Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Wkrótce rozpoczyna się chipowanie noworodków

Eurosodoma – Wkrótce rozpoczyna się chipowanie noworodków

Znamię Bestii. Wszystkie europejskie noworodki otrzymają implanty mikrochipów poczynając od grudnia 2016 roku?

aa

Ostatnio natknęliśmy się na drobną informację która, o czym  jesteśmy przekonani, zaskoczy was a nawet, co najmniej, zaniepokoi. Począwszy od grudnia 2016 roku każde nowonarodzone dziecko w Europie będzie musiało otrzymać implant mikrochipowy, co oznacza, że od chwili urodzenia aż do ostatniego dnia życia będzie ono każdego dnia śledzone a każdy jego ruch będzie monitorowany.

Artykuł na ten temat  opublikowano w fińskiej gazecie, która jest dystrybuowana wśród studentów medycyny i lekarzy. Nie ma już czasu aby zmienić kierunek rozwoju technologii kontroli umysłu i medycyny wojskowej a my zaczynamy tracić z pola widzenia przyszłość wolności.

aaa

Liczne źródła informują o tym, że: „Od grudnia 2016 roku w całej Europie każde nowonarodzone dziecko będzie zmuszone do przyjęcia podskórnego implantu mikrochipowego RFID”

Mikrochip o którym mowa będzie działał tak jak czujnik GPS, będzie wyposażony w mikro-jednorazową baterię, którą każda osoba będzie musiała wymieniać co dwa lata w państwowej klinice.

Dane, które ten mikrochip będzie transmitował, będą gromadzone i przesyłane do tabletów albo smartphonów, posiadających specjalnie opracowane aplikacje umożliwiające rodzicom i lekarzom monitorowanie zdrowia dziecka i jego ogólny stan, w czasie rzeczywistym.

To czego większość ludzi nie zauważa to jest to, że technologia ta nie należy do dziedziny science-fiction a jest natomiast bardzo realna i została już zatwierdzona przez FDA (amerykańska Agencja Żywności i Leków – Food & Drug Administration – tłum.) do stosowania u ludzi.

Ale straszniejszą rzeczą jest to, że poza zbieraniem i magazynowaniem danych osobowych ten mały mikrochip będzie w stanie wykonywać mnóstwo innych funkcji o których pełnych możliwościach nikt nie ma pojęcia.

ONZ za kontrolą typu RFID

Za: http://tradcatknight.blogspot.com/2016/03/mark-of-beast-all-european-newborn.html

Data publikacji: 24.03.2016

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *