Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > CIA – plan stworzenia inteligentnych miast w celu sprawowania kontroli absolutnej nad społeczeństwem

CIA – plan stworzenia inteligentnych miast w celu sprawowania kontroli absolutnej nad społeczeństwem

Pegasus Global Holdings (PGH) zarejestrowany znakiem towarowym Mobile Arch Partners (MAP) współpracuje z DHS, CIA, Departamentem Obrony i Transportu, aby utworzyć całkowity nadzór poprzez inteligentne miasta. Centrum Badań Innowacji i oceny na Uniwersytecie w Nowym Meksyku (UNM) oraz licznych firm „high-tech” pomagają w projektowaniu inteligentnych miast, które będą szpiegować każdego.

Dwa lata temu PGH ogłosił swoje plany o wydaniu $ 1 miliard aby zbudować pełnej skali makietę „Smart City” wraz z kamerami, mikrofonami, urządzeniami monitorującymi bluetooth, czytników tablic rejestracyjnych i zapewnienie nadzoru sieci komórkowych. Oznacza to, że federalni zaprojektowali  makietę miasta stworzonego do bardziej doskonałego nadzoru kontroli obywateli.

CIA “Signature School” – projektowanie inteligentnych miast

W dniu 10 listopada 2016 roku dyrektor CIA James O.Brennan spotkał się z dziesięcioma uczonymi z NSSP, po ogłoszeniu, że UNM ma być wyznaczony do szkolenia ekspertów w dziedzinie projektowania inteligentnych miast. Artykuł w Albuquerque Business First pisze: „…program będzie pogłębieniem współpracy między CIA i UNM.”

Zaledwie dwa tygodnie temu okazało się, że zostały zainstalowane ponad 3200 kamer i mikrofonów w San Diego, co czyni z niego pierwszym miastem w którym wykorzystano na szeroką skalę nadzoru „Smart City”, można założyć że zostały one już wcześniej użyte w Nowym Meksyku przed zainstalowaniem ich właśnie w San Diego. Jako to się stało? Dwa lata temu CIA “Signature School” pomógł stworzyć dużą skalę makiety inteligentnego miasta i teraz tysiące szpiegowskich lamp ulicznych zostały zainstalowane w San Diego. Niestety przewidywania, że ShotSpotter i GE pracowali razem, aby plan rozmieszczenia szpiegowskiego oświetlenia się spełnił.

UNM twierdzi, że ma 100% programów za pośrednictwem pracy z CIA, FBI, DHS i wielu innych agencji rządowych. UNM posiada również liczne kursy bezpieczeństwa wewnętrznego, a wyszukiwarka google na “University of New Mexico and Homeland Security” miała ponad milion odsłon.

DHS jest kluczowym elementem w projektowaniu inteligentnych miast, planu CITE, która obejmuje bezpieczną strefę testów dla pierwszej technologii reagujących z korzyścią bliskości infrastruktury cywilnej i handlowej. Według „The Future of Smart Cities”, DHS jest pomocą w rozwoju tej technologii i ich infrastruktury fizycznej.

„Smart Cities” – pełne zastosowanie technik wojskowych by szpiegować wszystkich

Według PGH są one również ekspertami w komersalizacji technik wojskowych na rynku oraz militaryzacji globalnych technologii handlowych dla DOD i innych agencji rządowych USA, czyli specjalizuje się w wykorzystaniu szpiegowskiego sprzętu wojskowego w inteligentnych miastach.

Krótka lista firm pracujących dla inteligentnych miast:

  • Cisco
  • Siemens
  • IBM
  • Microsoft
  • GE
  • Intel Corp
  • AT&T Inc.
  • Samsung

Dla ciekawych szczegółowa lista firm działających na rzecz inteligentnych miast, ich celem jest aby zmienić wszystkie miasta w ten „nowoczesny” model :

https://www.transportation.gov/smartcity/interested-organizations/list

https://www.cbinsights.com/blog/iot-smart-cities-market-map-company-list/

Korporacje nie dbają o naszą prywatność, one mają zawsze tylko jeden cel – zysk, teraz przyświeca im cel, zarobić jak najwięcej na rynku Smart City.

FAA-drones

Inteligentne miasta są jak trutnie nadzoru

Raport o zabezpieczaniu inteligentnych  miast o nazwie „Stworzenie bezpiecznego Miasta – program DRON” – przewiduje iż policja, straż pożarna i DOT będą używać dronów do szpiegowania obywateli. Raport ostrzega również, że drony będą wykorzystywane do powszechnej inwigilacji nie tylko dla rzekomego bezpieczeństwa, ale do pełnej kontroli wszelkich niepożądanych zachowań. Nadzór obywateli dronami przewiduje się, że da zarobić korporacjom do roku 2025 aż $ 8,7 mld.

Warto przypomnieć, że federalni wykorzystali DARPA i AQUAINT do szpiegowania obywateli przez wiele lat, wątpliwe jest sądzić, że takie czyny zaniechali.

Elity powolnymi krokami tworzą jedno wielkie więzienie pod przykrywką rzekomego bezpieczeństwa i rozwoju technologicznego.

Źródło: http://www.activistpost.com/2017/03/cia-signature-school-creating-total-surveillance-smart-cities.html?utm_content=buffer0767e&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Tłumaczenie Sobrius

Źródło polskie: https://www.nwo.report/nwo/cia-plan-stworzenia-inteligentnych-miast-celu-sprawowania-kontroli-absolutnej-nad-spoleczenstwem.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.