Strona główna > Bliski Wschód > Oni chcą pokoju? To kłamstwo i kpina

Oni chcą pokoju? To kłamstwo i kpina

Socjopatia Żydów i totalna eksterminacja Gazy.

a

Moja propozycja rozwiązania dla Gazy. Moshe Feiglin – kneset.

  1. Ultimatum – Jedno ostrzeżenie od premiera Izraela dla ludności wroga, w którym informuje, że Izrael ma zamiar atakować cele wojskowe na ich terenach, i wzywa tych, którzy nie są zaangażowani i nie chcą doznać krzywdy, by natychmiast się wynieśli. Synaj nie jest daleko od Gazy i mogą się tam wynieść. To będzie limit wysiłków humanitarnych Izraela. Hamas może bezwarunkowo poddać się i zapobiec atakowi.
  2. Atak – Atak na cały „bank celów” w Strefie Gazy maksymalnymi siłami IDF (a nie tylko małymi grupami) wszelkimi konwencjonalnymi środkami jakimi dysponuje. Wszystkie militarne i infrastrukturalne cele zostaną zaatakowane bez zwracania uwagi na „żywe tarcze” lub „szkody dla otoczenia”. Wystarczy że będziemy uderzać dokładnie w cele i że daliśmy im wcześniejsze ostrzeżenie.
  3. Oblężenie – Jednocześnie z powyższym, całkowite oblężenie Gazy. Nic nie przedostanie się do Strefy. Ale Izrael pozwoli opuszczać Gazę. (Cywile mogą udać się na Synaj, bojownicy mogą poddać się siłom IDF).
  4. Obrona – Każde miejsce z którego atakowano Izrael albo izraelskie siły zostanie natychmiast zaatakowane pełną siłą bez zważania na „żywe tarcze” czy „szkody dla otoczenia”.
  5. Zdobycie – Po zakończeniu przez IDF zmiękczania celów z powietrza i dalekosiężną siłą ognia, wprowadzi się piechotę w celu zdobycia całej Strefy Gazy, stosując wszelkie konieczne środki dla zminimalizowania szkód dla naszych żołnierzy, nie zwracając uwagi na nic innego.
  6. Eliminacja– GSS i IDF dokładnie wyeliminują z Gazy wszystkich uzbrojonych wrogów. Wroga ludność która jest niewinna złych czynów i odcięła się od uzbrojonych terrorystów będzie traktowana zgodnie z prawem międzynarodowym i będzie jej wolno odejść. Izrael hojnie pomoże tym którzy chcą odejść.
  7. Suwerenność Gaza jest częścią naszej ziemi i tak pozostanie na zawsze. Wyzwolenie części naszej ziemi na zawsze jest jedyną rzeczą która usprawiedliwia narażanie naszych żołnierzy w walce o zdobycie ziemi. Po wyeliminowaniu terroru ze Strefy Gazy, ona stanie się częścią suwerennego Izraela i będzie zamieszkana przez Żydów. To również posłuży złagodzeniu kryzysu mieszkaniowego w Izraelu. Nadbrzeżna linia kolejowa zostanie przedłużona tak szybko jak możliwe, by przechodzić przez całą długość Strefy Gazy. Według sondaży, większość Arabów w Gazie chce się wynieść [panie F., chyba coś się panu porypało – O. G.]. Tym którzy nie angażowali się w działalność anty-izraelską zaproponuje się hojny pakiet międzynarodowej emigracji. Ci którzy zdecydują się pozostać otrzymają status stałego mieszkańca. Po określonej liczbie lat mieszkania w Izraelu i przyzwyczajeniu się do tego, zależnie od odpowiedniego ustawodawstwa w Knesecie, i zezwolenia ministra spraw wewnętrznych na podstawie indywidualnych przypadków, osobom które osobiście zaakceptują rząd Izraela, istotę i sposób życia państwa żydowskiego w kraju, zaproponuje się izraelskie obywatelstwo.

Moshe Feiglin – kneset, tłum. Ola Gordon.

http://www.jewishisrael.org/outline-solution-israels-gaza-problem-moshe-feiglin/

P.S. Strefa Gazy obecnie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *