Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Chemtrails i smog: naczynia połączone – oraz jego przyczyny

Chemtrails i smog: naczynia połączone – oraz jego przyczyny

W kolejnym już artykule jaki napisałam do Wolnej Polski, pragnę zwrócić uwagę na obecnie „hitowy temat” smog nad Polską.

a

Ale także nad wieloma krajami świata. W moich przemyśleniach postaram się wam udowodnić i pokazać, że prawda jest inna niż wam podają media. Myślcie sami, zastanówcie się nad treścią jaką teraz czytacie i jaką podają wam media zakłamujące rzeczywistość.

Zanim zacznę temat, pragnę podkreślić dla tych wierzących i niewierzących, że Stwórca Pan Bóg tak wielkiego przeogromnego Wszechświata. Dał olbrzymią przestrzeń, że najlepszy na świecie teleskop nie sięga jego kresu, jeśli w ogóle jest jakiś gdzieś kres?

Ilość Galaktyk i planet we wszechświecie jest nikomu całkowicie nieznana i zapewne nigdy nie zostanie dokładnie poznana. Bo co jakiś czas ciągle dowiadujemy się nowych informacji.

Najdoskonalsza i najlepsza rakieta na świecie nie doleci do najdalszej galaktyki i najdalszej planety. Skoro tak ogromny jest wszechświat to jakim cudem pojawia się ten niby „smog”?

W latach przed naszym tysiącleciem, ba, nawet wcześniej oraz do lat 50 palenie w kominkach, kuchniach węglowych, piecach, piecach kaflowych, i stałopalnych spalano to co służyło za opał. Czy wtedy był jakiś „smog”? Nie ma zdjęć, filmów, materiałów, które potwierdzały by taką sytuację. A ludzie dożywali ponad 100 lat. Czyżby dym był inny? Węgiel inny, koks inny? Pierwsza i druga wojna światowa, miliony lub więcej wystrzelonych pocisków, wybuchy milionów zrzuconych bomb różnego rodzaju, spalone całe wsie i miasta, syf i smród w powietrzu. Ogromna machina wojenna zarówno przeciwnika jak i broniących się. Czemu wtedy nie było żadnego jakiegoś „smogu”? Ponieważ wtedy nie było chemtrails i nikt nie rozpylał substancji ze składnikami metali ciężkich, nie powodował zawiesiny na wysokości od 3 do 6 km nad ziemią która działa jak folia i nie pozwala na wypływ gazów i zanieczyszczeń do wszechświata. Czy można takimi gazami zanieczyścić wszechświat ? To niemożliwe bo wszechświat jest niezmierzony, ogromny i niczym mu nie zaszkodzimy, a już na pewno nie żadnymi spalinami z pieców ogrzewania czy z silników samochodowych lub innych spalinowych. Raczej takimi urządzeniami jak HAARP w USA, „inna nazwa” – Rosja, na świecie jest około 30 takich urządzeń, wcześniej pracował nad tym wielki uczony N.Tesla. Są one straszną bronią i wspomagają miedzy innymi chemtrails (chemiczne smugi), aby przemieścić je nad dowolny kontynent lub kraj. Wymienione urządzenia są bardzo zaawansowane technologicznie i mają też za zadanie powodować różne dowolne zmiany pogodowe, temperatury, wiatry, kataklizmy, trzęsienia ziemi i wiele innych możliwości ciągle jest modyfikowane.

Dla tych co wolno myślą i nie ogarniają tematu wyjaśnię inaczej. Rozłóżcie namiot okrągły w kształcie kopuły z grubej foli ogrodowej najlepiej nowej w której nie ma żadnych dziur i jest w miarę szczelna, a następnie rozpalcie w niej ognisko drzewem. Co wtedy się stanie ? Dym z ogniska nie mając ujścia spowoduje „smog” i ostrzegam wszystkich, że będąc w środku zatrujecie się śmiertelnie dymem z powodu braku powietrza. Dlatego nie polecam nikomu robić takie doświadczenie bo skończy się to waszą śmiercią. Kto wymyślił chemtrails ? Sprytna i przebiegła „finansjera masońska” by zarobić na waszej głupocie i niewiedzy.

Ogólnie to temat chemtrails – geoinżynierii jest zakazany w mediach i nikt o tym w TV nie powie bo jest zakaz i koniec. Nawet partie opozycyjne nic o tym nie mówią a przecież mogliby traktować to jako broń na rządzących, ale nie mogą, zakaz to zakaz!    Ludzi się ogłupia, a temat chemtrails próbuje się jedynie wyśmiewać. Ale mądrzy ludzie widzą co dzieje się na niebie. Kiedy niebo jest zabielone tą grubą z wielowarstwową folią chemtrails. Brak wypływu. Słonce nie dociera, nawet księżyca nie widać.

W jaki sposób zarobić? Lista jest długa i ciągle się powiększa na czym zarabiają.

  • Nikt nie dba o wasze zdrowie i nikogo to nie obchodzi liczy się strzyżenie was z kasy, jedni chorują inni umierają. To dla nich nieważne.
  • Macie chorować i wasze dzieci, oni sprzedadzą leki które niekoniecznie leczą tak jak podobne homeopatyczne.
  • Kiedy uznali że nie każdy kraj ma duże pokłady opału, węgiel, koks. Stali się właścicielami koncernów gazowych, paliw, energetyki.
  • Jakie były wasze rachunki za gaz, duże? To dobrze, oto im chodziło, do wszystkich składowych składających się na końcowy wynik rachunku doliczony jest podatek VAT.
  • Jakie są ich plany, macie kupować drogi gaz niekoniecznie wysokoenergetyczny.
  • Macie kupować nowe samochody które kończą się po 5 latach i kupować znowu nowe. Zmusić was do pozbycia się przez was starszych samochodów. Bo za długo wam służyły 10, 15, 20 lat to za długo (pomimo, że są nadal bezpieczne i sprawne technicznie do jazdy) Ale oni muszą zarabiać więc zrobią wszystko byście nie mogli nimi już jeździć.
  • Niedługo wymyśli ktoś opłaty za oddychanie i też się na to zgodzicie?
  • Macie kupować wszystko nowe nowie piecyki gazowe, większość to niemieckie,

Valiant, Bosh, itd. Nowy bajer piece kondensacyjne i cena też kosmiczna. Czy te piecyki 2 funkcyjne są ekonomiczne ? To dowiecie się przy rachunkach za zużycie gazu. Czy te piecyki działają kiedy nie ma prądu? Nie działają. Kto na tym zarobi?

Wielkie koszty modernizacji ogrzewania w domu na gaz.

Zakażą wam posiadania i używania kominków i opału drewnem.

Zakażą używania jako opału – oleju opałowego.

Macie używać gazu bo umowy na 30 lat podpisane z Rosją muszą dać dochody.

Jak wcześniej pisałam – Zrobią z wami to co chcą, bo im na to pozwalacie.

Kiedy skończą rozpylanie chemtrails – skończy się smog nad wami.

Ale wy w to nie wierzycie to płacie za wasz rozum najwyższą cenę.

Nowy sposób na wasze portfele „smog” już działa.

Linki: Warto zobaczyć !

 

https://www.youtube.com/watch?v=rOo-uUOqnG4

http://thewe.cc/weplanet/news/armed_force/terror_states/chemtrails_its_happening_again.htm

 

Pozdrawiam Portal Wolna Polska i czytających gorąco Ania K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *