Strona główna > NWO > Chińskie elektrownie atomowe w UK

Chińskie elektrownie atomowe w UK

komiwojażer chiński

36373Chińskie produkty podbijają świat i mają coraz więcej komiwojażerów wśród polityków z najwyższych stanowisk rządowych. Czy również polscy żydzi już bookują bilety na lot do Szanghaju czy Hong Kongu? Na pewno ich talmudyczne wizjonerstwo układa w tych psychopatycznych kopułach plany zafundowania Gojom w Europie Fukushima-bis. Właśnie dochodzą wieści, że krypto-żydzi w Anglii wzięli się za zorganizowanie koszernej ubojni rytualnej pod pretekstem współpracy gospodarczej, oszczędności i innych propagandowych chwytów.

George Osborne ma dać zezwolenie dla budowy chińskich elektrowni atomowych w Wielkiej Brytanii

Zgodnie z umową, jaka ma być podpisana w Chinach, chiński koncern państwowy General Nuclear Power Group (CGNPG) ma we współpracy z francuskim EDF rozpocząć budowę nowego zakładu w Hinkley Point w Somerset.

Brytania ma także wesprzeć plany CGNPG budowy i pomocy w uruchomieniu reaktora w UK, a zalecana chińska technologia jądrowa ma zostać zatwierdzona przez regulatorów rządowych.

Jednak porozumienie uruchamia dzwony alarmowe ze względu na historię bezpieczeństwa chińskich urządzeń energetycznych.

Nadto zezwolenie na to, aby obce państwo odgrywało tak dużą rolę w programie jądrowym UK już budzi duże obawy o bezpieczeństwo narodowe.

Rzecznik rządu obiecał że: „umowa będzie zawarta tylko pod warunkiem, że będzie warta swojej ceny, warunki będą uczciwe, a nas będzie na to stać”.

źródło: http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/344744/George-Osborne-to-give-the-ok-for-Chinese-nuclear-power-stations-to-be-built-in-the-UK

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.