Strona główna > Świat > Chris Brown: „Jestem zmęczony wielbieniem Diabła… Bóg do mnie przemówił”

Chris Brown: „Jestem zmęczony wielbieniem Diabła… Bóg do mnie przemówił”

Piosenkarz Chris Brown opublikował bardzo emocjonalny post w którym zwierzył się swoim fanom, że jest zmęczony życiem, które jest ruiną za sprawą Diabła. Chris obwinia Go o zrujnowanie mu życia oraz myśli samobójcze, dodał też, że po raz pierwszy w życiu usłyszał głos Boga, który do niego przemówił.

chris-tattoo

Oto co dokładnie napisał:

„Kiedy jesteś zmęczony patrząc jak pieprzony Diabeł rujnuje Twoje życie i wtedy słyszysz głos Boga po raz pierwszy w życiu.

Nikt nie wie, z czym muszę się zmierzyć każdego dnia. Przeciętny człowiek nie zawahałby się wysadzić swojego pieprzonego mózgu ale to jest tchórzliwe wyjście … Większość nie zrozumie tego geniuszu i piękna w tej zmianie oraz uczenia się tego, ludzie, którzy mają diabelskie zamiary wygrywają na krótki okres. Moja dusza zawsze będzie miała czyste serce.

Na powierzchni to zawsze wygląda jak jedna wielka impreza, ale tam w środku jest mały chłopiec, który szuka pomocy i wskazówek.

Ludzie mówią: „bądź mężczyzną”. Tak, to prawda, ale to gadanie w żaden sposób nie oddala wewnętrznego bólu i nie pozwala mu odejść. Ja tylko pragnę być zostawiony w spokoju bym mógł robić swoją muzykę. Najważniejsze to również być wspaniałym ojcem.

Nie mam już więcej cierpliwości do znoszenia tego wszystkiego, co prowadzi mnie do samounicestwienia !! „

CHRIS-BROWN-SATAN-IG (1)

https://instagram.com/chrisbrownofficial/

Chris Brown kilka miesięcy temu ogłosił publicznie, że rezygnuje z imprezowego stylu życia aby móc opiekować się swoją 13 miesięczną córeczką o imieniu Royality.

Opisana wypowiedz Chrisa Browna, którą piosenkarz umieścił w serwisie społecznosciowym Instagram była kilka dni temu cytowana przez popularny serwis informacyjny Yahoo.com

https://au.lifestyle.yahoo.com/famous/news/a/28983144/chris-brown-blames-the-devil-for-runing-his-life/

tłumaczył/przygotował

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

93 − 89 =