Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > „Chrześcijanie to krwiopijcze wampiry”

„Chrześcijanie to krwiopijcze wampiry”

Inteligentny „antysemityzm” dla myślących Gojów

Benzi Gopstein, lider Lehava
Benzi Gopstein, lider Lehava

[Od red. Zalecam rozpowszechnianie tego artykułu zwłaszcza wśród Hagee-diotów]

Lider żydowskich ekstremistów: Chrześcijanie są „krwiopijczymi wampirami”, których powinno się wypędzić z Izraela. 

Źródło: Haaretz

Benzi Gopstein, lider Lehava, nawołuje do zakazu Bożego Narodzenia na Ziemi Świętej: Wypędźmy tych wampirów zanim znowu będą pić naszą krew”.

[Dobroduszny, uprzejmy Santa Clause w jarmułce? Przemyśl to.)

Sharon Pulwer

Benzi Gopstein, lider ekstremistycznej antyasymilacyjnej grupy Lehava, wezwał do zakazu świętowania Bożego Narodzenia i wypędzenia chrześcijan, których porównał do „wampirów”.

Na Ziemi Świętej nie ma miejsca dla Bożego Narodzenia” napisał Gopstein w artykule zamieszczonym na portalu Haredi – Kooker.

Izraelski Ruch na rzecz Reform i Postępowego Judaizmu [The Israel Movement for Reform and Progressive Judaism] wezwał prokuratora i policję do przeprowadzenia dochodzenia.

Gopstein napisał w artykule, że niepokoi go „upadek linii obrony narodu żydowskiego przed śmiertelnym wrogiem od setek lat – kościołem chrześcijańskim„.

Napisał, że kościół wykorzystywał „maksimum narzędzi jakimi dysponuje by zniszczyć naród żydowski„, i że dzisiaj „kościół został całkowicie pokonany, bo naród żydowski ma jedną z najsilniejszych armii na świecie, i nie ma już żadnej szansy niszczenia nas„.

Ale, powiedział Gopstein, kościół się nie poddał. „Te wampiry i krwiopijcy mają ostatnią nadzieję – misję. Skoro żydów nie można zabić, to jeszcze można ich nawracać„.

Gopstein powiedział: „misjonarskie księgarnie oferują swoje produkty na oczach wszystkich przy Jaffa Road w Jerozolimie, we wszystkich wspólnotach roi się od misjonarzy, oni kierują wielu biznesami i są wykorzystywani przez misję, wielu stosuje kamuflaż i bez wiedzy ich pracowników„.

„Gopstein powiedział, że strach jaki każdy żyd czuł, wstręt jaki opisałem powyżej do chrześcijaństwa – obrzydzenie, które było jedyną rzeczą, która uratowała nas od mrocznych dni w Europie – zniknął z nastaniem ‚dobrego życia’ ery demokratycznej … i misjonarz czyha na zdobycz„.

Gopstein tak kończy artykuł: „Wzywam wszystkich by podnieśli krzyk i walczyli z tym złym zjawiskiem w najlepszej tradycji judaizmu, zanim wszyscy, łącznie z tymi którzy przestrzegają przykazań wśród nas, staną się wspólnotą pochlebców„.

Na Ziemi Świętej nie ma miejsca dla Bożego Narodzenia” – napisał, dodając: „Wypędźmy wampiry zanim jeszcze raz będą pić naszą krew„.

Źródło: https://theuglytruth.wordpress.com/2015/12/24/christians-are-blood-sucking-vampires/o

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *