych brytyjskiego parlamentu brzmiało, że ponownego głosowania w tej sprawie nie będzie. Marionetki rządu światowego szukają teraz pretekstu, aby przywrócić planowany tok spraw żydowskiego porządku NWO.

Ostatnio deputowany George Galloway powiedział, iż uważa, że to izrahellski reżim jest głównym winowajcą zamordowania setek cywilów w Syrii, ponieważ zapewnia różnorodne wsparcie grupom terrorystycznym powiązanym z al-Kaidą, jakie użyły broni chemicznej przeciw ludności cywilnej, o czym zawiadamia nowy raport Press TV.

Jeśli doszło do jakiegoś użycia gazu paraliżującego, to zrobili to rebelianci…Jeśli doszło do użycia broni chemicznej, to właśnie al-Kaida jej użyła„, powiedział deputowany z Bradford West, George Galloway.

A kto dał al-Kaidzie broń chemiczną? Oto moja teza: to izrahell dał im broń chemiczną”, dodał Galloway.

źródło: http://wakeupfromyourslumber.com/news/william-hague-says-uk-parliament-could-get-another-vote-intervention-syria

przygotował: stophasbara

**********************************

Znany podżegacz wojenny John McCain usłyszał kilka słów prawdy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.