Strona główna > NWO > Chuck Norris: Nienawidzę obserwować chemtrails na niebie

Chuck Norris: Nienawidzę obserwować chemtrails na niebie

Legendarny aktor kina akcji Chuck Norris opublikował bardzo rzeczowy artykuł na temat chemtrails, powołując się na badania naukowców oraz własne obserwacje nazywa odpowiedzialnych za projekty geoinżynierii – zbrodniarzami.

maxresdefault

Poniżej fragment felietonu z kolumny prowadzonej przez Chucka Norrisa na stronie www.wnd.com:

Legenda muzyki Country Merle Haggard, który zmarł z powodu infekcji płuc (zapalenie płuc) w dniu 6 kwietnia, śpiewał w swojej piosence „Czego Nienawidzę”: „Nienawidzę patrzeć na chemtrails obserwując jasne niebo”.

Wideo do wspomnianej przez Chucka Norrisa piosenki poniżej:

W dalszej części swojego felietonu Chuck Norris pisze:

„Kilka miesięcy temu napisałem artykuł zatytułowany:

http://www.wnd.com/2015/11/why-are-geo-engineering-researchers-being-stonewalled/

 Przedstawiłem w nim szereg naukowych dowodów na temat geoinżynierii oraz chemtrails, których rozpylanie odbywa się nad naszymi głowami, bez naszej wiedzy.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tematem stratosferycznego szaleństwa, pozwólcie mi powtórzyć kilka definicji:

Geoinżynieria jest to sztuczna modyfikacja systemów klimatycznych na Ziemi za pomocą dwóch podstawowych technologii: Solar Radiation  Management (SRM) i Carbon Dioxide Removal (CDR).

  • CDR to technologia m.in. „bio-energii z wychwytywaniem i składowaniem dwutlenku węgla, biowęgla, pobieranego bezpośrednio z powietrza i oceanów”-  Wikipedia.

https://en.wikipedia.org/wiki/Carbon_dioxide_removal

  • SRM to technologia „dążąca do odbijania promieni  słonecznych, a tym samym zmniejszenia globalnego ocieplenia. Proponowane przykłady obejmują tworzenie aerozoli siarczanowych w stratosferze” – Wikipedia.

https://en.wikipedia.org/wiki/Solar_radiation_management

  • SAG (Stratospheric sulfate aerosols) projekt geoinżynierii pogodowej mający na celu ograniczenie negatywnego wpływu globalnego ocieplenia, poprzez rozpylanie aerozoli siarczanowych do atmosfery.” – Wikipedia”

http://en.wikipedia.org/wiki/Stratospheric_sulfate_aerosols_(geoengineering)

(komentarz własny Michał KK: W punkcie 4. Delivery methods (link powyżej) naukowcy wymieniają  sposoby dostarczania związków chemicznych do atmosfery, jako pierwsze zostały wymienione samoloty cywilne  Boeing 747-400 oraz Gulfstream, a także samoloty wojskowe F15.

Prawie wszystkie kraje świata, w tym Polska zobowiązały się do przestrzegania paktu Agenda 21, na mocy którego kraje zobowiązują się do przestrzegania zaleceń oraz prawa międzynarodowego dotyczącego przeciwdziałania globalnym zmianom klimatycznym.)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Agenda_21

W dalszej części swojego felietonu Chuck Norris cytuje naukowców powiązanych z NASA oraz innymi poważnymi organizacjami i uczelniami. Z cytowanych dokumentów jasno wynika, że dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz uniknięcia pandemii naukowcy chcą rozpylać szczepionki w postaci aerozolowej bezpośrednio do atmosfery, uzasadniając swoje pomysły koniecznością szybkiego działania.

Cały felieton Chucka Norrisa jest pełen dokumentacji w postaci aktywnych linków do stron źródłowych, na koniec aktor przypomina o zmarłym niedawno piosenkarzu Prince, który otwarcie mówił o zjawisku chemtrails oraz Nowym Porządku Świata.

Zobacz także:

Chemtrails – Geoinżynieryjne Imperium Rothschildów

Źródło: http://www.wnd.com/2016/04/sky-criminals/#BXkesKImvxcJlHW7.99

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *