Strona główna > NWO > Chuck Norris o „smugach chemicznych”

Chuck Norris o „smugach chemicznych”

Legenda sztuk walki oskarża 'niebieskich zbrodniarzy' o prowadzenie tajnej wojny z narodem

a

Aktor i działacz społeczny Chuck Norris wywołał „niebieskich zbrodniarzy” w najnowszym artykule badającym kilka dowodów pokazujących już realizowany plan globalnej geoinżynierii.

W szokującym artykule World Net Daily editorial, gwiazda “Walker, Texas Ranger” ostrzegł, że rządy już potajemnie poddają społeczeństwo eksperymentom modyfikacji pogody.

Podkreślając fragment informacji z 2003 National Center for Biotechnology Information abstract, który podsumował, że „szczepienia aerozolowe wydają się być obiecującą metodą szczepień”, Norris stwierdził iż wątpi żeby amerykański rząd nie badał już tej metody albo innych na Amerykanach.

„W ciągu 13 lat od początku badań, czy ktoś uważa za możliwe żeby takie masowe szczepienia aplikowano z powietrza w próbnych miejscach w Ameryce?” – pyta Norris. „Ile koktajli chemicznych zrzucanych przez samoloty już rozpryskano na świecie w imię zabezpieczenia zdrowia publicznego?”

„Niezależnie od zamiaru czy uzasadnienie, i czy celem jest czy nie jest masowe szczepienie albo jakiś inny kręty spisek” – pisze Norris – „jeśli nie wierzysz że jest jakaś zasłona dymna w eksperymentach ze smugami, to mam na sprzedaż London Bridge w Lake Havasu City, Arizona”.

Legenda sztuk walki, który twierdzi, że razem z małżonką był świadkiem geoinżynierii nad ich ranczem w Teksasie, dalej sugeruje, że może być przykrywka po przeprowadzonym w ubiegłym roku badaniu [proving harmful human side-effects related to geoengineering] pokazu-
jącym szkodliwe skutki uboczne odnoszące się do geoinżynierii.

„Ciekawe” – zauważa Norris – „22 września 2015, 2 tygodnie po jego opublikowaniu, nagle i całkowicie usunięto artykuł naukowy dr [J. Marvin] Herndona z czasopisma oparty na dwu sprawach budowy chemicznej i nadrzędnego wyjaśnienia bez niczego więcej niż „Język dokumentu często jest niewystarczająco obiektywny naukowo jak na artykuł naukowy”.

Poszukiwanie odpowiedzi przez Norrisa występuje po zgonach znanych celebrytów którzy również potępiali zjawisko smug chemicznych, np. legendy muzyki country – Merle Haggarda.

Norris nawiązał też do tekstu piosenki „Marzyciel” [Dreamer] nieżyjącego Prince’a, który też wypowiadał się o „smugach” w roku 2009.

“…Prince, który właśnie odszedł w ubiegłym tygodniu, śpiewał w piosence „Marzyciel”:

„Kiedy śmigłowiec nas okrąża, ta teoria wchodzi głęboko, Myślisz, że oni rozpylają chemikalia nad miastem kiedy śpimy snu? Od tej chwili będę „obudzony”, możesz nazywać mnie też marzycielem, obudź się, obudź się”.

a

http://tradcatknight.blogspot.com/2016/05/3rd-secret-of-fatima-epidemics.html

Tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.