Strona główna > Bez kategorii > Churchill – Zdrajca

Churchill – Zdrajca

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2012/09/17/churchill-the-traitor/

Odtajnione ostatnio dokumenty dowodzą ponad wszelką wątpliwość, że Winston Churchill był częścią judeo-masońskiego spisku mającego na celu zastąpienie Neville’a Chamberlaina i wciągnięcie nas do wojny, to wynika z wybranych dokumentów pochodzących z narodowych archiwów, jak np. z roku 1939 raporty MI5 na temat członka parlamentu, Sir Archibalda Maule-Ramseya i innych 224 członków jednej z ważniejszych grup antywojennych. W dokumentach wymienia się również the Nordic League, the Right club oraz the Anglo German fellowship, jakie miały podobną ilość uczestników, ludzi wpływowych, którzy byli przeciwni kolejnym wojnom bankierów. 

Sir Archibald Maule-Ramsay był głównym krytykiem w Izbie Gmin zasiadania w rządzie angielskim żydów, a w 1938 r. zaczął kampanię zdjęcia z urzędu ministra wojny, Leslie Hore-Belisha, w swym przemówieniu z 27 kwietnia ostrzegał, że Hore-Belisha doprowadzi nas do wojny z naszymi braćmi z jednej nordyckiej krwi, aby utorować drogę do zbolszewizowania Europy, jak tego otwarcie chcieli Sir Herbert Morison oraz żydowskie grupy nacisku.

Sir Archibald wnosił też petycje do Izby Gmin, aby wyrzucić Winstona Churchilla z parlamentu, a mandat oddać dla Eppinga, za ciągłe podburzanie do wojny przez Churchilla. Sir Archibald również czynił wysiłki w celu uzyskania bezpośrednich gwarancji pokoju ze strony Hitlera i  Mussoliniego; wiele z tych dokumentów zostało skradzionych i przeszło przez ręce zdrajcy Johna Cairncrossa, aby wylądować u Rosjan za 60 funtów.

MI8 było sekcją MI5 do przechwytywania komunikacji i większość tego artykułu zawiera fragmenty tajnych transkrypcji, z jakich wynika, że to Sir Joseph Ball był tym, który był bardzo pomocny w zdemaskowaniu sztamy Churchilla z bankierami oraz informował w tej sprawie szefa brytyjskiego wywiadu, Vernona Kella, który również był zdania, że nie potrzeba żadnej wojny z Niemcami Hitlera.

Admirał Sir Barry Domvile wraz z innymi udał się bezpośrednio do Niemiec w 1935 r., gdzie uzgodniono stanowiska oraz zgadzano się z Heinrichem Himmlerem w sprawie niemieckich propozycji rozbudowy floty i budowy nowych okrętów wojennych, a także omawiano wspólne plany powstrzymania rosyjskich komunistów przed wtargnięciem do Europy, na co pozwolił i planował zawczasu Churchill pod koniec wojny, a co dokładnie przewidział Sir Oswald Mosely, który miał ogromne poparcie ze wszystkich stron brytyjskiego społeczeństwa przeciwko żydowskiej kontroli. Ostatnie ataki ze strony prasy Murdocha na jego syna Maxa Mosely’a były zemstą za przekonania jego ojca, i zapisane są w żydowskim prawie zezwalającym na dokonanie zemsty aż do 7 pokolenia.

Vernon Kell i Neville Chamberlain znaleźli się wśród oponentów, których zamordował Churchill, natomiast Sir Barry Domvile znalazł się w grupie wysłanych do więzienia bez postawienia zarzutów na okres całej wojny. Starszy stopniem pracownik MI 5 w czasie wojny znany pod pseudonimem Sorrell, porobił kopie dokumentacji morderstw i zdrady Churchilla, i był jednym z wielu oficerów wywiadu w tajemnicy informujących czasopismo Truth. Agent naganiacz pro-żydowskiej grupy bankierów Lorda Victora Rothschilda o imieniu Flora Solomons przyznała w wywiadzie, że wojna z Niemcami była rzeczą konieczną, aby przywrócić kontrolę bankierów.

“Agent 116″ to był podobno “Mr Shipman”, żydowski przedsiębiorca i daleki krewny dr Harolda Shipmana, o jakim się mówi, że szpiegował na rzecz the Focus Group, bandy żydowskich bankierów, którzy obiecali sfinansować wojnę. Zapisy z archiwów MI5 z sekcji zastrzeżonej potwierdzają to oraz fakt, że grupa o nastawieniu pokojowym zatrudniała dwie kobiety sekretarki; były nimi: Anna Wolkoff  i Joan Miller. Joan Miler była zdrajczynią i płatnym informatorem grupy pro-wojennej, potem, gdy była samotna, przyznała że krzyczeć jej się chce na samą siebie za ten epizod w swym życiu. Ukazała sie nawet jej książka p.t.   “One Woman’s War”, jaka została mocno ocenzurowana i opowiada o jej życiu i pracy w wywiadzie.

Winston Churchill miał mały prywatny pokój filmowy schowany pod jego Biurem w Londynie i gdy tam sobie siedział oglądając filmy, jak narody brytyjski i niemiecki walczą ze sobą o przetrwanie, jego kinooperator mógł słyszeć pijane powrzaskiwania Churchilla, a może również rozmawiał z sekretarzem Churchilla, Patrickiem Kinna na temat morderstw dokonanych z polecenia tegoż Churchilla.

I jest sobie takie powiedzenie:

“Ci, którzy nie uczą się lekcji z przeszłości skazani są na to, żeby je powtórzyć”.

Osoby, które zajmują stanowiska w naszym parlamencie muszą być naszymi obywatelami, a nie kimś, kto ma obcą narodowość i nie może być żadnych banialuków o podwójnym obywatelstwie, podwójnych paszportach, itp. A przede wszystkim nie wolno pozwolić na to, żeby nasz naród został oszukany i rzucony w otchłań kolejnej Wojny Światowej.

T Stokes, London.

Z wyrazami podziękowania dla wszystkich patriotów, jacy donoszą nam dane wywiadowcze z przeszłości i te, jakie dotyczą teraźniejszości.

„jowialny dziadziuś” „przyjaciel pokoju” „laureat Nobla”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.