Strona główna > Świat > Chiny – Według niezweryfikowanych danych zmarło już ponad 100 tysięcy ludzi !

Chiny – Według niezweryfikowanych danych zmarło już ponad 100 tysięcy ludzi !

Panie, zmiłuj się ! Żal ludzi … módlmy się ! W Chinach panuje prawdziwa panika. Według niezweryfikowanych danych zginęło ponad 100 tysięcy osób. (WIDEO)

UWAGA ! Tłumaczenie artykułu zostało dokonane za pomocą automatycznego translatora.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry! Te proroctwa były przekazywane od dawna i jest całkiem możliwe, że nadszedł czas, aby się wypełniły. Świat zbliżył się do rozdrobnienia i odznaczenia Antychrysta. Ta epidemia i śmierć ludzi z powodu choroby dozwolonej przez Boga, dla wielu może być lepszym skutkiem niż śmierć duszy w wyniku otrzymania znaku antychrysta. 
Będziemy żałować i modlić się, aby Bóg przebaczył i zlitował się. Panie, zmiłuj się!
Anna Iwanowna Ababkowa (Kemerowo), na której zstąpiła wizja Matki Bożej, powiedziała: „Jest dwunasta grypa. To straszna choroba i nie będzie od niej zbawienia. Masz fundusze na plagę i cholerę, ale nie na tę grypę. Niech nikt za to nie będzie winien innych niż siebie samego. To jest gniew Mojego Syna za twoje grzechy i za to, że nie zostały naprawione ”. Anna Iwanowna pokazano ogromne rowy, do których zrzucane są zwłoki i pokrywane środkami dezynfekującymi. Królowa Nieba powiedziała: „Na próżno wszyscy to zrobią. Nic nie pomaga, to gniew Mojego Syna. ”
 
„Później powrócą wszystkie choroby, o których ludzie już zapomnieli. I pojawi się jedna choroba bez imienia, z której na ulicach będzie wiele zwłok i nikt ich nie pochuje. Robaki pełzną po nich, a wokół będzie smród. Slavochka powiedział: „Mamusiu, ludzie pójdą i umrą w drodze, ponieważ nie będą mieli absolutnie żadnej siły”. W naszym mieście / g. Chebarkul / będzie taki sam. ”
 
Schema nun Anthony / „powiedział, że Pan zesła ze Wschodu pięć chorób zakaźnych, które zabiorą połowę ludzi – starców i dzieci”. Powiedziałem żałośnie: „Jak mi przykro z powodu dzieci. Pan poniesie połowę ludu. To wszystko będzie przed wojną ” (Anthony Schimonahinya).
BEZ CERTYFIKATU PIELĘGNIARKI WELLNESS …
Ten materiał wideo został prawdopodobnie nagrany kilka dni temu, tj. 24 stycznia, jako pielęgniarka mówi, że chcieliby wrócić do domu z okazji Nowego Roku, który obchodzony jest w Chinach 25 stycznia. Dlatego w tym czasie mówiła o 90 000 zainfekowanych. Za dwa dni mogliby stać się dziesiątkami, a nawet setkami razy więcej … jak martwi.
UWAGA ! OGLĄDAJCIE PONIŻSZE VIDEO ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

O godzinie 18:00 czasu wschodniego 23 stycznia źródła wywiadu w Chinach potwierdzają, że dziś zarażonych jest ponad 2,8 MILIONÓW. I umarło sto dwanaście tysięcy (112 000) ludzi. Główna przyczyna śmierci: niewydolność wielonarządowa.
To bardzo różni się od PUBLICZNIE odnotowanej liczby 830 zakażonych i 25 zgonów. Jednocześnie lekarze w Wuhan poinformowali wczoraj, że zabrakło im zestawów do testowania wirusów …
Tysiące zabitych są dostarczane bezpośrednio do spalarni. Bez pogrzebu. Bez uroczystego pochówku. Zwłoki po prostu płoną. Informacje otrzymujemy bezpośrednio od personelu spalarni!
W czwartek 23 stycznia rząd chiński poddał kwarantannie 11 miast: Wuhan, Huangang, Ezhou, Chibi, Xiangtao, Qianjiang, Zhijiang i Lichuan:
– Wuhan (11 milionów osób)
– Huangang (7 miesięcy)
– Xianning (2,5 miliona)
– Huangshi (2,5 miliona)
– Xiantao (1,2 miliona)
– Daj (1 mln)
– Hrabstwo Yangxin (1 mln)
– Qianjiang (1 mln)
– Chibi (500 tys.)
– Zhijiang (500 tysięcy)
– miasto Enshi (750 tys.)
Łącznie – 29 milionów ludzi.
Obecnie chińskie wojsko pomaga zablokować te chińskie miasta. Wszyscy noszą kombinezony bioprotekcyjne.
Centralna Komisja Wojskowa KPCh nakazała dowództwu centralnemu pomóc w zamknięciu Wuhan w reakcji na niestabilność społeczną z powodu „paniki”. Żołnierze byli wyposażeni w biologiczny sprzęt ochronny, ślubowali wygrać kampanię.
Przybywają także pojazdy opancerzone: pojazdy opancerzone Dongfeng EQ2050, transportery opancerzone i lekkie czołgi ruszają w celu wzmocnienia blokad drogowych.
Co jeszcze bardziej zaskakujące, Chińczycy w całym Zhejiang są zobowiązani do pozostania w domach. To 60 milionów ludzi, którym nakazano pozostać tam, gdzie są, co nie jest jeszcze oficjalną kwarantanną, ale raczej ściśle sformułowaną radą.
Systemowa porażka chińskiego społeczeństwa już się rozpoczęła. Ludzie padają nieprzytomni na ulicach. Sklepy już dawno zostały oczyszczone z jedzenia. W TĄ niedzielę panika stanie się nieunikniona, ponieważ ludzie zrozumieją, że jedzenie, medycyna i lekarze są ograniczonymi zasobami i nie wystarczają dla wszystkich.
Tymczasem w Australii władze ds. Zdrowia potwierdziły, że osoba w Sydney jest poddana kwarantannie po możliwej infekcji potencjalnie śmiertelną chorobą koronawirusa. Podejrzana sprawa jest teraz w Brisbane.
W Kanadzie w Montrealu 5 osób jest poddanych kwarantannie. W Kolumbii (Ameryka Południowa) istnieje jeden podejrzany chiński koronawirus. Co więcej, zaraz po Chinach jeździł po Turcji.
W Anglii weryfikowanych jest 14 osób, potwierdzonych jest 5 osób. W Chinach jedna Chinka została hospitalizowana. W Japonii jeden potwierdzony przypadek. W Malezji 2 osoby są poddane kwarantannie. Istnieją trzy nowe przypadki w Meksyku. W Irlandii Północnej 1 osoba. Na Filipinach jest 5 podejrzanych, ale uważa się, że 12 000 osób miało kontakt z wirusem. Istnieje kilka potwierdzonych przypadków w Arabii Saudyjskiej.
W Stanach Zjednoczonych aukcje są w Los Angeles, Kalifornii i Teksasie. Gromadzona jest dokładna liczba podejrzanych i zarażonych osób. Ale na razie możesz to powiedzieć.
Obecnie nikt nie wie, jak potoczy się epidemia na świecie, ale w Chinach już trwa. Oznacza to, że chińska gospodarka upadnie. A kiedy Chiny upadną, spowoduje globalną falę wstrząsów gospodarczych, z których planeta nie będzie w stanie wyjść przez dziesięciolecia.

Za: https://3rm.info/main/78723-gospodi-pomiluj-zhalko-ljudej-v-uhani-nastojaschaja-panika-po-neproverennym-dannym-uuzhe-umerlo-bolee-100-tysjach-chelovek-video.html

27.01.2020

10 thoughts on “Chiny – Według niezweryfikowanych danych zmarło już ponad 100 tysięcy ludzi !

 1. To wszystko nie wygląda dobrze!
  Ludzie w wielu krajach mają taki fajny pomysł – luzik, tyle było strachu i nic nam nie grozi.
  Jak zawsze kluczem sukcesu jest propaganda, w tym przypadku mało twardych danych,
  to też powoduje zamazany obraz sytuacji, ale moim zdaniem nie jest wesoło.
  Daleki jestem od rozsiewania paniki, ale patrząc na to, co tam się dzieje, nie napawa
  optymizmem. Liczyłem na więcej informacji z innych krajów, w których są już zarażeni,
  niestety tu też cisza (wynikająca z obserwacji i braku wiedzy, czy lepsze to od paniki?)

 2. Wg „niepotwierdzonych informacji” to kosmici wylądowali właśnie w Warszawie. Weźcie się ogarnijcie z ilością tych bzdur wrzucanych na portalu.

  P.S. Może się jakieś antyszczepki wypowiedzą, co to uważają, że choroby zakaźne wystarczy zwalczać tylko poprzez mycie rączek? Gdyby nie szczepienia, to takie wiadomości mielibyśmy na co dzień.

  1. Kolego zaszczep się na wszystko raz jeszcze bo przecież po szczepieniach w dzieciństwie odporności już nie ma… śmiało jest tego sporo, a będziesz znów „odporny” na wszystko. A tak nawiasem na wirusy nie ma szczepionki, są za to programy antywirusowe…ale to nie ta bajka.

 3. Niczym nie potwierdzone, to nipotwierdzone. Na Waszych zdjeciach nic szczegolne, oprocz wyraznej manipulacji.
  Co do przepowiedni, to moze mi ktos wytlumaczy, dlaczego to niby „Bog”, ktory przyzwala na bron bilogiczna przeciw niewinnym lub calkowicie dobrym ludzim, ale nic nie robi przeciwko tym co rzadza na tym swiecie poprzez manipulacje, klamstwa i strach? Dlaczego Prezydenci , ministrowie, deputaci roznych krajow super sie bawia i obrzeraja dorzywajac spokojnie i wesolo do starosci.Czemu? Od kiedy to maly , co ciagnie swoj los i nie ma na nic wplywu, bo mu odebrano wszystkie mozliwosci, wlacznie mozliwosc jedzenia, niby ma ponosic jakies to wymyslone kary? Nie, prosze nie gadac glopot KK , bo ludzie sami juz zaczynaja sie budzic i z pomoca Naszego stworcy pokonamy Watykan i ich zbirow rogatych. Gdyby,to byla kara od prawdziwego Boga co nas stworzyl, to ten tzw. wirus zaczal by od elit tego Swiata, Watykanu i tych co decyduja o wszystkim: o wojnie, co mamy jesc, nosic, jak mowic, co myslec, jak robic dzieci, z kim dzielic kraj itd. Lista jest dluga. Bo tylko oni maja krew na rekkach.
  A moze jest troche tak, jak w Bibli, Gdy ich ” Bog” Jechowa (to co jest napisane) wymordowal Egipcjan, by pokazac jak jest mocny i wybawiL swoj narod, by mu wiernie slozyl w realizacji piekielnych planow. No ten sam niby Bog spowodowal, ze Faraon nie mogl powiedziec Tak.
  A ja Wam mowie, ich czas sie konczy i skonczy sie. Modlmy sie do naszych Bogow, do Bogow naszych przodkow. Niech sie tak stanie.

 4. To fake i globalna manipulacja jakich mało! Jeżeli już zaczynają o tym pisać Jehowi i temu podpobni, to znak, że to grubymi nićmi szyta manipulacja ( np. zbuduja szpital w 7 dni ! ) i ściema. Kto sie nabrał niech się ogarnie na przyszłość…
  https://youtu.be/0LB94tuQDak
  link://youtu.be/0LB94tuQDak

  PODAJCIE DALEJ…

  1. Wielu ta modlitwa zabiera cały czas, który w zdecydowanej większości powinien być przeznaczony na konstruktywne myślenie, iczenie się, kojarzenie i wyciągnięcie stosownych wniosków, dotyczących odpowiedniego przyszłego działania. Boskie podobieństwo, to cecha będąca przyczynkiem do konstruktywnego myślenia i kojarzenia. Celem życia człowieka jest KOJARZENIE, a nie modlitwa… Tym rozumny człowiek różni się od beczącej do pasterza OWCY.
   Jakbyś przeczytał epos. Enuma Elisz na którym wzoruje się biblia, to wiedziałbyś, że są LUDZIE zrodzeni i ci sklonowani, działający jak bezrozumne bioroboty…

  2. Wielu ta modlitwa zabiera cały czas, który w zdecydowanej większości powinien być przeznaczony na konstruktywne myślenie, uczenie się, kojarzenie i wyciągnięcie stosownych wniosków, dotyczących odpowiedniego przyszłego działania. Boskie podobieństwo, to cecha będąca przyczynkiem do konstruktywnego myślenia i kojarzenia. Celem życia człowieka jest KOJARZENIE, a nie pasywność i modlitwa… Tym rozumny człowiek różni się od beczącej do pasterza OWCY.
   Jakbyś przeczytał epos. Enuma Elisz na którym wzoruje się biblia, to wiedziałbyś, że są LUDZIE zrodzeni i ci sklonowani, działający jak bezrozumne bioroboty…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.