Strona główna > Świat > Chocholi taniec u bram piekła

Chocholi taniec u bram piekła

Stopień i tempo degradacji zachodnich społeczeństw jest wprost proporcjonalne do agresywności państw nimi reprezentowanych na arenie międzynarodowej.

Narastający gwałtownie chaos, wojny oraz inne różnorakie napięcia i kryzysy, znajdują swe zwierciadlane odbicie w stopniu społecznej degrengolady, w swej masie wierzące niezłomnie propagandzie mediów głównego nurtu, obarczających winą za ten stan rzeczy Rosję i Chiny, a personalnie prezydenta Putina. Przy czym absurdalność propagandowych zarzutów jest także wprost proporcjonalna do społecznego zidiocenia. „Ujednolicenie” poglądów społeczeństwa jest tak wielkie, że stanu takiego nie udałoby się osiągnąć w żadnym totalitarnym systemie w przeszłości. Szczegółowe dywagacje na ten temat można znaleźć między innymi w tym artykule: https://russia-insider.com/en/pathetic-uber-conformish-northern-europe-possibly-saddest-most-brainwashed-place-earth/ri25604.

Dr Paul Craig Roberts w swym najnowszym artykule (https://www.paulcraigroberts.org/2018/12/04/the-disintegration-of-western-society/) zwie ten fenomen “Western Brainwashed Civilization” (zachodnią wymóżdżoną cywilizacją). Twierdzi on między innymi, że „only a handful of people exist who are capable of differentiating the real from the created reality in which all explanations are controlled and kept as far away from the truth as possible. Everything that every Western government and “news” organization says is a lie to control the explanations that we are fed in order to keep us locked in The Matrix”.

Tylko niewielka liczba osób jest zdolna do odróżnienia rzeczywistości od wykreowanej rzeczywistości, w której wszystkie konkluzje są kontrolowane i utrzymywane jak najdalej od prawdy. Wszystko co mówią zachodnie rządy i organizacje medialne jest kłamstwem obliczonym na utrzymanie nas w stanie psychologicznej niewoli.”

Niestety powyższa ocena pasuje idealnie do społeczeństwa III RP, ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami.

Przy czym otwartym pozostaje pytanie, w jakim stopniu obywatele autentycznie wierzą w absurd medialnych bredni i łajdackiej propagandy, a w jakim udają ową łatwowierność. Jak jest, wie tylko nasz Pan, który rozliczy w odpowiednim momencie stopień udziału tychże w zbrodni wspierania swą postawą Zachodniego Imperium Zła.

Jak na razie jednak perspektywy rozliczenia i ewentualnej sanacji są znikome. Jeśli nie uda się rządzącej oligarchii finansowej wepchnąć świata w otchłań globalnego konfliktu zbrojnego, to alternatywę stanowi dalsze pogrążanie się w szatańskiej „rzeczywistości” degenerującego się coraz szybciej zachodniego modelu cywilizacyjnego.

Ignacy Nowopolski

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/916733,chocholi-taniec-u-bram-piekla

Opublikowano: 07.12.2018 04:47. Ostatnia aktualizacja: 07.12.2018 04:54.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *