Strona główna > NWO > Apokalipsa > Chemtrails czyli globalna depopulacja

Chemtrails czyli globalna depopulacja

Smugi chemiczne nas trują a w USA spadają z nieba bardzo dziwne włókienka.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry! My już od bardzo wielu lat publikujemy materiały dotyczące rozpylania chemtrails (smug chemicznych) w całym świecie. Bez wątpienia prowadzona jest dywersja przeciwko ludzkości ponieważ wszystko jest przeprowadzane pod zasłoną tajemnicy. Ani rządy państw ani prezydenci w żaden sposób nie komentują tej sprawy stwarzając pozory, że taki problem nie istnieje. Dzieje się to także i w Rosji i na Ukrainie i na Białorusi. Obyś pokarał ich Panie!

a

aa

aaa

aaaa

——————————————————————————————————

Jak donosi wakingtimes.com w przeciągu ostatnich kilku lat mieszkańcy stanu Washington (USA) aktywnie dokumentują niezrozumiałą geoinżynieryjną działalność na niebie nad tym amerykańskim stanem. Istotą problemu są dziwne, białe, włókniste materiały opadajace na ziemię z atmosfery.

a1

Włókna zebrane z domowych naczyń i sfotografowane w powiększeniu pod mikroskopem.

a11

a111

a2

Na ile można się zorientować z oglądu włókien pod mikroskopem to włókna składają się z kombinacji niezmiernie cienkich metalowych i plastikowych nitek. Włókna przenoszą ładunek elektryczny.

To o czym pisze na swoim blogu Susan Ferguson (my zamieszczamy jej fotografie) to przypadek absolutnie nie incydentalny. Podobne badania wykonywali zainteresowani z Francji jeszcze w 2013 roku kiedy tam z nieba zaczęły spadać takie pajęczynopodobne nitki. W 2015 roku absolutnie to samo było zaobserwowane w amerykańskich stanach zachodni Texas i Arizona.

Żadna rządowa, naukowa ani nawet municypalna organizacja nie wyjaśnia co się dzieje. A co więcej to na temat tego zjawiska odmawiają realizacji programów wszystkie telewizje, o tym zjawisku nie chcą mówić największe nawet media.

A tymczasem ludzie tym wszystkim oddychają i w rezultacie plastik i nanofolia gromadzą się w płucach. Potem ludzie nie rozumieją skąd się u nich bierze spadek sił, skąd słabe samopoczucie…

Jako że nikt nikomu niczego nie wyjaśnia to ludzie zatroskani o swoje zdrowie i przyszłością swoich dzieci starają się uzyskać odpowiedzi samodzielnie działając. Najbardziej rozprzestrzeniona na blogach teoria proponuje tak zwaną metalizację atmosfery w celu stworzenia przez wojskowych odbijających warstw powierzchniowych dla swojej aparatury telekomunikacyjnej albo urządzeń w rodzaju HAARP.

Niektórzy uważają, że w ten sposób realizowane jest przygotowanie ekranów dla satelitarnych projektorów NASA dla projektu „Blue Beam”, przy których pomocy masom będzie zademonstrowane „Drugie przyjście” albo „lądowanie kosmitów”.

a22

Za: http://3rm.info/main/69040-himtreyly-kak-nas-travyat-v-ssha-s-neba-padayut-metallicheskie-volokna-ochen-mnogo-strannyh-volokon-foto.html

26.09.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *