Strona główna > NWO > Apokalipsa > My chcemy moshiacha (Antychrysta) teraz !!!

My chcemy moshiacha (Antychrysta) teraz !!!

Charkowska synagoga przywołuje nadejście moshiacha (Antychrysta): „Życzymy wam radosnej chanuki! Pragniemy moshiacha już teraz!”
a55

Banner zawieszony na żydowskiej menorze przy synagodze w Charkowie (grudzień 2016 rok).

a555

Charkowska synagoga i menora (grudzień 2016 roku).

a44

Menora przy charkowskiej synagodze (grudzień 2016 rok).

Żydowskie święto chanuka obchodzone w tym roku od 25 grudnia do 1 stycznia 2017 roku. Według słów Eduarda Hodosa (byłego rabina, obecnie prawosławnego chrześcijanina – tłum.) charkowska synagoga znajduje się pod zarządem żydowskiej, satanistycznej sekty Chabad Lubavitch, której celem jest sprowadzenie do świata moshiacha, czyli, po chrześcijańsku, Antychrysta.

Obecnie cała żydowska polityka i  działalność Chabad Lubavitch znajdują się pod wpływem książki „Tanya”, żydowskiego odpowiednika „Mein Kampf”, która została napisana dwieście lat temu. Jej istotą jest twierdzenie, że żydowskie dusze są boskie, natomiast wszystkie pozostałe są pochodzenia zwierzęcego. Według tej książki istnieje konflikt pomiędzy dwoma cywilizacjami, boską cywilizacją żydowską i cywilizacją goyowską (nie-żydów). CYWILIZACJA GOJÓW MUSI ZNIKNĄĆ Z POWIERZCHNI ZIEMI !!!

a45

Wewnątrz sekty uprawia się  stosunki homoseksualne na określonym poziomie hierarchii, traktowane jako obowiązkowy rytuał. Akt homoseksualny to akt hołdu składanego Szatanowi. Sekta Chabad Lubavitch używa kabalistycznego rytuału czarnej magii zwanego „Pulsa denura” (cios ogniem) do niszczenia niewygodnych przywódców politycznych. W geopolityce Chabad Lubavitch odgrywa wiodącą rolę. Za zniszczeniem ZSRR stoi Chabad Lubavitch (według Eduarda Hodosa).

Pragnienie satanistycznych żydów ażeby teraz właśnie nadszedł moshiach można by potraktować jako biesowskie pląsanie ale jest inaczej. Oni zaplanowali nadejście Antychrysta na rok 2017.

W swoim czasie święty Serafin Wyricki mówił o tym, że nastąpi brzask prawosławia ale na piętnaście lat, później przyjdzie Antychryst. Święty Ławrientij (Wawrzyniec) Czernichowski, święty Kuksza Odeski, błogosławiona Matrona Moskiewska, wszyscy ostrzegali młodych ludzi przed tym, że dożyją oni nadejścia Antychrysta.

Już w 1998 roku znany ukraiński polityk, żyd Wadim Rabinowicz wniósł znaczący wkład w budowę Trzeciej Świątyni. Za jego pieniądze w Izraelu dla Trzeciej Świątyni, w której koronowany będzie Antychryst, odlano z czystego złota menorę. Według informacji Eduarda Hodosa, ciężar złotej menory wynosi 700 kilogramów, według informacji żydowskiej gminy Kijowa – 108 kilogramów. Dnia 1 lutego 2015 roku rabin Avraam Aronyan odczytał rezolucję 45 rabinów o tym, że „Rebe Król Moshiach żyje i ma się dobrze w materialnym ciele w naszym świecie”. Oznacza to, że żydowscy sataniści mogą przedstawić światu  Antychrysta w dowolnym momencie.

Sekta Chabad Lubavitch nadejście Antychrysta wyznaczyła na rok 2017. Takie domniemanie wyraził Eduard Hodos opierając się na fakcie, że teraz żydzi piszą Torę (pierwsze pięć ksiąg Biblii) na przyjście moshiacha, przy czym po raz pierwszy od 5 tysięcy lat zmienili oni pierwszą literę Tory na lterę „jod”, dziesiątą literę starożytnego alfabetu hebrajskiego. Dla roku 2017 otrzymujemy: 2 + 0 + 1 + 7 = 10.

—————————————————————————————————————————–

Wracając do charkowskiej menory i do bannera zawieszonego na niej, trzeba powiedzieć, że mieszkańcy Charkowa nie przypominają sobie czegoś takiego żeby wielometrowa menora stała na ulicy, tym bardziej nie pamiętają takiego bannera na temat tego, że żydowscy sataniści z Chabad Lubavitch pragną nadejścia moshiacha-Antychrysta już teraz. Jest to wyzwanie rzucone prawosławnemu Charkowowi i całemu prawosławnemu światu.

a4

Za: http://3rm.info/main/65806-harkovskaya-sinagoga-my-hotim-moshiaha-antihrista-seychas.html

Publikacja: 4.01.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *