Strona główna > Świat > Chiny – prawdziwa twarz…czyli 15 miesięcy w chińskim obozie dla muzułmanów…

Chiny – prawdziwa twarz…czyli 15 miesięcy w chińskim obozie dla muzułmanów…

Redakcja portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Serce boli na widok tej kobiety i jej opowieści, kobiety, która doznała tak strasznych cierpień. A oto prawdziwa twarz tych nieludzkich przywódców Chin. I wyobraźcie sobie, jak oni będą odnosić się do Rosjan, kiedy wyruszą na naszą Syberię i zaczną ją okupować. To są to bestie, które nie znają litości ani współczucia.

Osobno chciałoby się wspomnieć o naszych odważnych kadyrowcach, którzy przed kamerą uwielbiają podkreślać swoje zaangażowanie w islam i chęć obrony muzułmanów. Przecież już od dawna wiadomo, że w Chinach muzułmanie traktowani są bestialsko. A gdzie jest teraz przemowa Kadyrowa o mobilizacji wszystkich sił i środków dla obrony braci w wierze ?

Ale nigdy nic takiego będzie, ponieważ Chiny są dobrym partnerem Putina. I dopóki tak jest to Kadyrow, i wszyscy pozostali, będą siedzieć cicho. W końcu oni wszyscy mogliby wprowadzić ten problem na scenę publiczną, zwłaszcza że są już ludzie, tacy jak ta kobieta, którzy wyszli z chińskich lochów. Ale polityka i pieniądze są droższe niż ludzie i najwyraźniej nawet droższe niż sam islam. My, prawosławni, bardziej martwimy się o tych udręczonych ludzi niż sami muzułmanie w Rosji. Kto ma rozum niech zrozumie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

VIDEO – KLIKNIJ TUTAJ

Za: https://3rm.info/main/78838-a-vot-jeto-nastojaschij-kitaj-15-mesjacev-v-kitajskom-lagere-dlja-musulman-video.html

Data publikacji: 3.01.2020

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *