Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Chłopiec tańczący Go-Go „maskotką” parady LGBT (wideo)

Chłopiec tańczący Go-Go „maskotką” parady LGBT (wideo)

Chłopiec okazał się główną atrakcją parady organizowanej przez środowiska LGBT. Na filmie widać  jak młody chłopiec zostaje ponaglany przez dorosłego mężczyznę do kontynuowania erotycznego tańca Go-Go.

11053707_10153860919133912_6493165627925530434_n

Według definicji Taniec Erotyczny  służy bezpośrednio wzbudzeniu podniecenia seksualnego widza; podniecenie wywołuje odsłonięte lub ledwie osłonięte nagie ciało, strój eksponujący miejsca uznawane za erotyczne, ruchy imitujące frykcyjne i inne działania mające na celu skojarzyć taniec z grą miłosną lub stosunkiem seksualnym.

Na głównych ulicach całego świata organizowane są  parady środowisk LGBT, najczęściej są one organizowane pod hasłami równości i tolerancji oraz walki z homofobią. Po oglądnięciu tego krótkiego nagrania wydaje się, że homofobia to naturalny odruch zdrowego społeczeństwa odrzucającego dewiacje.

Znany ze swoich konserwatywnych poglądów aktor i reżyser Mel Gibson, który nazywa siebie ortodoksyjnym katolikiem ( nie soborowym) powiedział:

„Bóg nie po to obdarzył mężczyzn penisem, żeby go sobie tam wkładali”

Zachowania wbrew naturze nie powinny być akceptowane, a tym bardziej promowane, jeżeli nie z przyczyn religijnych, to przynajmniej ze względu na przetrwanie naszego gatunku.

https://www.youtube.com/watch?v=g8YR9IV9Alc

Poniżej teledysk Evtis, słowa utworu doskonale wyjaśniają czym jest Tolerancja.

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *